Współpraca

TechnoStrefa to projekt, który do tematu technologii podchodzi niekonwencjonalnie, każdy temat traktujemy indywidualnie – pracujemy nieszablonowo. Staramy się zaciekawić odbiorców wiedzą merytoryczną, jednocześnie dostarczając im rozrywki.

Istniejemy po to, aby zaciekawić widzów nowymi technologiami i pomóc konsumentom podjąć słuszną decyzję zakupową.

Pomimo, że TechnoStrefa została reaktywowana dopiero w styczniu 2017 roku, to już w marcu dogoniła polską czołówkę, aktualnie będąc jednym z kilku kanałów tech z gronem powyżej 100.000 widzów, a zatem największych w Polsce.

Baza naszych widzów cały czas się powiększa na dzień 16 października 2018 jest ich już blisko 138 tysięcy. Nasze filmy zostały obejrzane łącznie ponad 14 milionów razy, a ich miesięczne wyświetlenia przekraczają granicę 2 milionów.

Wszelkie statystyki prezentujemy poniżej, dostępne są one także w serwisie socialblade.com do którego odsyła poniższy odnośnik.

Screenshot 2018-10-18 at 11.54.08

TechnoStrefa Demografia Sierpień

Podczas realizacji naszych materiałów wideo współpracujemy z wiodącymi markami sprzętu elektronicznego oraz gadgetów jak i małymi firmami będącymi ogromną konkurencją.

Strona Technostrefa.com jest uzupełnieniem projektu zapoczątkowanego na platformie YouTube. Pojawiają się tu wszystkie wzmianki o najnowszych filmach, a także najnowsze newsy oraz pisane testy i recenzje sprzętu.

Została ona założona jako ostatnia i wciąż prężnie się rozwija notując coraz większy ruch z miesiąca na miesiąc.

Chcesz z nami współpracować? Zapraszamy do kontaktu!

Facebook Comments