Do
góry
huawei_nova_4_mini

Znamy datę premiery Huawei Nova 4!

Huawei Nova 4, o którym mieliśmy już okazję informować kilka dni wcześniej, ma zostać zaprezentowany jeszcze w tym miesiącu. Najnowszy smartfon Chińskiego producenta, który w swoich technologiach ma prześcignąć Samsunga, jeszcze do końca tego roku.

Wyświetlacz w Nova 4 pozbawiony jest bowiem notcha, a w zamian niego otrzymujemy pojedynczy otwór w ekranie, w którym umiejscowiono frontową kamerę.

fbhero_huawei_allscreen_cutout-1-1024x660

Według najnowszych informacji smartfon ma trafić do szerszej publiczności już 17 grudnia tego roku. Huawei nie jest jedyny na rynku smartfonów jeżeli chodzi o prace nad wyświetlaczami Infinity-O.

Największy konkurent, który jako pierwszy zaprezentował wyświetlacze z otworem na górnej krawędzi to Samsung. Najnowszy Galaxy S10, który zobaczymy najprawdopodobniej w połowie przyszłego roku był zapowiedziany jako pierwszy smartfon ze stajni Samsunga wyposażony właśnie w wyświetlacz Infinity-O.

Źródła:

  1. The Verge
  2. MySmartPrice
Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!