Do
góry
data_IX_mini

Znamy datę premiery najnowszych iPhone’ów!

Z dużym prawdopodobieństwem już 10 września poznamy wszystkie szczegóły dotyczące nadchodzących modeli smartfonów spod znaku nadgryzionego jabłka. Wszystko za sprawą jednego zdjęcia, które pojawiło się wraz z nową betą systemu iOS 13.

Zdjęcie, które jest zatytułowane “HeldForRelease” ukazuje ekran główny iPhone’a wraz z aplikacjami. Nie było w tym nic niezwykłego gdyby nie ikonka kalendarza, która zawsze pokazuje aktualną datę. Takie obrazki są częścią poradnika, który jest wyświetlany podczas pierwszego uruchomienia iPhone’a i mają pomóc w obyciu się z nowym urządzeniem. W momencie, w którym uruchomimy po raz pierwszy iPhone’a XS, podczas właśnie takiego poradnika data w kalendarzu będzie wskazywać 12 września. Właśnie tego dnia w 2018 roku odbyła się konferencja Apple, na której pokazano modele XS XS Max oraz XR.

Apple zgodnie z coroczną tradycją zapowiada swoje smartfony w pierwszej połowie września. Dlatego też przypuszczenie, że najnowszy event odbędzie się już za niespełna miesiąc jest jak najbardziej na miejscu. Szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę, że prezentacja z 2017 roku odbyła się 12 września, a jeszcze rok wcześniej 7 września.

➡ iPhone Xr w niskiej cenie
➡ Cena iPhone Xs Max
↪ Promocje na Smartfony!

Tegoroczny flagowy model iPhone’a według plotek ma być wyposażone w potrójną kamerę z tyłu, która wciąż budzi kontrowersje co do wyglądu. Kolejne plotki wspominają o wciąż obecnym ogromnym wcięciu mam w ekranie. Wśród nowych funkcji ma pojawić się między innymi bezprzewodowe ładowanie zwrotne na przykład słuchawek AirPods czy Apple Watch’a. W tym roku znów mamy zobaczyć aż 3 nowe modele, podobnie jak rok temu 2 flagowe oraz jeden z segmentu bardziej “budżetowego”.

Podczas konferencji poza oczywiście smartfonami, jest szansa, że Apple zaprezentuje nową wersję swojego zegarka czyli Apple Watch z serii 5. Jednocześnie prawdopodobnie pozamy więcej szczegółów dotyczących najnowszych usług giganta z Cupertino, a mowa u o Apple TV Plus, które ma stanowić konkurencję dla obecnie szalenie popularnych serwisów streamingowych oraz Apple Arcade. Obydwie z tych usług mają swoją planowaną premierę właśnie jesienią.

➡ iPhone Xr w niskiej cenie
➡ Cena iPhone Xs Max
↪ Promocje na Smartfony!

Jak dotąd Apple nie zajął żadnego stanowiska co do opublikowanego zdjęcia co daje pewne nadzieje, że jest ono prawdziwe, a przedstawiciele Apple “nabrali wody w usta” i cierpliwie czekają na oficjalną zapowiedź, która może pojawić się już w najbliższych dniach.

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!