Do
góry

Zaproszenie od MSI na IEM Expo 2019!

MSI Polska zapowiada na IEM Expo 2019 finały Amatorskiej Ligi Esportowej MSI oraz moc atrakcji dla graczy oraz fanów e-sportu.

MSI Polska ponownie zaprasza na swoją scenę oraz stoisko podczas obu weekendów IEM w Katowicach, 22-24 lutego oraz 1-3 marca 2019 roku – wyjątkowego, bo po raz pierwszy cieszącego się statusem oficjalnego turnieju major Counter Strike: Global Offensive. Główną atrakcją będzie możliwość kibicowania finalistom aż trzech turniejów finałowych rozgrywanych w ramach drugiego sezonu Amatorskiej Ligi Esportowej MSI (ALEM) IEM Expo 2019, sponsorowanej przez tę znaną markę produkującą wyspecjalizowany sprzęt dla graczy. Obok starć aspirujących do zdobycia w przyszłości sławy równej światowym gwiazdom IEM drużyn z całej Polski, na scenie odbędą się spotkania ze znanymi influencerami oraz zawodnikami e-sportowymi, a także mnóstwo intrygujących i oryginalnych konkursów, w których gracze sprawdzą swoją wiedzę i nie tylko. Poza sceną przez cały czas będą się zaś odbywały turnieje w najbardziej popularne gry online i e-sportowe, rozgrywane na najnowszym, najwyższej klasie sprzęcie dostarczonym przez MSI Polska.

Finały ALEM w tym roku obejmują aż trzy bardzo różne, ale niezwykle popularne i wymagające tytuły e-sportowe: Counter Strike: Global Offensive, Rainbow Six: Siege oraz League of Legends. Mecze finałowe odbędą się odpowiednio w piątek 22 lutego, sobotę 23 lutego oraz w niedzielę 24 lutego. Wszystkich fanów e-sportu MSI zaprasza do mocnego dopingu, którego będzie potrzebował każdy z zawodników w tych pełnych adrenaliny zmaganiach. A dla uczestników IEM Expo 2019, którzy sami chcieliby podjąć wyzwanie i zawalczyć w jednej z tych trzech gier na scenie MSI, przygotowano także mecze, do których można przystąpić na miejscu.

Finały ligi uświetnią influencerzy, których zna zpewnością większość entuzjastów gier w Polsce – Patryk „Rojo” Rojewski, wieloletni ambasador MSI Polska, oraz Jakub „Kromka” Górka. Każdego z nich można będzie poznać bliżej między innymi dzięki sesjom Q&A, ale także zagrać u ich boku, gdyż zmierzą się… ze sobą w meczu Rainbow Six: Siege, a Kromka stanie też w starciach w tej grze przeciwko swoim fanom.

Z kolei Rojo będzie gościnnie komentował jeden z meczów League of Legends z udziałem uczestników wydarzenia. Na scenie pojawi się także skład Rainbow Six Siege drużyny ACTINA PACT, polski zespół występujący z sukcesami w oficjalnej Challenger League. Zawodnicy opowiedzą o doświadczeniach związanych ze swoją e-sportową karierą, podzielą się radami dla początkujących graczy Rainbow Six Siege, a także zaprezentuje swoje umiejętności na żywo.

Szerokie możliwości zmierzenia się w najbardziej lubianych grach wieloosobowych będą dostępne także poza sceną – w formie odbywających się regularnie turniejów w takie tytuły, jak Heartstone, GWINT, all of Duty: Black Ops 4, Battlefield V, Quake Champions, Fortnite czy PUBG. W strefie Free2Play gracze sprawdzą dzięki najnowszemu sprzętowi MSI, czy uda im się zbudować swoje zwycięstwo w Fortnite lub zdobyć tytuł czempiona w Apex Legends.

Ci, którzy chcieliby stanąć do konkurencji poza cyfrowym światem, ucieszą się też z dużej ilości niezwykle różnorodnych tematycznie konkursów rozgrywających się na scenie. Obok konkursów dotyczących turniejowych tytułów, będą to między innymi sprawdziany wiedzy o historii e-sportu, zawodnikach czy mapach. Nie zabraknie też zabaw wymagających od graczy dobrego słuchu, bowiem ich wątkiem przewodnim będzie muzyka z gier. Można też będzie dać ponieść się wewnętrznego krytykowi podczas opisywania najgorszej według siebie gry. Bardziej „fizycznie” zorientowani fani MSI zaproszeni zostaną do pokazania swoich umiejętności w… robieniu pompek i brzuszków.

MSI Polska dostarcza oczywiście nie tylko mnóstwa e-sportowej zabawy, ale także wysokiej jakości sprzętu dla graczy. Podczas IEM Expo 2019 odbędzie się premiera kilku nowych, wyjątkowych produktów w ofercie firmy. Jednym z nich są niezwykle wydajne notebooki gamingowe z serii GS75 Stealth oraz notebooki przeznaczone do pracy kreatywnej PS63 MODERN – obie serie są oparte o ósmą generację procesorów Intel Core i9. Kolejnymi są wyposażone w najnowsze technologie dostępne na rynku desktopy Trident X oraz Trident A. Listę premier zamyka gamingowy monitor Oculux NXG251R, przeznaczony do wykorzystania przez graczy zorientowanych na tytuły e-sportowe.

Pełny program wydarzeń w ramach sceny MSI na IEM Expo 2019: https://www.facebook.com/events/365026944334043/

Scena MSI Polska będzie zlokalizowana w hali Międzynarodowego Centrum Kongresowego w  Katowicach na stoisku B4. Turnieje i konkursy będą się odbywały każdego z dni działania sceny od godziny 11:00 do 21:00. Więcej informacji o produktach i wydarzeniach MSI Polska można uzyskać na oficjalnej stronie oraz Facebooku.

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!