Do
góry
xiaomi_1s_mijia_oremiery (1)

Xiaomi Mijia 1s | Premiery na najbliższe miesiące ujawnione!

Xiaomi nie raz już zaskakiwało premierami swoich produktów. Ogromny sukces słuchawek brandowanych marką Redmi, czy też hulajnogi elektrycznej Mijia sprawia, że konsumenci chcą po prostu więcej.

Hulajnoga we wstępie pojawiła się nie bez powodu, ponieważ wszystko wskazuje na to, że Xiaomi już w połowie tego roku zaprezentuje jej nowy model. Jak na razie najwięcej szczegółów sieci pojawiło się na temat Xiaomi Mijia 1s. Ten zupełnie nowy model elektrycznego jednośladu ma oferować kilka cech znanych z modelu Pro w znacznie przystępniejszej cenie.

Xiaomi Mijia 1s

Po pierwsze wyświetlacz, ten w pierwszym modelu, czyli Mijia m365 był bardzo ubogi. Wyświetlał jedynie stan naładowania baterii. Ten był prezentowany za pomocą 4 diod. Model 1s będzie jednak oferować wyświetlacz znany już z modelu Pro. Nie tylko określi prędkość, z jaką się poruszamy, ale także wskaże stan naładowania baterii czy choćby połączenie ze smartfonem.

🛒 Kup hulajnogę od Xiaomi

➡ Smartfony Xiaomi w super cenie

➡ Sprawdź Xiaomi AirDots

Poprawiono także konstrukcję samej hulajnogi. Jednak nie pod względem wizualnym, poprzedni model cierpiał na wiele przypadłości i konstrukcyjnych mankamentów, takich jak pękający zaczep, luzująca się kolumna kierownicy czy łamiący się tylni błotnik. Wszystko to zostało naprawione i powinno działać jeszcze lepiej niż w pierwowzorze.

Po za tym będzie to ta sama znana i lubiana hulajnoga od Xiaomi. Prędkość maksymalna to wciąż 25 km/h, choć to akurat zasługa obowiązującego prawa. Silnik to bez zmian 250W jednostka, która w peaku zaoferuje 500W mocy. Zasięg ma wynieść około 30km, jednak jest to zapewne wartość osiągnięta na trybie ECO. Do tego waga samej hulajnogi na poziomie 12.5 kg, a jej nośność to maksymalnie 100 kg.

Ten news mógłby zakończyć się tutaj wraz z podaniem ceny, która wynosi 282$ na oficjalnym sklepie Xiaomi, czyli Xiaomi Mall. Tak, już teraz możecie zamówić najnowszy model z przesyłką z Chin w bardzo przystępnej cenie. Jednak Model Mijia 1s ma zadebiutować jeszcze tego lata w Europie wraz z innymi gadżetami tej firmy.

Premiery aż do lipca!

Oferta Xiaomi jest ogromna i z tym każdy musi się zgodzić. Informacje na temat nowych produktów tego producenta wypływają, co chwilę do Internetu, niedawno informowaliśmy was o dwóch nowych modelach słuchawek. Teraz natomiast mamy dla was całą rozpiskę nowych produktów i do aż do lipca!

🛒 Kup hulajnogę od Xiaomi

➡ Smartfony Xiaomi w super cenie

➡ Sprawdź Xiaomi AirDots

Źródłem tych rewelacji jest niezastąpiony Twitter oraz umieszczone tam przecieki. Warto dodać, że są to premiery europejskie.

Xiaomi nie ma zamiaru ani na chwilę zwolnić tempa. Wszystkie nachodzące premiery zostały dokładnie rozpisane na miesiące. Xiaomi Vacuum Mop Pro już został zaprezentowany, podobnie słuchawki, choć tych jeszcze nie da się kupić w oficjalnej polskiej dystrybucji.

A w ciągu najbliższych tygodni powinniśmy doczekać się premiery routera, autonomicznego odkurzacza oraz TV Sticka. Produkty bez wątpienia interesujące, zwłaszcza, jeżeli będą dostępne w przystępnych cenach.

🛒 Kup hulajnogę od Xiaomi

➡ Smartfony Xiaomi w super cenie

➡ Sprawdź Xiaomi AirDots

Tym, na co jednak wielu z was będzie czekać najbardziej jest lipiec oraz premiera, aż trzech nowych modeli hulajnóg od Xiaomi. Wcześniej wspominaliśmy tylko o jednym 1s, który już został zaprezentowany i jest dostępny do kupienia w Chinach. Jednak materiały umieszczone na Twitterze prezentują premiery dla Europy.

Być może Xiaomi planuje już niedługo zaprezentować dwa pozostałe modele, co takiego pokażą? Nie pozostaje nic innego jak oczekiwać wieści z kraju środka.

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!