Ranking ofert Internetu na kartę – ten operator daje najwięcej GB!

Internetu mobilnego potrzebuje każdy, ale tylko garstka korzysta z najbardziej opłacalnej taryfy na rynku. Wy też możecie zapłacić mniej za więcej GB – wystarczy, że zapoznacie się z tym rankingiem! Dzięki niemu dowiecie się u kogo Internet na kartę jest najtańszy.

Zawiłości regulaminowe

Internet na kartę? Nic prostszego… prawda? No nie do końca. O ile porównanie liczby GB oraz ceny za doładowanie jest banalne, tak już zrozumienie regulaminów to prawdziwa trudność. 

Większość z podanych operatorów oferuje bonusy za doładowania i praktycznie każdy z nich podchodzi zupełnie inaczej do czasu ich ważności, prędkości czy też kolejkowania zużycia.

Rozpisywanie wszystkich szczegółów regulaminu każdej oferty uczyniłoby nasze zestawienie nieczytelnym i zbyt obszernym, więc postanowiliśmy zapewnić łącza do oryginalnych regulaminów. Tym sposobem osoby zainteresowane daną ofertą będą mogły wygodnie zgłębić jej kuluary, a wszyscy inni nie będą musieli zbyt dużo przewijać. 

Zachęcamy również do dzielenia się swoimi wnioskami i pytaniami co do ofert w sekcji komentarzy lub na naszym serwerze Discord.

Zestawienie

W tym zestawieniu zdecydowaliśmy się skupić na jednorazowych ofertach, zarówno dla tych szukających alternatywy dla zobowiązujących i nieopłacalnych abonamentów, jak i tych, którzy potrzebują Internetu na sporadyczne wyjazdy. Niezależnie do której grupy odbiorców należycie, znajdziecie pakiet dla siebie!

logo Play

Zestawienie zaczynamy od sieci, którą każdy dobrze zna, gdyż w Polsce funkcjonowała zanim jeszcze na rynku pojawiły się dotykowe telefony. A jeżeli coś jest od nich starsze, to jest już naprawde stare. 

Play oferuje dość szeroką ofertę Internetu na kartę. Szczególnie warte uwagi są cykliczne pakiety, których pojemność jest mnożona x2, jeżeli aktywujemy je przez aplikację Play24. Tym sposobem zamiast 100GB na miesiąc możemy mieć do dyspozycji nawet 200GB płacąc tę samą cenę, czyli 50 zł. Jednakże trzeba uważać na dopisek „bez limitu”, gdyż tak naprawdę ma limit, ale nie danych, tylko prędkości. W zależności od oferty otrzymujemy określony pakiet „szybkich” GB, natomiast po ich wykorzystaniu Internet zostaje znacznie spowolniony, ale za to nie ma żadnego limitu. 

plany Internetu na kartę w Play

W ofercie Play znajdziemy również jednorazowe pakiety, które gwarantują nam dane do wykorzystania przez 30 dni. One również są mnożone x2 przy aktywacji poprzez aplikację Play24.

Poza tym Play oferuje „Internet na Kartę 2.0”, czyli ofertę ze skalującymi się bonusami w postaci dodatkowych „szybkich” GB. Przy doładowaniu za 30 zł otrzymujemy w niej 15GB, które ważne są przez miesiąc. Natomiast 200 zł gwarantuje nam aż 200 GB do wykorzystania w ciągu 150 dni, czyli ok. 5 miesięcy. 

doładowania w taryfie Internet na kartę 2.0 w Play

Standardowo Play dysponuje ofertami powitalnymi dla nowych klientów. W tym przypadku na powitanie możemy otrzymać aż 200 GB do wykorzystania w ciągu 30 dni doładowywując nową kartę za minimum 10 zł. Natomiast wybierając jeden z cyklicznych planów możemy co miesiąc przez rok otrzymywać dodatkowe 100GB, co łącznie dałoby nam 1200 GB bonusu. 

Tej międzynarodowej sieci cechującej się różowym kolorem przewodnim również nie trzeba nikomu przedstawiać, ale jej ofertę już tak. Internet na kartę w T-Mobile działa na podobnych zasadach jak w Play, gdyż wachlarz ofert jest podobny, aczkolwiek trochę bardziej zróżnicowany.

