Do
góry
hama_displex_technostrefa

Z myślą o Twoim smartfonie | Oto szkła ochronne Displex od Hamy

Do oferty firmy Hama właśnie dołączają szkła ochronne dla smartfonów z serii Displax. Te przeznaczone są dla najpopularniejszych modeli smartfonów, jakie obecnie dostępne są na naszym rodzimym rynku. Wśród nich znalazły się takie marki jak Samsung, Huawei czy Apple.

Producent deklaruje, że każde szkło zostało pokryte dodatkową specjalną powłoką, które zapobiega pojawianiu się smug oraz odcisków palców. Te są wykonane ze szkła hartowanego i jak już przystało na taki materiał są odporne na wszelkiego rodzaju zarysowania, ale też większość uszkodzeń mechanicznych, jakie mogą spotkać smartfona.

Żeby smartfon służył dłużej

Ochronne szkło hartowane 3D zastosowane do produkcji szkieł ochronnych Displex zostało stworzone tak by zapewnić odpowiednie zabezpieczenie ekranu w trakcie codziennej eksploatacji. Specjalna powłoka szkła o twardości 10H Nano Tech zapewnia obecnie maksymalną ochronę ekranu smartfona przed uszkodzeniami i zarysowaniami – nie zniszczy się jej nawet po użyciu młota, noża czy też nożyczek. To zdecydowanie wydłuża żywotność telefonu, a co za tym idzie sprawia, że przez długi czas prezentuje się on jak nowy, wyciągnięty prosto z pudełka.

➡ Kup szkło ochronne Hama Displex

↪Promocje na Smartfony!

➡ Cena iPhone 11 Pro

Warto dodać, że dzięki zastosowaniu zaokrąglonych krawędzi szybka zakrywa także brzegi telefonu zapewniając pełną ochronę przed zarysowaniami, czy uszkodzeniami mechanicznymi. Wykorzystane szkło zostało wykonane z transparentnego i ultra przejrzystego materiału, w jakości HD, co sprawia, że obraz pojawiający się na ekranie pozostaje najwyższej, jakości i nie ulega niechcianym zniekształceniom. Specjalna powłoka „Perfect touch” zapobiega natomiast tworzeniu się na szkle odcisków palców, zapewniając wyjątkowy wygląd i blask ekranu smartfona.

W zestawie znajduje się także innowacyjna ramka, która umożliwia bardzo łatwe zamocowanie szybki oraz zestaw czyszczący, za pomocą, którego można przygotować telefon. Jest to ogromny plus zwłaszcza, że większość tańszych propozycji nie ma w zestawie narzędzi do perfekcyjnego zamontowania szkła na smartfonie. Po nałożeniu szkła ochronnego można umieścić smartfon w dowolnym etui ochronnym, z kolei po jego zdjęciu na ekranie nie pozostają żadne ślady.  Najnowsze produkty od Hamy, w zależności od modelu, dostępne są w dwóch grubościach – zaledwie 0,25 mm i 0,33 mm.

➡ Kup szkło ochronne Hama Displex

↪Promocje na Smartfony!

➡ Cena iPhone 11 Pro

Szkła ochronne w zależności od modelu smartfona, ale także wariantu Displex będą dostępne w cenach od 49.90 do maksymalnie 89.90 zł za pojedyncze szkło wraz z całym zestawem akcesoriów do poprawnego nałożenia szkła.

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!