Znamy polskie ceny Samsunga Galaxy S20!

Seria smartfonów Samsung Galaxy S20 będzie mieć swoją premierę już za niespełna dwa tygodnie. Jednak już teraz znamy ceny najnowszych flagowców od samsunga jakie będą obowiązywać w naszym kraju. 

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Seria smartfonów Samsung Galaxy S20 będzie mieć swoją premierę już za niespełna dwa tygodnie. Jednak już teraz znamy ceny najnowszych flagowców od samsunga jakie będą obowiązywać w naszym kraju. 

Podczas wyboru smartfona dla wielu osób kluczową rolę w ostatecznej decyzji gra cena. I to właśnie na tej podstawie dokonywany jest zakup przez wiele osób, właśnie tak by kupić tanio i z maksymalną możliwą wydajnością. Samsung zdążył nas już przyzwyczaić do pewnego poziomu cen, który co prawda jest wysoki jak na rynkowe standardy, czy w porównaniu do Chińskiej konkurencji jednak wciąż akceptowalny. 

W tym roku na półkach sklepowych wylądują 3 główne modele flagowca od Samsunga. Entuzjastów ubiegłorocznego S10e może zmartwić fakt, że ten nie doczeka się swojego godnego następcy. W zamian za to tym najbardziej podstawowym modelem będzie po prostu S20. Będzie on oferować najbardziej podstawowe funkcje, względem wyższych modeli, ale będzie też najtańszy jak i najmniejszy z ekranem o przekątnej 6.2-cala. Według doniesień jego cena nie ma przekroczyć 4000 zł. W tej kwocie macie otrzymać między innymi zestaw 3 aparatów, czy całkiem pokaźne podzespoły, w skład których wchodzą procesor Exynos 990, 12GB pamięci RAM oraz 128GB pamięci wbudowanej. 

 Promocje na Smartfony!

Galaxy S10+ w niskiej cenie

Wśród prezentowanych urządzeń nie mogło oczywiście zabraknąć wersji z dopiskiem Plus. I tak Galaxy S20+ zadebiutuje zaraz obok mniejszej wersji w bardzo podobnej konfiguracji pamięci. Zmieni się natomiast zestaw aparatów oraz oczywiście jak to ma miejsce rozmiar ekranu, który w tym modelu ma mieć 6.7-cala. 

Nowy w zestawieniu będzie natomiast Galaxy S20 Ultra, który wprowadził delikatne zamieszanie. Model z dopiskiem Ultra będzie najmocniejszą konfiguracją na rynku dostępną w portfolio Samsunga. Z tyłu znajdą się 4 aparaty, a pod względem pamięci będzie to konfiguracja 16/512GB. Dodatkowo Galaxy S20+ oraz S20 Ultra dostępne będą w wariancie z obsługą sieci najnowszej generacji, czyli 5G. 

 Promocje na Smartfony!

Galaxy S10+ w niskiej cenie

Według serwisu Tabletowo.pl, który z kolei powołuje się na wiarygodne źródła ceny prezentują się następująco. Jeżeli natomiast chcecie zapoznać się z pełną specyfikacją oraz wszystkimi dostępnymi na ten moment przeciekami, które zdradziły praktycznie wszystkie niespodzianki na temat nadchodzących flagowców to koniecznie sprawdźcie też film poniżej. 

  • Samsung Galaxy S20 12 GB/128 GB – 3949 zł
  • Samsung Galaxy S20+ 12 GB/128 GB – 4399 zł
  • Samsung Galaxy S20+ 5G 12 GB/128 GB – 4849 zł
  • Samsung Galaxy S20 Ultra 5G 16 GB/512 GB – 5999 zł
Awatar Ziemowit Wiśniewski

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Pokaż wszystkie wyniki

Brak wyników.