Główną propozycją T‐Mobile jest taryfa GO! na kształt “Internet na kartę 2.0”, która bazuje na bonusach w postaci skalującej się liczby dodatkowych GB. W skrócie – im większe doładowanie, tym więcej GB i na dłuższy czas. Jednakże jest jeden haczyk – uwzględnia ona czas po którym konto traci ważność. Jeśli nie podoba wam się ten warunek istnieje bardzo podobna oferta, bez okresu daty przydatności konta.

Bonusy Internet na kartę za doładowanie w T-Mobile

W przeciwieństwie do Play w obu tych taryfach niewykorzystane GB nam nie przepadają pod warunkiem, że doładujemy kartę przed końcem ich terminu ważności. Jednocześnie minimalny termin ważności pakietu danych wynosi aż 30 dni. Dzięki temu możemy precyzyjnie dostosowywać wielkość pakietu do swoich potrzeb nawet na cały miesiąc.

Poza tym T‐Mobile oferuje również cykliczne oferty z doładowaniami, w tym nawet jedną gwarantującą dostęp do sieci 5G. Co ciekawe w ofercie „Bez limitu L+” aplikacje takie jak Messenger, WhatsApp i Viber nie pobierają danych z pakietu.

Pakiety GO! Internetu na kartę w T-Mobile

Kolejną obowiązkową pozycją w naszym zestawieniu jest sieć wyróżniająca się pomarańczowym kolorem, czyli Orange. Jak możecie się domyślić Internet na kartę u tego operatora możemy nabyć podobnie jak u poprzednich.

Internet na kartę w Orange również otrzymujemy w postaci bonusowych pakietów, które otrzymujemy przy doładowaniu za określoną kwotę. Natomiast doładowując konto przez aplikację Mój Orange do każdego pakietu otrzymujemy dodatkowe 10 GB. Tym sposobem możemy wykupić pakiet np. 12,5 GB za 5 zł na 2 dni lub 25 GB za 30 zł na 31 dni. Niestety niewykorzystane dane przepadają nam. 

Bonusy za doładowania Internet na kartę w Orange

Poza tym w Orange znajdziemy cykliczną ofertę bez limitu rozmów i SMSów, w której przez rok możemy otrzymać 1200 GB Internetu, a dokładnie 100 GB co miesiąc. Jej koszt to 31 zł, a odnawiać ją należy co 31 dni. Na bardzo podobnych warunkach działa oferta powitalna tylko dla nowych klientów. Jedyną różnicą jest to, że przez pierwszy miesiąc nie musimy płacić nic, za wyjątkiem wstępnego doładowania wynoszącego minimum 5 zł. 

Oferta powitalna ORANGE

Ostatnią z czterech dominujących sieci w Polsce jest Plus. 

Internet na kartę w Plus również głównie opiera się na bonusach w postaci pakietów danych, które otrzymujemy wraz z doładowaniami. Jednakże tak jak w przypadku T-Mobile, niewykorzystany Internet nam nie przepada, jeżeli doładujemy konto ponownie przed upływem terminu ważności. Niestety w przypadku oferty tego operatora nie otrzymujemy dodatkowych mnożników, ale GB już tak. Natomiast niewykorzystane dane nie przepadają jeżeli kupimy kolejny pakiet. Co więcej Plus gwarantuje nielimitowany transfer danych dla aplikacji takich jak Messenger, Facebook i Viber. 

Bonus za doładowania Internet na kartę w Plus

Plus oferuje również dwie oferty powitalne, które łączą się z powyższymi bonusami za doładowania. Pierwszą z nich jest ta, która gwarantuje pakiet 6GB ważnych przez 15 dni od doładowania za minimum 5 zł. Druga propozycja powitalna to już 30 GB ważne przez rok od momentu doładowania za minimum 15 zł.

Oczywiście w tej sieci nie mogło też zabraknąć promocji w sumie oferującej dodatkowe 100 GB co miesiąc przez rok. Ta działa identycznie jak w przypadku innych operatorów, z tym wyjątkiem, że za regularne opłacanie planu przez 12 miesięcy otrzymujemy jeszcze bonus w wysokości 300 GB. Tym sposobem łącznie jesteśmy w stanie uzyskać nawet 1500 GB.

Opis warunków oferty promocyjnej 1500GB Internet na kartę

Internet na kartę musi też mieć zasięg!

Zdjęcie nadajnika

Ceny i wielkość pakietu Internetu mobilnego są bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na finalną decyzję o wyborze operatora. Jednakże równie ważne, jak może nawet ważniejsze, jest to, z jakich i czyich nadajników korzysta dany operator. 

