Do
góry
Hama Uchwyt rowerowy 5

Ze smartfonem na rowerze | Nowy uchwyt od firmy Hama

Sezon rowerowy można uznać za rozpoczęty, a znaczy, że nadszedł czas by zaopatrzyć się w gadżety, które mogą być przydatne podczas jazdy na dwóch kółkach. Wśród nich może znaleźć się najnowsza propozycja od Hamy – uchwyt rowerowy dla smartfonów o szerokości z przedziału 5-9 cm.

Gadżet dla miłośników dwóch kółek

Najnowszy uchwyt rowerowy od Hamy został wyposażony w przegub kulowy umożliwiający obracanie smartfona o 360° i regulację kąta nachylenia. Pozwala to na ustawienie urządzenia w dowolnej pozycji zarówno pionowej, jak i poziomej, tak, aby obraz na smartfonie zawsze był dobrze widoczny. Ruchome szczęki mocujące zapewniają łatwą obsługę uchwytu z możliwością indywidualnego dopasowania do urządzenia. Ponadto dzięki nim i elastycznej gumie zabezpieczającej, smartfon jest stabilnie i pewnie przymocowany i bezpieczny nawet podczas szybkiej jazdy po nierównym terenie.

Bezproblemowe zdejmowanie urządzenia z uchwytu jest możliwe zaś dzięki specjalnemu przyciskowi. Uchwyt w bardzo szybki i prosty sposób można zamontować na kierownicy roweru lub hulajnogi za pomocą zacisku i śruby blokującej. Ten stabilny sposób mocowania sprawdzi się na wszystkich kierownicach o średnicy do 30 mm zarówno, jeśli chodzi o rowery tradycyjne, jak i elektryczne. Nowość od Hamy pasuje do smartfonów o szerokości z przedziału 5-9 cm. Uchwyt daje możliwość mocowania także tych urządzeń, które są umieszczone w etui.

Niewiążąca cena sprzedaży uchwytu rowerowego: 99,00 PLN

➡ Sprawdź inne uchwyty fimry HAMA

↪Promocje na Smartfony!

➡ Cena iPhone 11 Pro

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!