Znamy datę premiery Samsung Galaxy S23! Czemu tak wcześnie?

Znamy datę premiery Samsung Galaxy S23! Czemu tak wcześnie?

Pierwszą huczną premierą tego roku oczywiście jest flagowa seria smartfonów Samsunga. Tradycyjnie któryś z pracowników nie dotrzymał tajemnicy i zdradził dokładną datę premiery modeli Samsung Galaxy S23. 

Kolumbijski falstart

Reklama

Na kolumbijskiej stronie internetowej Samsunga pojawił się banner zapowiadający wydarzenie „Galaxy Unpacked”. A w związku z tym, że na banerze znajdują się 3 obiektywy w układzie znanym z ostatnich serii Galaxy S, nie ciężko się domyślić, co na nim zobaczymy.

Poza tym widoczna jest też data, która wskazuje, że Samsung Galaxy S23 ma zostać zaprezentowany 1. lutego 2023 roku podczas omawianego wydarzenia. Zatem w tym roku będzie dane nam wyjątkowo wcześnie poznać nowe modele Samsunga. Zazwyczaj premiery serii Galaxy S przypadały na koniec lutego lub początek marca. Niestety nie wiadomo, z czego wynika ten pośpiech. 

Czego możemy się spodziewać po Galaxy S23?

render modeli Samsung Galaxy S23 plecki
Źródło: @sondesix

Wszystko wskazuje na to, że seria Galaxy S23 w kwestii designu będzie kolejną ewolucją, a nie rewolucją w stosunku do poprzedniej generacji. Praktycznie wszystkie przecieki i rendery wskazują na to, że każdy obiektyw ma być oddzielony od siebie tak, jak aktualnie ma to miejsce w modelu S22 Ultra. 

Natomiast kwestia podzespołów nowej generacji jest nieco ciekawsza. Niedawno Samsung ogłosił rozpoczęcie współpracy z firmą Qualcomm znaną głównie z procesorów Snapdragon. Zatem istnieje spora szansa, że tym razem w Europie Samsungi z serii Galaxy S23 będą wyposażone w procesor tego producenta, a nie autorskiego Exynosa. Więcej na ten temat dowiecie się z naszego poniższego artykułu. 

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Snapdragon 8 Gen 2 górą, czyli Samsung Galaxy S23

Europejczycy musieli obchodzić się smakiem, jeśli chodzi o flagowce. Smartfony od Samsunga, które trafiały do Europy nie miały na pokładzie Snapdragona. Nie mieliście możliwości wyboru innej opcji niż tej z Exynosem. Aż do teraz. Nadchodzi Samsung Galaxy S23!

Czytaj artykuł

Źródło miniaturki: YouTube 4RMD

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!