Znaczna większość nadajników w Polsce należy do 4 największych operatorów. Mowa o Play, T‐Mobile, Plus i Orange (pierwsza czwórka naszego zestawienia). Te sieci bazują na swojej infrastrukturze. Natomiast mniejsi operatorzy są nazywani wirtualnymi operatorami (MVNO), gdyż bazują na nadajnikach któregoś z wcześniej wymienionych dostawców. Zatem nie posiadają własnej infrastruktury, a jedynie wykorzystują już istniejącą.

W związku z tym warto przed wybraniem oferty zwrócić uwagę na to, czyje nadajniki znajdują się w naszej okolicy oraz na czyjej infrastrukturze działa mniejszy operator. Wybierając operatora, który ma nadajniki najbliżej nas powinniśmy mieć najstabilniejszy i najszybszy Internet. Jednakże prędkość i stabilność sieci zależy również od wielu innych czynników, w związku z tym ta reguła nie zawsze musi się sprawdzać. Niemniej jednak sprawdzenie nadajników w własnej okolicy powinno dać Wam lepszy pogląd na wybór operatora. 

Jak sprawdzić nadajniki w swojej okolicy? Wystarczy wejść na darmową stronę BTsearch.pl lub jej alternatywę i przybliżyć na mapie interesujący was obszar. Po chwili zobaczycie wszystkie nadajniki w tej okolicy oraz ich dane, w tym informacje o właścicielach. Natomiast my w naszym poniższym zestawieniu zaznaczymy na czyjej infrastrukturze bazuje dany wirtualny operator. 

Zestawienie operatorów wirtualnych

 • Sieć komórkowa
  Plus

Internet na kartę w Plush możemy otrzymać na praktycznie identycznych zasadach, co w Plus. Nie bez powodu te dwie sieci noszą też bardzo podobne nazwy – Plush jest submarką Plusa, która bazuje jego infrastrukturze. 

Plush również bazuje na bonusowych GB za doładowania, ale jest jeden pozytywny haczyk – WhatsApp, Messenger, Facebook i Instagram nie zużywają pakietu danych. A gdyby tego było mało, doładowania za minimum 25 zł gwarantują jeszcze kolejne 10 GB, które możemy wykorzystać tylko na YouTube’a, albo TikToka. 

Bonusy za doładowania Internetu na kartę w Plush

Plush w przeciwieństwie do Plusa oferuje naprawdę pokaźną ofertę na start. Mianowicie za jej sprawą w ciągu roku możemy w sumie do dyspozycji otrzymać dodatkowe 1500 GB Internetu. Wystarczy, że będziemy opłacać jeden z cyklicznych planów (30 zł lub 40 zł z 5G), a w ramach bonusu będziemy otrzymywać co miesiąc 100 GB. Natomiast jeżeli przez 12 miesięcy utrzymamy ciągłość to otrzymamy jeszcze dodatkowe 300 GB. 

Oferta 1500GB Internetu na kartę w Plush

Gdyby tego było mało, w zamian za zgody marketingowe przy rejestracji konta możemy otrzymać kolejne 200 GB. Natomiast, jeżeli nie chcemy wyrażać na nie zgody to i tak możemy odebrać 100 GB za darmo. 

Premium Mobile

Premium Mobile
 • Sieć komórkowa
  Plus

Kolejnym wirtualnym dostawcą usług telekomunikacyjnych bazującym na infrastrukturze sieci Plus jest Premium Mobile, które ma całkiem sporo do zaoferowania. 

W ofercie Premium Mobile głównie znajdziemy 5 pakietów o nazwie „Freedom”. Pakiety Internetu w nich zaczynają się od 3 do aż 110 GB. Jednakże szczególnie opłacalnym jest pakiet trzeci wariant, który oferuje aż 40 GB Internetu w łączności 5G za jedyne 29,70 zł. Aczkolwiek niestety niewykorzystane dane nie kumulują się. 

oferta Internet na kartę Premium Mobile

Natomiast gdyby taki pakiet wam nie wystarczał to są jeszcze dwa droższe warianty lub równie opłacalne dodatkowe jednorazowe doładowania.

 

NJU Mobile 

 • Sieć komórkowa
  Orange

NJU Mobile to pierwszy wirtualny operator w naszym zestawieniu, który bazuje na infrastrukturze Orange. Niemniej jednak jego oferta na Internet na kartę jest zupełnie nietypowa, jak i marketing.

