Kategorie
Home News Smartfony Tech

Ze smartfonem na rowerze | Nowy uchwyt od firmy Hama

Sezon rowerowy można uznać za rozpoczęty, a znaczy, że nadszedł czas by zaopatrzyć się w gadżety, które mogą być przydatne podczas jazdy na dwóch kółkach. Wśród nich może znaleźć się najnowsza propozycja od Hamy – uchwyt rowerowy dla smartfonów o szerokości z przedziału 5-9 cm.

Gadżet dla miłośników dwóch kółek

Najnowszy uchwyt rowerowy od Hamy został wyposażony w przegub kulowy umożliwiający obracanie smartfona o 360° i regulację kąta nachylenia. Pozwala to na ustawienie urządzenia w dowolnej pozycji zarówno pionowej, jak i poziomej, tak, aby obraz na smartfonie zawsze był dobrze widoczny. Ruchome szczęki mocujące zapewniają łatwą obsługę uchwytu z możliwością indywidualnego dopasowania do urządzenia. Ponadto dzięki nim i elastycznej gumie zabezpieczającej, smartfon jest stabilnie i pewnie przymocowany i bezpieczny nawet podczas szybkiej jazdy po nierównym terenie.

Bezproblemowe zdejmowanie urządzenia z uchwytu jest możliwe zaś dzięki specjalnemu przyciskowi. Uchwyt w bardzo szybki i prosty sposób można zamontować na kierownicy roweru lub hulajnogi za pomocą zacisku i śruby blokującej. Ten stabilny sposób mocowania sprawdzi się na wszystkich kierownicach o średnicy do 30 mm zarówno, jeśli chodzi o rowery tradycyjne, jak i elektryczne. Nowość od Hamy pasuje do smartfonów o szerokości z przedziału 5-9 cm. Uchwyt daje możliwość mocowania także tych urządzeń, które są umieszczone w etui.

Niewiążąca cena sprzedaży uchwytu rowerowego: 99,00 PLN

Sprawdź inne uchwyty fimry HAMA
Promocje na Smartfony!
Cena iPhone 11 Pro

Facebook Comments

Autor: Ziemowit Wiśniewski

Geek z dużym dystansem do siebie. Zapalony miłośnik sprzętu audio, a w szczególności słuchawek. Meloman, w wolnych chwilach gracz i projektant 3D.