Do
góry

Redmi Note 10 w Polsce, a ceny zwalają z nóg!

Najnowsza seria Redmi Note 10 miała już swoją globalną premierę, teraz czas na debiut w Polsce. W tych cenach smartfony będą absolutnym sprzedażowym hitem!

Redmi zaprezentowało całemu światu najnowsze urządzenia w swoim portfolio na początku marca. Wtedy właśnie poznaliśmy całą serię Note 10, która łącznie przyniosła nam aż 4 nowe smartfony. Firma przygotowała coś dla każdego fana nowych technologii. Zaczynając od podstawowego modelu Redmi Note 10, a kończąc na wariantach Pro, czy też z dopiskiem 5G.

Polska premiera

Dzisiejsza premiera to już klasycznie dla Xiaomi oraz Redmi święto. Wraz z taką okazją startują też świetne promocje na najnowsze urządzenia. Mowa nie tylko o bardzo atrakcyjnych cenach, ale ciekawych pakietach, które jeszcze bardziej umilą korzystanie z nowego smartfona.

Redmi Note 10

W przypadku podstawowego modelu, czyli Redmi Note 10 ceny prezentują się niezwykle zachęcająco. Szczególnie w przypadku promocji Flash Sale, który wystartował dziś, 25 marca o 16:00 i potrwa do 26 marca do godziny 23:59. W trakcie jej trwania będziecie mogli nabyć najnowsze smartfony w cenach obniżonych o dodatkowe 200 zł. Do wyboru macie oczywiście dwa warianty pamięci, a więcej szczegółów poniżej:

  • 4/64 GB – cena 899 zł (w promocji 699 zł)
  • 4/128 GB – cena 999 zł (w promocji 799 zł)

Redmi Note 10 Pro 

Wyższy model, czyli Redmi Note 10 Pro, będzie sprzedawany od 1 kwietnia od godziny 8:00. W tej ofercie będziecie mogli nabyć smartfony w dwóch wariantach pamięci – 6/64 GB i 6/128 GB w komplecie z zegarkiem Mi Watch Lite za  złotówkę. Ta oferta nie potrwa jednak długo, bo zakończy się dokładnie po dobie, 2 kwietnia o godzinie 7:59.

  • 6/64 GB – cena 1299 zł + Mi Watch Lite za 1 zł w komplecie
  • 6/128 GB – cena 1399 zł + Mi Watch Lite za 1 zł w komplecie
  • 8/128 GB – cena 1499 zł

To nie koniec!

Więcej o tych modelach znajdziecie we wpisie z globalnej premiery serii Note 10 od Redmi. Bardziej uważnym obserwatorom nie umknie fakt, że nie pojawiły się tutaj ceny modeli Note 10s oraz Note 10 5G. Zgodnie z tym, co zapowiedział Polski oddział Xiaomi w trakcie premiery, dwa wyżej wymienione modele pojawią się wkrótce. Możemy więc zakładać, że w ciągu najbliższych tygodni odbędzie się kolejny,nieco mniejszy event, gdzie poznamy ceny modeli Note 10s i Note 10 5G.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Redmi Note 10 – poznaliśmy 4 świetne smartfony!

Dziś miała miejsce premiera zupełnie nowej serii smartfonów Redmi Note 10. Poznaliśmy aż 4 urządzenia, a ich ceny mogą przyprawić o niezły zawrót głowy!

Czytaj artykuł

Źródło: informacja prasowa

Autor
Ziemowit Wiśniewski

Geek z dużym dystansem do siebie. Zapalony miłośnik sprzętu audio, a w szczególności słuchawek. Meloman, w wolnych chwilach gracz i projektant 3D.

Pokaż wszystkie artykuły

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!