Mianowicie w NJU Mobile mamy do czynienia z progresującym pakietem danych – im dłużej jesteśmy w sieci, tym więcej GB otrzymujemy. W miesięcznej ofercie na kartę z 5G, która kosztuje 29 zł, zaczynamy od pakietu o wielkości 10 GB. Jednakże po pół roku korzystania z niego liczba GB zostaje podwojona do 20 GB. Natomiast po trzech latach do dyspozycji otrzymujemy regularnie całe 30 GB. 

Oferta Internet na kartę w NJU Mobile
Plan miesięczny z 5G w NJU Mobile

Poza tym do wyboru mamy plan działający na tej samej zasadzie z tym wyjątkiem, że zamiast płacić miesiąca z góry, płacimy 1,20 zł za każdy dzień i nie mamy dostępu do łączności 5G. Wtedy nasz pakiet dzienny wynosi 250 MB (0,25 GB), ale po dwóch latach opłacania rośnie do 750 MB. Oczywiście jest mniej opłacalny pod względem możliwości i oferowanego pakietu, aczkolwiek możemy precyzyjnie dostosować go do naszych potrzeb. 

Plan dzienny w NJU Mobile

Trzecią opcją jest jednorazowy pakiet 9 GB kosztujący 9 zł, z którego możemy korzystać 31 dni. Niestety on również nie oferuje transferu danych bazującego na łączności 5G.

 • Sieć komórkowa
  Plus

Lyca Mobile to duży międzynarodowy operator, który prężnie działa w Europie, o czym się przekonacie za sprawą oferowanego roamingu. W Polsce oferuje swoje usługi wykorzystując infrastrukturę sieci Plus. 

Internet na kartę w Lyca Mobile można kupić głównie za sprawą 6 miesięcznych pakietów. Szczególnie opłacalny jest ten największy, czyli 4XL, zapewniający 50 GB Internetu w kraju i 6,85 GB roamingu w Unii Europejskiej. Jego cena wynosi zaledwie 35 zł i co ciekawe, można go aktywować nawet 5 razy jednocześnie. Jednakże najlepsze jest to, że niewykorzystany pakiet nie przepada, tylko przekładany jest na następny wykupiony okres. 

Oferta doładowań Internetu w Lyca Mobile

Poza tym Lyca Mobile oferuje standardowe doładowania ze skalującym się bonusem w postaci pakietów Internetu. Kupując online kwota każdego doładowania jest zwiększana o 10%. 

Bonusy za doładowania Internet na kartę w Lyca Mobile

Nowi użytkownicy sieci mogą otrzymać nawet łącznie 1800 GB Internetu przy regularnym opłacaniu planu „Do Wszystkich M”, który kosztuje 25 zł. Wystarczy, że będziecie regularnie płacić tę kwotę, a co miesiąc przez rok będziecie mogli odebrać bonus w postaci 150 GB Internetu.

Oferta Do Wszystkich w Lyca Mobile
 • Sieć komórkowa
  T-Mobile

Heyah to również jedna z najstarszych sieci w Polsce, jednakże ta bazuje na infrastrukturze T-Mobile. Oferta w tej sieci jest naprawdę rozbudowana – znajdziemy w niej każdy typ usług, w tym subskrypcyjne (Heyah 01), na kartę i te jednorazowe. Jednakże ja przedstawię wam Internet na kartę. 

Do dyspozycji głównie mamy 3 miesięczne plany, które są dość bogate w GB, jak i aplikacje niezużywające pakietu danych. Możecie zapoznać się z nimi za sprawą poniższej grafiki, która dość jasno je opisuje i porównuje. Zaznaczę tylko, że wielkość pakietów danych jest sumą podstawowego pakietu i bonusu za wysokość doładowania, ale finalnie wychodzi na to samo. 

Pakiety Internet na kartę w Heyah

Natomiast w pakiecie Heyah 01 jest jeszcze bardzo korzystna „Oferta Internetowa”, która za 20 zł miesięcznie gwarantuje dostęp do pakietu o wielkości aż 50 GB.

Tak jak wspomniałem wcześniej, Heyah oferuje dodatkowo klasyczne bonusy skalujące się wraz z wysokością doładowania. Co ważne, niewykorzystane dane nie przepadają, jeśli aktywujemy kolejny pakiet. 

Bonusy za doładowania w Heyah

Klucz Mobile

internet na kartę klucz mobile
 • Sieć komórkowa
  Plus

Jak możecie się domyślić, Klucz Mobile nie należy do największych sieci w Polsce, ale wbrew pozorom wcale od nich nie odstaje pod względem oferty.

