Xiaomi obniża ceny! Te hulajnogi elektryczne są tańsze!

Xiaomi jako pierwsze pokazało, że hulajnogi elektryczne nie muszą być drogie, a teraz udowodniło, że mogą być jeszcze tańsze. Dlatego teraz te 3 modele jeszcze przez kilka dni są w promocji i mowa tu nawet o rekordowo niskich cenach!

Xiaomi Mi Electric Scooter 3 

Xiaomi Mi Electric Scooter 3 

Xiaomi Mi Electric Scooter 3 to tania elektryczna hulajnoga, która jest doskonałym wyborem dla osób szukających komfortowego i wydajnego pojazdu do poruszania się po mieście, albo w pobliżu domu. 

Jej silnik o maksymalnej mocy 600 W pozwala na osiągnięcie legalnej prędkości 20 km/h, natomiast bateria o pojemności 7650 mAh na jednym ładowaniu pozwala przejechać do 30 km. Natomiast jej koła pompowane mają przekątną 8,5-cala czyli są standardowej wielkości.

Oczywiście jeśli chodzi o jazdę i jej komfort nie bije żadnych rekordów, ale za to błyszczy w kwestii praktyczności. Dużym atutem tej hulajnogi jest jej niewielka waga 13 kg i przemyślany mechanizm składania kierownicy. Dorosła osoba nawet bez stażu na siłowni jest w stanie podnieść ją jedną ręką, a kierownicę można obalić i zabezpieczyć w 3 krokach w 3 sekundy. 

Hulajnogi Xiaomi słyną z czytelnych i szczegółowych wyświetlaczy LED, które pokazują prędkość, poziom baterii, tryb jazdy i jeszcze kilka innych informacji. Model Electric Scooter 3 w tej kwestii nie jest wyjątkiem. Poza tym nie wszystkie hulajnogi elektryczne mają tak rozbudowaną aplikację jak Mi Home. Z jej poziomu mamy dostęp do jeszcze większej liczby statystyk, danych, a nawet możliwość sterowania i aktualizowania oprogramowania. 

Na tę chwilę, jej promocyjna cena wynosi 1799 zł, a przed obniżką sięgała nawet 2399 zł. Z tego co wiemy, taka oferta ma jeszcze utrzymać się do 13 sierpnia, więc niezbyt długo. 


Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2
Źródło: Mi Store

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 także jest w promocji! Ten model również jest doskonałym wyborem dla osób szukających komfortowego i wydajnego pojazdu do poruszania się po mieście, ale jednak o klasę wyżej od poprzedniego modelu.

Na jej pokładzie znajdziemy silnik o szczytowej mocy 600 W, który pozwala na osiągnięcie prędkości do 20 km/h, a bateria o pojemności 12,8 Wh zapewnia zasięg do 45 km na jednym ładowaniu. Ona także, jak wszystkie tutaj zebrane modele, ładuje się w trakcie hamowania dzięki systemowi rekuperacji energii. Natomiast jej pompowane koła mają dość przeciętną wielkość 8,5-cala, więc nie gwarantują najlepszych doznań z jazdy.

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2
Źródło: Mi Store

Ale za to ten model także jest wyposażony w wyświetlacz, który pokazuje prędkość, stan baterii i inne szczegółowe informacje, do których mamy jeszcze dodatkowo rozszerzony dostęp z poziomu aplikacji Mi Home. 

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 w kierownicy i błotniku przednie i tylne światła, które zwiększają naszą widoczność oraz drogi w nocy. Poza tym jest składana, co ułatwia jej transport i przechowywanie.

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2
Źródło: Mi Store

Jej cena na ten moment, po obniżce z 2399 zł, wynosi zaledwie 2099 zł, ale jest jedno „ale”. W przeciwieństwie do pozostałych modeli, promocyjna cena Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 przestanie obowiązywać znacznie wcześniej, bo już 6 sierpnia.


Xiaomi Electric Scooter 4 Pro

Xiaomi Electric Scooter 4 Pro
Źródło: Mi Store

Xiaomi Electric Scooter 4 Pro to jedna z najbardziej opłacalnych hulajnóg w swoim przedziale cenowym. Aczkolwiek teraz jest w promocji, co czyni ją to jeszcze bardziej atrakcyjną opcją, dlatego warto się z nią zapoznać. 

Silnik elektryczny o szczytowej mocy 700 W, który pozwala jej osiągnąć prędkość do 20 km/h i pokonać nachylenia nawet do 20%. A skoro mowa o prędkości to także od razu powiem o baterii. Ta ma dość dużą pojemność 12,4 Ah, która zapewnia zasięg do 55 km na jednym ładowaniu. 

Xiaomi Electric Scooter 4 Pro
Źródło: Mi Store

Ale moc i bateria to nie wszystko. Jak w każdym pojeździe liczą się także systemy bezpieczeństwa, a tych w Xiaomi Electric Scooter 4 Pro jest cały szereg. Przede wszystkim nie musicie bać się o długą drogę hamowania gdyż ma na pokładzie E-ABS i hamulec tarczowy. Poza tym Xiaomi zadbało w tym modelu o mocna lampę, która wraz z odplaskami czyni nas bardzo widocznymi i oświetla naszą drogę. Na nasze bezpieczeństwo także pozytywnie wpływają duże 10-calowe pneumatyczne opony oraz podest o dużej powierzchni. 

Naturalnie, jak na hulajnogi Xiaomi przystało, ten model także dysponuje bogatym w szczegóły ekranem ekranem. Wam nie wystarcza to z poziomu aplikacji Mi Home możecie zdalnie ustawiać parametry jazdy, sprawdzić stan pojazdu i zaktualizować jego oprogramowanie. Bardzo wygodne rozwiązanie.

Xiaomi Electric Scooter 4 Pro
Źródło: Mi Store

Teraz Xiaomi Electric Scooter 4 Pro cena po obniżce z 3399 zł wynosi zaledwie 2999 zł, ale ta promocja obowiązuje do 13 sierpnia


Jeśli jeszcze nie wiecie, którą z tych hulajnóg wybrać to polecam zerknąć do naszego rankingu, który niedawno przeszedł dużą aktualizację. 

Tekst powstał we współpracy z firmą Xiaomi

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!