Do
góry
Cena_galaxy_f_mini

Znamy CENĘ Galaxy F!

Zaledwie w zeszłym tygodniu zobaczyliśmy najnowszy koncept rozkładanego telefonu zaprezentowanego przez Samsung’a. Już dzisiaj światło dzienne ujrzały kolejne nowe i niezwykle ciekawe informacje. Poza ceną poznaliśmy kilka szczegółów dotyczących specyfikacji najnowszego Samsunga Galaxy F.

Według najnowszych doniesień Galaxy F ma mieć swoją premierę już w marcu przyszłego roku, miesiąc po premierze Galaxy S10. DJ Koh przewiduje, że sprzedaż hybrydowego smartfonu osiągnie 1 milion urządzeń. Są ku temu dwie przesłanki, pierwszą z nich jest cena, która ma oscylować w okolicach 1.750$ (około 6700 zł).

Samsung_Infinity_Flex_Display_Galaxy_X-1

Sprawdź cenę Samsung Galaxy S9 ⤵
Cena Galaxy S9: https://technostrefa.com/galaxy_s9 
Cena Galaxy S9+: https://technostrefa.com/galaxy_s9_plus


Ma ona za zadanie delikatnie ostudzić zapał przyszłych nabywców by Samsung mógł dostarczyć wszystkim zainteresowanym najnowsze smartfony bez jakichkolwiek przerw w dostawach. Drugim jest sam wyświetlacz Infinity Flex, ma on mieć przekątną 7.3-cala, sama technologia mimo iż rewolucyjna wciąż jest zupełnie nowa i co za tym idzie nie sprawdzona przez wielu w najróżniejszych sytuacjach.

Pomimo ogromnego zainteresowania rozkładanym smartfonem z elastycznym ekranem ludzie wciąż są niepewni jego wytrzymałości na zginanie czy upadki.

Według przecieków hybrydowy smartfon ma zostać wyposażony w chip obsługujący sieć komórkową w standardzie 5G. Galaxy F ma ujrzeć światło dzienne po raz kolejny na targach CES 2019, które odbędą się na początku stycznia.

Źródła:

  1. KitGuru
  2. Gizmodo
Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!