Do
góry
p30_mini

Znamy wygląd Huawei P30 Pro!

Huawei Mate 20 Pro to jeden z najbardziej udanych flagowych smartfonów w 2018 roku, producent jednak nie zwalnia tempa i nie pozwala się wyprzedzić konkurencji, która depcze mu po piętach. Światło dzienne ujrzały zdjęcia prezentujące prawdopodobny wygląd P30 smartfona, o którym do dziś nie było słychać.

Autorem tego przecieku jest Benjamin Geskin, który już nie jeden raz publikował podobne rewelacje. Według doniesień oraz spekulacji Huawei ma zaprezentować modele P30 w pierwszym kwartale 2019 roku. To co zdecydowanie przykuwa uwagę użytkowników to zdecydowanie pomniejszony notch względem modelu P20, bardziej przywodzi na myśl tego z modelu Mate 20. Drugą kwestią jest zdecydowanie kamera, huawei poszedł delikatnie w ślady Samsunga oraz jego modelu Galaxy A9. Na pleckach urządzenia zagościły bowiem 4 obiektywy. Według jednego z użytkowników Weibo głównym sensorem nowego P30 Pro będzie IMX607 od Sony. O ile sam symbol mówi niewiele, to w odniesieniu do oficjalnej dokumentacji jest to obiektyw o rozdzielczości 38 Mpix, posiada on pełne wsparcie dla 10-bit HDR oraz QPDAF. Wrażenie robi natywne wsparcie dla ISO o wartości do 5000.


Smartfony Huawei w niskiej cenie
Cena Huawei Mate 20 Pro
Cena Huawei Mate 20
Huawei Mate 20 Lite


Powyższy render powstał na podstawie przecieków, jednak trzeba mieć w pamięci, że nie jest to oficjalna grafika. Jak już wcześniej wspominałem, od frontu możecie zauważyć jedynie niewielkiego notch’a na pojedynczą kamerę, nad nim znajduje się całkiem pokaźnych rozmiarów głośnik. Z tyłu zaś dumnie prezentują się 4 obiektywy. Co ciekawe w przeciekach nie było mowy o czytniku linii papilarnych. Brak jego obecności na pleckach może sugerować że znajdziemy go pod ekranem tak jak miało to miejsce w przypadku Mate 20 Pro. Resztę informacji poznamy zapewne w ciągu najbliższych miesięcy.

Źródła:

  1. Twitter
  2. SlashLeaks
  3. GSMArena
Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!