Internet na kartę w Klucz Mobile można nabyć głównie za sprawą pięciu pakietów. Porównując je do poprzednich operatorów stosunek oferowanych GB do zł jest naprawdę wysoki. Jednakże nie mam zamiaru dokładnie każdego z nich rozpisywać, gdyż operator zrobił to za mnie w bardzo jasny sposób. Zaznaczę tylko, że praktycznie każdy pakiet działa na nieco innych zasadach. 

Oferta doładowań Internet na kartę w Klucz Mobile

Poza samymi pakietami Klucz Mobile w ofercie ma jeszcze kolejną piątkę cyklicznych planów ze wszystkim w jednym. Oczywiście oferują one rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet. Cztery z nich mają miesiąc ważności, a piąty tydzień. One również oferują bardzo wysoki stosunek ceny do liczby otrzymywanych GB, co czyni je szczególnie opłacalną alternatywą dla abonamentów.

Oferta wszystko w jednym w Klucz Mobile

Dodam tylko, że Klucz Mobile oferuje swoje usługi za pomocą infrastruktury sieci Plus. 

Virgin Mobile

Logo Virgin Mobile
 • Sieć komórkowa
  Play i Orange

Virgin Mobile jako jeden z niewielu jednocześnie korzysta z nadajników dwóch większych operatorów – Play i Orange. Poza tym na polskim rynku jest od lat za sprawą swojej konkurencyjnej oferty.

Internet na kartę w Virgin Mobile można głównie nabyć za sprawą 4 cyklicznych ofert. Jednakże szczególnie warta uwagi z nich jest taryfa #GIGAMAKS i #GIGADAJE. Ta pierwsza gwarantuje nam dostęp do 30 GB Internetu w łączności 5G wraz z nielimitowanymi rozmowami i SMSami za 30 zł miesięcznie. Druga zaś 15GB w LTE również z rozmowami i wiadomościami bez limitów, ale już za 25 zł miesięcznie. 

Aczkolwiek zdecydowanie najbardziej opłacalna w tej sieci jest taryfa powitalna, która łącznie gwarantuje nam dostęp do 1500 GB Internetu w ciągu roku. Za jej sprawą płacąc 30 zł za taryfę #GIGAMAKS otrzymujemy co miesiąc nawet 100 GB danych i kolejne dodatkowe 300 GB na samym początku. Aczkolwiek nigdzie nie znalazłem informacji, żeby niewykorzystane pakiety danych kumulowały się.

Mobile Vikings

internet na kartę mobile vikings
 • Sieć komórkowa
  Play

Mobile Vikings do Polski zawitało dość niedawno, a swoje usługi opiera na infrastrukturze sieci Play. 

Internet na kartę w Mobile Vikings możemy nabyć w bardzo prosty sposób, bo tylko za sprawą trzech miesięcznych planów. Szczególnie warto zwrócić uwagę na ten za 25 zł i 35 zł, gdyż obejmuje je korzystna promocja. Mianowicie przez pierwsze 3 miesiące ceny obu są obniżone o 50%. Poza tym same w sobie oferują całkiem duże pakiety danych, bo mowa tu aż o 25 GB i 50 GB. Jednakże najważniejsze jest to, że niewykorzystane dane nie przepadają nam, jeśli zachowujemy ciągłość opłat. 

oferta na karte w Mobile Vikings

Niestety poza tymi ofertami nie ma zbyt wielu innych. Jedyną ciekawą propozycją jest możliwość obniżenia rachunków poprzez zapraszanie znajomych do przeniesienia swoich numerów do Mobile Vikings. 

internet na kartę aero2
 • Sieć komórkowa
  Plus

Aero 2 to nietypowy wirtualny operator, gdyż każdemu posiadaczowi swojej karty SIM zapewnia darmowy dostęp do Internetu, nawet bez wykupionego doładowania. Jednakże ,jak możecie się domyślić, nie jest on zbyt szybki. Mowa tu o maksymalnej prędkości na poziomie 512 KB/s (0,5 MB/s), a w dodatku co godzinę konieczne jest zweryfikowanie sesji narzędziem CAPTCHA.

Oczywiście te ograniczenia znikają po wykupieniu jednego z czterech pakietów Internetu na kartę. Co ciekawe, można je regularnie kupować w formie subskrypcji. Niestety niewykorzystane dane nie kumulują się.

