Do
góry
sharkoon_eintracht_ (1)

Sharkoon, firma znany z produkcji sprzętu dla graczy, wprowadza właśnie specjalną wersję w brawach niemieckiego klubu piłkarskiego – Eintracht Frankfurt. Jeżeli są wśród was fani piłki nożnej, a w szczególności tego klubu to jest to po prostu pozycja obowiązkowa. W limitowanej edycji oprócz klawiatury Skiller SGK3, znajdzie się również mysz Drakonia II oraz podkładka Skiller SGP1. 

Klawiatura SKILLER SGK3 [Eintracht Frankfurt]

Ta klawiatura ma standardowo czerwone podświetlenie. Nie znaczy to jednak, że świeci tylko na pojedynczy kolor, na pokładzie znalazło się także konfigurowalne podświetlenie RGB. To świeci w pięciostopniowej skali  (20%, 40%, 60%, 80%, 100%) lub może być wyłączone. Nie zabrakło też 20 wstępnie zaprogramowanych efektów świetlnych. Ponadto ma białą, wzmocnioną metalową powierzchnię oraz czarne klasyczne klawisze z funkcjami N-key rollover jak i anti-ghosting.

➡ Sprawdź ceny myszek Sharkoon

↪Promocje na Smartfony!

➡ Cena iPhone 11 Pro

Nie byłaby to klawiatura bez funkcji dedykowanych graczom, a wśród nich znalazły się 3 profile gracza, które dopasujecie bezpośrednio do własnych upodobań, wymienna funkcja klawiszy strzałek z sekcją WASD oraz nieodłączony kabel w oplocie. Całość oczywiście dopełnia logo drużyny Eintracht Frankfurt umieszczone na podpórce na nadgarstki.

Drakonia II [Eintracht Frankfurt]

Mysz Drakonia II została wyposażona w wydajny czujnik optyczny PixArt 3360 z czułością na poziomie 15 000 DPI. Pożądaną liczbę DPI można przełączać w sześciu regulowanych trybach za pośrednictwem przycisków znajdujących się nad kółkiem. Podświetlany na biało wskaźnik umieszczony pod lewym przyciskiem pokazuje, który poziom DPI jest aktualnie wybrany.

➡ Sprawdź ceny myszek Sharkoon

↪Promocje na Smartfony!

➡ Cena iPhone 11 Pro

Mysz ma w sumie dwanaście programowalnych przycisków, w tym aż sześć na lewym boku pod kciukiem. Nie zabrakło jak zawsze podświetlenia RGB. Oprogramowanie umożliwia konfigurację czułości, oświetlenia, a także makr. Dzięki obecności pamięci wewnętrznej wszystkie ustawienia jakie wprowadzicie zostaną zapisane bezpośrednio na myszce dzięki czemu możecie z niej korzystać wszędzie nawet bez instalacji oprogramowania.

SKILLER SGP1 [Eintracht Frankfurt]

Ta podkładka pod mysz dostępna jest w trzech różnych rozmiarach do indywidualnych zastosowań. Wersja L ma wymiary 355 x 255 mm, wersja XL 444 x 355 mm, a wersja XXL to 900 x 400 mm. Czarna powierzchnia tekstylna zapewni optymalne właściwości ślizgowe dla wszystkich myszy i typów czujników. Spód natomiast został wykonany z gumy by zapewnić odpowiednią przyczepność i zapobiec przesuwaniu się podkładki po biurku.

Cena detaliczna klawiatury – 357zł brutto
Cena detaliczna myszki – 215 zł brutto

Cena detaliczna podkładki w zależności od rozmiaru:

  • L – 67 zł
  • XL – 79 zł
  • XXL – 97 zł
Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!