Oferta Internet na kartę w aero2

Aero2 zapewnia również darmowy pakiet testowy gwarantujący na miesiąc 30 GB Internetu, ale do skorzystania z niego wymagana jest karta SIM tego dostawcy. 

Na koniec dodam tylko, że Aero2 opiera się o infrastrukturę sieci Plus. 

Logo wRodzinie
 • Sieć komórkowa
  Plus

wRodzinie to kolejny oferator bazujący na infrastrukturze sieci Plus, a jego oferta Internetu na kartę jest wyjątkowo prosta. 

Mianowicie do dyspozycji mamy 4 pakiety danych, każdy o ważności 30 dni. Wszystkie z nich możemy wykupić maksymalnie 4 razy jednocześnie. Niestety niewykorzystane dane nie przechodzą na kolejny okres.

Oferta Internet na kartę w wRodzinie

Poza tymi pakietami są jeszcze dwa cykliczne plany obowiązujące przez 60 dni. Gwarantują one darmowe rozmowy i SMS-y w kraju, aczkolwiek niewielkie pakiety Internetu. 

internet na kartę lajt mobile
 • Sieć komórkowa
  Plus

Lajt Mobile również bazuje na nadajnikach sieci Plus, aczkolwiek oferuje drastycznie odmienną ofertę Internetu na kartę.

Zacznijmy jej omawianie od dwóch cyklicznych pakietów, których ważność wynosi 30 dni. Pierwszy z nich to koszt 10 zł i gwarantuje 10 GB transferu danych. Drugi zaś to już koszt 25 zł, ale pakiet danych wynosi już 20 GB. Porównując te dwa plany do innych operatorów Lajt Mobile wypada dość standardowo, ale nadal opłacalnie. 

Pakiety cykliczne w Lajt Mobile

Poza tym osoby używające tych planów mogą dokupić dodatkowe pakiety Internetu, których zestawienie znajdziecie poniżej. Niestety w regulaminie nie znalazłem informacji o tym, czy niewykorzystany pakiet danych przepada, czy też można go odnowić. Dodam też, że ten za 40 zł (dzień i noc) oraz ten za 35 zł są pakietami cyklicznymi. Co więcej, każdy z nich można aktywować tylko raz w jednym momencie, ale można je łączyć ze sobą. 

pakiety jednorazowych doładowań w Lajt Mobile
internet na kartę tuBiedronka
 • Sieć komórkowa
  T-Mobile

Tak, wasze skojarzenie jest poprawne – supermarket Biedronka również oferuje swoją sieć komórkową. Oczywiście tuBiedronka również bazuje na infrastrukturze zewnętrznego operatora, jakim jest T‐Mobile. 

Pakiet cykliczny w tuBiedronka

Naturalnie jak każdy operator, tuBiedronka oferuje cykliczny plan z rozmowami oraz SMS‐ami i pakietem Internetu o wielkości 2 GB za 20 zł. Jednakże jeżeli uwzględnimy bonusowe 5 GB za doładowanie w wysokości 20 zł to łącznie w tym cyklicznym planie do dyspozycji otrzymujemy 7 GB. Natomiast ponad obligatoryjne doładowanie w wysokości 30 zł daje bonus w wysokości 10 GB (łącznie 12GB). Jest to jedyny cykliczny plan u tego operatora. 

Bonusy za doładowanie w tuBiedronka

Poza domyślnym cyklicznym planem użytkownicy mają jeszcze do dyspozycji dwa pakiety Internetu. Te są jednorazowe, ale można aktywować wiele z nich na raz (tuBiedronka nie wskazała limitu w regulaminie). Pierwszy za 5 zł gwarantuje nam 1 GB, drugi za 10 zł daje nam 3 GB Internetu. 

Jednorazowe pakiety Internetu w tuBiedronka

Który operator daje najwięcej GB za 30 zł?

Oczywiście cały ranking nie mógł obyć się bez porównania wszystkich ofert. Jednakże aby to było możliwe koniecznie musimy ustalić jedną kwotę dla wszystkich operatorów – w tym wypadku padło na 30 zł.

Taka kwota powinna odzwierciedlić potrzeby i możliwości finansowe większości osób oraz jednocześnie jest uniwersalna pośród wszystkich dostawców. Poniżej znajdziecie grafikę przedstawiającą, który operator sprzedaje najbardziej opłacalny Internet na kartę.

Źródła grafik i logo operatorów: Materiały prasowe, grupy Facebook, strony internetowe operatorów

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji