Hulajnoga elektryczna – jaką wybrać? Ranking 2024

Hulajnogi elektryczne tego lata biją rekordy swojej popularności i nic w tym dziwnego – aktualnie są jednym z najoptymalniejszych środków transportu.

Hulajnogi elektryczne za stosunkowo niewielkie pieniądze oferują ogromną mobilność i niewielkie koszty utrzymania, co czyni je jednym z najlepszych środków transportu – szczególnie w mieście. Stały się alternatywą dla tłocznej komunikacji miejskiej, drogich samochodów stojących godzinami w korkach, jak i męczących rowerów.

Nasz ranking pomoże wybrać najlepszą dla Was hulajnogę elektryczną, dzięki której będziecie mogli z uśmiechem na twarzy omijać spoconych rowerzystów i kierowców stojących w korkach. 

W razie wątpliwości zapraszamy na nasz serwer Discord, gdzie nasza zaufana moderacja i użytkownicy bezpośrednio pomogą Wam w wyborze najlepszej hulajnogi elektrycznej, jak i innych urządzeń 🙂


do 1000 zł

Kugoo Kirin S1 Pro_hulajnoga_elektryczna
  • Prędkość maksymalna
    30 km/h
  • Rozmiar kół
    8″
  • Masa
    17,4 kg
  • Bateria
    7500 mAh
Nagraliśmy o niej Shorta!

Kugoo Kirin S1 Pro to hulajnoga elektryczna, która czerpie garściami ze znacznie droższych modeli, a kosztuje zaledwie ok. 1000 zł. 

Zacznijmy od tego, że jest wyposażona w silnik o mocy 350 W, który zapewnia prędkość maksymalną 30 km/h i zasięg do 30 km na jednym ładowaniu. Co ciekawe, ma napęd na tył. Poza tym rama jest wykonana z solidnych płatów aluminium, dzięki czemu waży lekko ponad 17 kg, ale jest bardzo wytrzymała. Takie parametry w tej cenie są wręcz niespotykane. 

Natomiast jeśli chodzi o zawieszenie to, Kugoo Kirin S1 Pro ma 8-calowe opony, które amortyzują nierówności terenu i są odporne na przebicia. Nietypowe jest to, że ten model dysponuje tylko jednym hamulcem i to elektrycznym, który jest zintegrowany z silnikiem. 

Naturalnie na jej pokładzie nie zabrakło wyświetlacza, który pokazuje szczegółowe informacje i to nawet w kolorze. Poza tym jest łatwa w składaniu i przenoszeniu, dzięki kierownicy składanej na przycisk.

Ninebot D18E_hulajnoga_elektryczna
  • Prędkość maksymalna
    25 km/h
  • Rozmiar kół
    10″
  • Masa
    14,8 kg
  • Bateria
    5000 mAh

Ninebot D18E jest imponująca pod względem swojego wyposażenia i parametrów, szczególnie jeśli uwzględnimy jej niewielką cenę. Może osiągnąć prędkość 25 km/h i ma zasięg 18 km na pełnym naładowaniu baterii. Jest to idealne dla osób, które szukają szybkiego i wygodnego środka transportu.

Co więcej, hulajnoga ta jest bezpieczna i widoczna. Wyposażona jest w przednie i tylne oświetlenie, w tym światło hamowania. Dzięki temu jesteście widoczni dla innych uczestników ruchu zarówno w dzień, jak i w nocy. Na desce rozdzielczej możecie odczytać, ile baterii zostało, jak szybko jedziecie i w jakim trybie prędkości jesteście.

Ninebot D18E to również dość komfortowa hulajnoga elektryczna. Ma 10-calowe opony pneumatyczne z dętką, które absorbują wstrząsy, zapewniając komfort jazdy. Hulajnoga jest łatwa do złożenia, więc możecie zabrać ją ze sobą do samochodu lub pociągu.

Dodatkowo, za pomocą Bluetooth możecie połączyć hulajnogę z aplikacją i sprawdzić wszystkie dane jazdy. Możecie również zmieniać różne dane i ustawienia w aplikacji.


Do 2000 zł

Motus Scooty 10 Lite Gen5

  • Prędkość maksymalna
    20 km/h
  • Rozmiar kół
    10″
  • Masa
    12,5 kg
  • Bateria
    7800 mAh

Motus Scooty 10 Lite Gen5 (jak i nieco droższy wariant bez dopisku „Lite”) to naprawdę porządne propozycje hulajnóg elektrycznych w granicach 2000-3000 zł. Jednym z największych plusów omawianego modelu Lite jest fakt, iż – pomimo dużych, 10-calowych kół – hulajnoga ta waży zaledwie 12,5 kg!

Nie można jednak dać się zwieść niskiej wadze, bowiem pomimo swoich „drobnych” warunków fizycznych, na pokładzie modelu 10 Lite Gen5 znalazł się silnik o szczytowej mocy 700W, zapewniający maksymalną prędkość na poziomie 20 km/h.

Pojazd ten jest zasilany przez akumulator o pojemności 7800 mAh, co – według producenta – powinno starczyć na pokonywanie tras do nawet 30 kilometrów długości! Jeśli jednak hulajnoga podupadnie na siłach, wystarczy podłączyć ją do gniazda zasilania na ok. 3-4 godziny i cieszyć się z dalszej jazdy. W konstrukcji tej nie zabrakło również miejsca na dodatkowe funkcje, takie jak panel LCD, tempomat i kierunkowskazy, czy potężne hamulce tarczowe.

Xiaomi Mi Electric Scooter Essential

Xiaomi Mi Electric Scooter Essential_hulajnoga_elektryczna
  • Prędkość maksymalna
    20 km/h
  • Rozmiar kół
    8,5″
  • Masa
    12 kg
  • Bateria
    5200 mAh

Legendarnej marki jaką jest Xiaomi oczywiście nie mogło zabraknąć w naszym rankingu. Najbardziej podstawowym modelem w ofercie tego producenta jest Mi Electric Scooter Essential, który za niewielkie pieniądze oferuje wszystko to, co powinna mieć hulajnoga elektryczna. Silnik o mocy 250 W został zamontowany w przednim kole 8.5-cala. Natomiast akumulator znalazł się klasycznie w podeście.

Ten pozwoli Wam na nieprzerwaną jazdę przez maksymalnie 20 kilometrów. Z akumulatora zasilane jest także oświetlenie przednie i tylne. Frontowy reflektor to zupełnie nowa konstrukcja o mocy 2 W. Z jego pomocą bez problemu możecie jeździć nawet w nocy. Podobnie jak inne hulajnogi, Xiaomi w tym modelu również oferuje składaną kierownicę, by łatwo było ją przechowywać i transportować.

Na szczycie kolumny kierownicy znalazł się wyświetlacz, na którym poza prędkością czy stanem baterii możecie znaleźć jeszcze dodatkowe informacje. Ponadto z jego poziomu możecie połączyć hulajnogę ze smartfonem za pośrednictwem łączności Bluetooth. W uniwersalnej aplikacji od Xiaomi możecie monitorować nie tylko podstawowe informacje, ale i całkowity przebieg czy nawet dokładne trasy tworzone na podstawie GPS w smartfonie.

Xiaomi Mi 3 2022_hulajnoga_elektryczna
  • Prędkość maksymalna
    20 km/h
  • Rozmiar kół
    8,5″
  • Masa
    13,2 kg
  • Bateria
    7650 mAh

Jest to kolejna propozycja od Xiaomi, ale tym razem z silnikiem o mocy 300W i baterią o nieco większej pojemności 7650 mAh. Kombinacja takich paramterów przy włączonym trybie ekonomicznymu pozwala na przejechanie 30 km przy 15 km/h. Natomiast maksymalną prędkość 20 km/h szybko zredukujemy, dzieki tylemu hamulcowi tarczowemu, który uległ znacznej modernizacji, w stosunku do poprzedniej generacji.

Zdecydowanie jest to jedna z najlżejszych hulajnóg w naszym zestawieniu, gdyż waży zaledwie 13,2 kg. Ponadto oferuje ona jeszcze składaną kierownicę z dodatkowym punktem zaczepu, co umożliwia wygodne przenoszenie jej w rękach. 

Poza dość przyzwoitymi parametrami oferuje jeszcze kilka miłych dodatków. Mowa tu chociażby o trybie pieszego ograniczającym prędkość do 5 km/h, błotniku nad przednim kołem, czy też certyfikacie IP54. Xiaomi również nie zapomniało do zestawu dołączyć zapasowej opony, co jest godne pochwały. 


do 3000 zł

  • Prędkość maksymalna
    25 km/h
  • Rozmiar kół
    9,5″
  • Masa
    18,5 kg
  • Bateria
    7604 mAh

Jak wskazuje już sama nazwa modelu NIU KQi3 SPORT, jest to hulajnoga elektryczna dla sportowców, czyli tak naprawdę użytkowników, którzy wiedzą, czego oczekują od tego typu pojazdu. Jej zacięcie sportowe przejawia się m.in w mocy silnika , która zależnie od wariantu może wynosić od 300 do 600W.

Czym jednak byłaby taka hulajnoga bez odpowiedniej baterii? No właśnie! Akumulator o pojemności 7604 mAh ma gwarantować nawet 40 km zasięgu na jednym ładowaniu, przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnej prędkości na poziomie 25 km/h.

KQi3 SPORT wyróżnia się też wysokim poziomem bezpieczeństwa. Mowa tutaj między innymi o licznych odblaskach, jasnym, przednim oświetleniu, a także bardzo mocnym hamulcu tarczowym.

Xiaomi Mi Scooter Pro II

Xiaomi Mi Scooter Pro II_hulajnoga_elektryczna
  • Prędkość maksymalna
    25 km/h
  • Rozmiar kół
    8,5″
  • Masa
    14,2 kg
  • Bateria
    12800 mAh

Ten model to prawdziwy długodystansowiec, dzięki baterii o pojemności 12800 mAh i wydajnym silniku o mocy 300 W. Kombinacja obu tych elementów umożliwia pokonanie dystansu nawet o długości 45 km i rozpędzenie się do 25 km/h. Na jej zasięg wpływa też system odzyskiwania energii kinetycznej, czyli automatyczne doładowywanie baterii przy zjeżdżaniu z nachyleń. 

Mimo dużej pojemności ogniwa ta hulajnoga wcale nie odbiega wagą od standardów, bo waży 14,2  kg. Oczywiście znajdą się lżejsze od niej, ale też bardzo łatwo trafić na cięższe z dużo mniejszą baterią i zasięgiem. 

Ten model został wyposażony też w duże lampki LED z przodu i z tyłu, które jednocześnie zwiększają naszą widoczność i nie oślepiają innych członków ruchu. W dedykowanej aplikacji poza podstawowymi statystykami i informacjami o hulajnodze znajdziemy też bardzo przydatną opcję zdalnego blokowania jej.

RUPTOR R1_hulajnoga_elektryczna
  • Prędkość maksymalna
    20 km/h
  • Rozmiar kół
    10″
  • Masa
    24,5 kg
  • Bateria
    20000 mAh

Jeśli szukacie hulajnogi elektrycznej, która zapewni Wam szybki, wygodny i ekonomiczny sposób poruszania się po mieście, to RUPTOR R1 może być dla Was idealnym wyborem.

RUPTOR R1 napędzana jest silnikiem o mocy 500 W, który pozwala osiągnąć prędkość do 20 km/h. To wystarczająco dużo, aby sprawnie pokonywać miejskie trasy i omijać korki.

Wyposażona jest w akumulator o pojemności 20 Ah, który zapewnia zasięg do 60 km na jednym ładowaniu. To oznacza, że możecie jeździć nią przez cały dzień bez obaw o rozładowanie. Pełne naładowanie zajmuje około 9-10 godzin.

RUPTOR R1 ma szeroki podest z antypoślizgową powierzchnią, duże koła, które łatwo pokonują nierówności, oraz tylny hamulec tarczowy elektryczny, który zapewnia skuteczne zatrzymanie. Ponadto hulajnoga ma oświetlenie przednie i tylne, które poprawia widoczność po zmroku.

RUPTOR można łatwo złożyć i rozłożyć, dzięki czemu można ją zabrać ze sobą do autobusu, tramwaju, pociągu, czy bagażnika samochodu. Hulajnoga ma również stopkę, która umożliwia stabilne postawienie jej na chodniku lub parkingu.

Rider R12_hulajnoga_elektryczna
  • Prędkość maksymalna
    20 km/h
  • Rozmiar kół
    12″
  • Masa
    20 kg
  • Bateria
    15000 mAh

Hulajnoga elektryczna RIDER R12 jest wyposażona w silnik o mocy 250W, który pozwala na osiągnięcie maksymalnej prędkości 20 km/h. Natomiast jej maksymalne obciążenie wynosi 120 kg .

Ma również wyświetlacz LCD, na którym można sprawdzić poziom naładowania baterii, prędkość i przejechany dystans. I dobrze, bo maksymalny zasięg na jednym ładowaniu wynosi aż 60 km.

Rider R12 ma pełne koła o średnicy 12 cali. Przez to, że nie są pompowane minimalizują ryzyko przebicia i zapewniają łatwe pokonywanie miejskich nierówności oraz ostrych elementów. Dodatkowo gwarantują bezpieczeństwo jazdy bez względu na wysokość krawężnika.

Co więcej, jest wyposażona w oświetlenie z przodu i z tyłu, które pozwala na bezpieczną jazdę po zmroku. Oświetlenie to osiąga na tyle daleki strumień światła, abyśmy mogli widzieć dokładnie przeszkody na drodze, a pozostali uczestnicy ruchu nas dostrzegali.

Alfa Romeo Ar0 v2_hulajnoga_elektryczna
  • Prędkość maksymalna
    20 km/h
  • Rozmiar kół
    8,5″
  • Masa
    15,5 kg
  • Bateria
    10400 mAh

Alfa Romeo Ar0 v2 to składana hulajnoga z silnikiem bezszczotkowym o mocy 300W. Posiada 8,5-calowe opony pneumatyczne bezdętkowe oraz tylny hamulec elektroniczny E-ABS. Ma tempomat oraz trzy tryby jazdy (6, 13, 20 km/h), które wygodnie możemy zmieniać z poziomu kierownicy .

Maksymalny zasięg 35 km możemy bardzo szybko pokonać ponownie, ponieważ ogniwo o pojemności 10400 mAh wspiera szybkie ładowanie. Mianowicie mowa tu o 3 godzinach ładowania od 0 do 100%. A gdyby tego było mało, Alfa Romeo Ar0 v2 ma również system odzyskiwania energii kinetycznej (KERS), który zwiększa wydajność baterii poprzez skuteczne przetwarzanie energii podczas hamowania lub zwalniania przepustnicy podczas jazdy.

Co więcej, ma przednie, tylne i boczne światła oraz przedni bębnowy i tylny hamulec elektroniczny z systemem E-ABS, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo podczas jazdy, szczególnie w nocy. Poza tym ciężko nie wspomnieć o jej nietypowym, ale bardzo ładnym i przemyślanym wykonaniu z magenzu i tworzywa sztucznego.

Kugoo Kirin G3_hulajnoga_elektryczna
  • Prędkość maksymalna
    50 km/h
  • Rozmiar kół
    10,5″
  • Masa
    25 kg
  • Bateria
    18000 mAh
Nasza recenzja Kugoo Kirin G3
Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Masz inną hulajnogę, to przepłaciłeś! – test Kugoo Kirin G3

Zapoznałem się z dziesiątkami opinii Kugoo Kirin G3, pokonałem na niej około 500 km i nie mogę wyjść z podziwu jak bardzo ta hulajnoga jest niedoceniona. Ten model potrafi znacznie więcej nawet od dwukrotnie droższej konkurencji!

Czytaj artykuł

Silnik o mocy 1000W umieszczony w tylnym kole pozwala Kugoo Kirin G3 osiągać prędkość nawet 50 km/h, co czyni ją jedną z najszybszych w tym przedziale cenowym. Z kolei bateria o pojemności 18Ah zapewnia jej zasięg do 60 km na jednym ładowaniu. 

Oczywiście jak na sprzęt z takimi możliwościami przystało, została wyposażona w solidne pełne zawieszenie, jak i hamulce tarczowe. Aczkolwiek o wygodę w trakcie jazdy dba także specjalnie zaprojektowany podnóżek i przedłużona manetka, z której można korzystać jak z tej w motorze. Poza tym, może pochwalić się szeroką kierownicą, która zapewnia wyjątkową stabilność. 

Mimo to, że w tym modelu wszystko rozchodzi się o osiągi to także nie zabrakło ciekawego dodatku, jakim jest dotykowy ekran, który wyświetla zaskakująco dużo informacji. Bowiem mowa tu o całkowitym przebiegu, a nawet bieżącej temperaturze silnika. 

Co więcej, jest naprawdę solidnie wykonana – rama, kierownica, jak i widelce są z grubych i jednolitych kawałków aluminium. W związku z tym, jeździ się na niej bardzo pewnie i waży zaledwie 25 kg. Aczkolwiek mechanizm składania kierownicy jest mocno zabezpieczony, przez co ciężko ją złożyć.

Techlife X5_hulajnoga_elektryczna
  • Prędkość maksymalna
    30 km/h
  • Rozmiar kół
    8,5″
  • Masa
    19 kg
  • Bateria
    10400 mAh

Techlife X5 to elektryczna hulajnoga miejska, która charakteryzuje się wybitnymi parametrami i wyposażeniem w na tyle rozsądnej cenie, że zasługuje na nasze wyróżnienie.

Zacznijmy od tego, że maksymalna prędkość wynosi aż 30 km/h, ale po odblokowaniu, które co ważne nie narusza gwarancji producenta. Taką szybkość osiąga dzięki silnikowi o nawet mocy 550W. Natomiast akumulator renomowanej marki LG o pojemności 10400 mAh, zapewnia zasięg do 35 kilometrów i jego pełne naładowanie zajmuje zaledwie 5 godzin.

Oczywiście nie zawsze potrzebujemy być tak szybcy, więc Techlife X5 daje nam do dyspozycji jeszcze 2 wolniejsze tryby.

Co więcej, jako jedna z niewielu hulajnóg elektrycznych posiada przednią sprężynową amortyzację oraz tylny podwójny amortyzator hydrauliczny. Ten drugi zapewnia bardzo komfortową jazdę nawet po nierównym terenie.

Mimo to, że jest to hulajnoga elektryczna ze sportowym charakterem, to nie zabrakło w niej elementów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. Za widoczność na drodze odpowiada przednia lampa zintegrowana z błotnikiem. 

Jej jedynym drobnym minusem jest dość ubogi wyświetlacz, który pokazuje tylko fundamentalne statystyki hulajnogi.

MOTUS Scooty 10 Plus 2023

Motus Scooty 10 Plus 2023_hulajnoga_elektryczna
  • Prędkość maksymalna
    20 km/h
  • Rozmiar kół
    10″
  • Masa
    19,5 kg
  • Bateria
    15000 mAh

Model Scooty 10 Plus 2023 ma do zaoferowania świetne parametry. Jest to prawdziwy rekordzista pod względem maksymalnego zasięgu, szczególnie w tym przedziale cenowym. Co więcej, koła w tym modelu mają rozmiar 10 cali, a silnik został umieszczony z tyłu i ma moc 500 W.

Umieszczone w podeście ogniwo ma pojemność aż 15000 mAh, co w rezultacie daje zasięg aż 60 km na pojedynczym ładowaniu. To oczywiście znalazło swoje odzwierciedlenie w wadze, bo Scooty 10 Plus waży dokładnie 19,5 kg. Duża bateria zapewnia także duży podest, przez co osoby z większym rozmiarem buta mogą poczuć się komfortowo.

Hulajnoga rozpędza się maksymalnie do 20 km/h, dzięki czemu możecie nią jeździć zarówno po chodniku, jak i ścieżce rowerowej. Konstrukcja jest oczywiście składana, żeby ułatwić Wam jej transport czy przechowywanie. U nasady kierownicy znalazł się ekran, na którym wyświetlana jest aktualna prędkość, bieg czy stan baterii.

Techlife X6_hulajnoga_elektryczna
  • Prędkość maksymalna
    40 km/h
  • Rozmiar kół
    8,5″
  • Masa
    19 kg
  • Bateria
    13000 mAh

W tej półce cenowej również nie mogło zabraknąć propozycji od Techlife, a mianowicie modelu X6. Ta nieco droższa wersja przede wszystkim różni się mocą i możliwościami z niej wynikającymi. 

Jej maksymalna prędkość wynosi aż 45 km/h, dzięki czemu podczas jazdy można już poczuć dreszczyk prawdziwej adrenaliny. Natomiast za szybkie i bezpieczne wytracanie tej zawrotnej jak na hulajnogę prędkości odpowiadają dwa hamulce – przedni tarczowy i tylny bębnowy. Natomiast jej maksymalny zasięg wynosi aż 40 km, dzięki świetnemu akumulatorowi marki LG o pojemności 13000 mAh.

Techlife X6 również została wyposażona w tylny amortyzator, który w połączeniu z pompowanymi oponami gwarantuje w miarę przyjemną i komfortową jazdę nawet po najbardziej wymagającym podłożu. Niemniej jednak nie znajdziemy w niej pełnowymiarowego przedniego amortyzatora, a szkoda, bo tańszy model, jak i konkurencja takowym dysponuje. Tak samo koła w tej półce cenowej mogłyby być większe.


do 4000 zł

  • Prędkość maksymalna
    60 km/h
  • Rozmiar kół
    10″
  • Masa
    33 kg
  • Bateria
    20800 mAh
Nagraliśmy o niej Shorty!

Jeśli myśleliście, że KuKirin G2 MAX to porządna hulajnoga elektryczna, to… mieliście rację. Przedstawiciele tej marki, zamiast zatrzymać się i świętować efekty swojej pracy, postanowili stworzyć jeszcze potężniejszą maszyną, czyli model KuKirin G2 Master.

G2 Master to jeszcze pojemniejszy akumulator o pojemności 20800 mAh (względem 20000 mAh w G2 MAX), który ma umożliwić pokonanie trasy o długości nawet 70 km, a to wszystko oczywiście na jednym ładowaniu. Jakby tego było mało, ta hulajnoga elektryczna dysponuje trzema trybami prędkości: 20 / 40 / 60 km/h i dwoma silnikami o mocy 1000W każdy (czyli łącznie 2000W mocy!).

Tak kompletna propozycja, jaką zdecydowanie jest ta potężna maszyna ze stajni KuKirina, nie może bać się kompletnie niczego. Również wody, o czym świadczą certyfikaty o klasie wodoodporności IPX4. Za sprawą zamontowanych z przodu i z tyłu hamulców tarczowych, droga hamowania to od 6 do 8 metrów. Słupek hulajnogi jest regulowany, co pozwala go odpowiednio dopasowywać, a na jej przodzie znalazł się duży, czytelny ekran.

Bird One_hulajnoga_elektryczna
  • Prędkość maksymalna
    29 km/h
  • Rozmiar kół
    9″
  • Masa
    17,5 kg
  • Bateria
    12800 mAh

Drugą propozycją od firmy Bird jest model One, który niektórzy z Was mogą znać z większych polskich miast, kiedy te można było wypożyczyć. Dopiero od niedawna hulajnogi Bird możecie zakupić na własność, a model One to najwyższy dostępny model.

Podobnie jak model Air, tak i One będzie świetnym towarzyszem miejskich przejażdżek i to tych dłuższych. Bateria jaka znalazła się w podeście powinna wystarczyć na jednorazowe przejechanie nawet 40 km.

W odróżnieniu od modelu Air, silnik znalazł się z przodu i oferuje 350 W mocy. To przekłada się na maksymalną prędkość sięgającą 25 km/h. Ciekawostką może tutaj być nietypowy hamulec. Bird One oczywiście jak każda hulajnoga elektryczna hamuje silnikiem, ale tutaj w tylnym kole znalazł się także hamulec bębnowy. Dzięki temu cała konstrukcja jest znacznie bardziej zwarta i niezwykle solidna.

Ruptor R3_hulajnoga_elektryczna
  • Prędkość maksymalna
    45 km/h
  • Rozmiar kół
    10″
  • Masa
    26 kg
  • Bateria
    20000 mAh

Ruptor R3 to hulajnoga, która zachwyca swoją efektywnością i trwałością. Jest idealna dla osób, które nie tolerują żadnych ograniczeń.

Dzięki 800-watowemu silnikowi, można w mgnieniu oka przyspieszyć tę elektryczną hulajnogę i pokonać na niej nawet dystans wynoszący 75 km. Ruptor R3 dysponuje również doskonałym systemem amortyzacji, który gwarantuje płynną i komfortową jazdą nawet po nierównościach. Niemniej jednak, na pokładzie znalazły się również tryb spacerowy oraz wsparcie dla aplikacji na smartfony.

VSETT 8_hulajnoga_elektryczna
  • Prędkość maksymalna
    40 km/h
  • Rozmiar kół
    8,5″
  • Masa
    26 kg
  • Bateria
    15600 mAh

VSETT 8 zasłużyła sobie tym, że jest jedną z najlepiej wykonanych hulajnóg elektrycznych i to w dodatku z wysokimi osiągami.

Jej wyjątkowy design, wysoki komfort i imponująca moc sprawiają, że jest to jedno z najlepszych urządzeń w swojej klasie. Silnik o mocy szczytowej 800W pozwala na podróżowanie z prędkością do 40km/h, co jest imponującym wynikiem, biorąc pod uwagę jej kompaktowe rozmiary.

Co więcej, pojemna bateria o pojemności 15600 mAh i napięciu 48V zapewnia zasięg do 50km na jednym ładowaniu. To oznacza, że możecie swobodnie poruszać się po mieście bez obaw o wyczerpanie baterii. Na uwagę także zasługuje regulacja i możliwość składania kierownicy.

Komfort jazdy jest kolejnym atutem tej hulajnogi. Dzięki podwójnej amortyzacji i solidnym 8,5-calowym kołom, hulajnoga radzi sobie z mniejszymi nierównościami. Bez względu na to, czy jedziecie po gładkim asfalcie, czy po nierównej kostce brukowej, jazda jest zawsze płynna i przyjemna.


Do 6000 zł

MOTUS PRO Sport 2021

Motus PRO Sport 2021_hulajnoga_elektryczna
  • Prędkość maksymalna
    20 km/h
  • Rozmiar kół
    10″
  • Masa
    29 kg
  • Bateria
    18200 mAh

Motus PRO Sport 2021 prezentuje łączną moc na niesamowitym poziomie 2000W, która pozwala jej osiągać prędkość nawet 66 km/h. „Łączną”, ponieważ ma aż 2 silniki elektryczne o mocy 1000W, po jednym w każdym kole.

Zaś ogniwo o pojemności 18200 mAh jest w stanie zapewnić jej imponujący zasięg 65 km. A dzięki pełnemu zawieszeniu można cieszyć się jazdą zarówno w obrębie miasta, jak i poza jego granicami, bez jakiejkolwiek obawy nierówności i wyczerpanie baterii. 

Warto również zwrócić uwagę, że ta hulajnoga jest solidna i wytrzymała jak czołg – jej konstrukcja jest solidna, a opony odporne. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną szybkiej i wygodnej jazdy na hulajnodze. Dzięki niej można poczuć się pewnie zarówno na ulicach miasta, jak i na mniej uczęszczanych trasach.

Lamborghini AL-EXT V2

Lamborghini AL-EXT V2_hulajnoga_elektryczna
  • Prędkość maksymalna
    20 km/h
  • Rozmiar kół
    11″
  • Masa
    30,6 kg
  • Bateria
    12500 mAh

Lamborghini AL-EXT V2 to wysokiej jakości hulajnoga elektryczna, tak samo jak samochody tego producenta. Wielofunkcyjność i bateria o dużej pojemności sprawiają, że jest to idealny wybór do codziennego poruszania się po mieście, jak i czerpania przyjemności z beztroskiej jazdy.

Model ten wyposażony jest w silnik bezszczotkowy o mocy 500 W, który pozwala na jazdę z prędkością do 20 km/h. Co ważne, znajduje się w tylnym kole, a bateria umiejscowiona w podeście ma pojemność 12.5 Ah i na jednym, trwającym 7 h ładowaniu umożliwia przejechanie nawet 40 km.

Zaraz po osiągach, drugim najważniejszym aspektem tego modelu jest zawieszenie. Bowiem mowa tu o dwóch kołach z pompowanymi oponami o średnicy 11″. Nie dość, że one same dość dobrze amortyzują nierówności, to jeszcze dodatkowo z przodu i z tyłu Lamborghini AL-EXT V2 ma dwa amortyzatory z dużym skokiem. Z takim wyposażeniem radzi sobie świetnie nawet na bardzo niedogodnych miejskich nierównościach.

Poza tym standardowo dysponuje 3 trybami jazdy: eco, standard i sport. Wyświetla je na swoim ekranie, jak również wskaźnik naładowania baterii, przebyty dystans i szacowanie pozostałego przebiegu. Ponadto ma łączność Bluetooth, port USB, aplikację mobilną i ikonę wskazującą stan świateł. Aczkolwiek jej waga znacznie odstaje od konkurencji

VSETT 9+_hulajnoga_elektryczna
  • Prędkość maksymalna
    50 km/h
  • Rozmiar kół
    8,5″
  • Masa
    28,5 kg
  • Bateria
    21000 mAh

Jeśli szukacie hulajnogi elektrycznej, która zapewni Wam szybkość, zasięg i fenomenalną jakość wykonania, to VSETT 9+ jest obowiązkową pozycją.

Ta hulajnoga elektryczna ma dwa silniki o mocy szczytowej 2x850W, które pozwalają osiągnąć prędkość do 50 km/h, ale przede wszystkim zapewniają mocne przyśpieszenie. Natomiast bateria z ogniwami produkcji Samsunga o pojemności 21000 mAh i napięciu 48V zapewnia zasięg do 70 km na jednym ładowaniu.

Hulajnoga jest wykonana z wytrzymałych materiałów i ma składane rączki, a koła o średnicy 8,5 cala i amortyzatory zapewniają dobrą przyczepność i stabilność na różnych nawierzchniach.

Hulajnoga ma czytelny wyświetlacz, na którym można odczytać podstawowe parametry i ustawić wiele funkcji, a uruchamia się za pomocą kluczyka NFC, który zwiększa bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

Hulajnoga ma trzy światła z przodu i dwa z tyłu, które poprawiają widoczność w nocy, a błotniki chronią przed zabrudzeniem. Natomiast kierunkowskazy ułatwiają sygnalizowanie zamiarów.

MOTUS Pro 10_hulajnoga_elektryczna
  • Prędkość maksymalna
    50 km/h
  • Rozmiar kół
    10″
  • Masa
    23 kg
  • Bateria
    20000 mAh

MOTUS Pro 10 to hulajnoga o jednej z najbardziej solidnych konstrukcji. Wyróżnia się prędkością do 50 km/h, mocą 600 W i zasięgiem do 70 km.

Niestety aby jechała z taką prędkością trzeba ją odblokować, ale żeby to zrobić wystarczy wcisnąć sześć razy przycisk zasilania.

Taki zasięg gwarantuje jej bateria o pojemności 18200 mAh. Niestety nie ładuje się dość szybko, bo uzupełnienie jej do pełna zajmuje około 10 godzin.

MOTUS Pro 10 została wyposażona w hamulce tarczowe, zarówno z przodu, jak i z tyłu. Dzięki solidnym kołom o rozmiarze 10 cali jazda jest wygodna i stabilna. To prawdziwa crosshulajnoga nowej generacji; na co dzień, na miasto i za miasto.

Poza tym została wyposażona w mocne światło z przodu i odblask z tyłu. Ulepszony system składania pozwala na łatwe przenoszenie hulajnogi.

KuKirin G3 Pro_hulajnoga_elektryczna
  • Prędkość maksymalna
    65 km/h
  • Rozmiar kół
    10″
  • Masa
    45 kg
  • Bateria
    23300 mAh

KuKirin G3 Pro to prawdziwy potwór pośród hulajnóg elektrycznych, który zasługuje na uwagę miłośników szybkiej i długiej jazdy, bo nie jest to praktyczny sprzęt.

Jej sercem są dwa potężne silniki o mocy 1200W każdy, które razem generują aż 2400W mocy. Dzięki temu hulajnoga może osiągnąć imponującą prędkość maksymalną 65km/h, co jest rzadkością wśród hulajnóg elektrycznych. Jednakże największe robi jej przyśpieszenie.

Kolejnym atutem jest bateria o pojemności 23300 mAh, która zapewnia zasięg do 80km na pełnym ładowaniu. To więcej niż większość hulajnóg terenowych, co czyni ją idealnym rozwiązaniem na długie wycieczki.

Bezpieczeństwo i komfort jazdy są na najwyższym poziomie dzięki przednim i tylnym hamulcom hydraulicznym, oraz pełnemu zawieszeniu z 4 ramionami amortyzującymi. Duże 10-calowe opony terenowe i szeroka platforma o szerokości 199mm gwarantują stabilność i komfort jazdy na różnych nawierzchniach.

Wyświetlacz LCD dostarcza wszystkich niezbędnych informacji podczas jazdy, takich jak prędkość, stan baterii, dystans itp.

Jej innowacyjny układ oświetlenia składa się z 11 lamp, w tym 4 reflektory przednie, 4 lampy boczne i 3 reflektory tylne, co zapewnia doskonałą widoczność w nocy. Przednie światło jest tak mocne, że nie wymaga dodatkowej lampi, a kierunkowskazy pomagają sygnalizować zamiary na drodze.

Techlife X8_hulajnoga_elektryczna
  • Prędkość maksymalna
    60 km/h
  • Rozmiar kół
    10″
  • Masa
    29,5 kg
  • Bateria
    18200 mAh

Techlife X8 to nowoczesna hulajnoga z idealnie dobranymi komponentami z najwyższej półki. Stworzona z wykorzystaniem lekkich komponentów zachowuje wagę poniżej 30kg oraz niebywałe wyniki w zakresie jej mocy i zasięgu. 

Osiąga je dzięki dwóm silnikom elektrycznym o łącznej mocy nominalnej 2000W, które pozwalają rozpędzić się jej nawet do 60 km/h. Natomiast rolę magazynu dla tak wielkiej mocy pełni akumulator o pojemności 18200 mAh, który pozwala na swobodne przejechanie nawet 60 km na jednym ładowaniu. 

Taka moc wymaga naprawdę solidnych systemów zabezpieczeń. Dlatego też Techlife X8 oferuje w standardowym wyposażeniu dwa niezależne hamulce hydrauliczne. Natomiast nad dwoma pompowanymi kołami o średnicy 10” znajdują się dwa amortyzatory. Co więcej, nie uruchomicie jej bez umieszczenia dedykowanego kluczyka w stacyjce.


Budżet bez ograniczeń

  • Prędkość maksymalna
    65 km/h
  • Rozmiar kół
    10″
  • Masa
    29.8 kg
  • Bateria
    20000 mAh

Techlife Q7 to jedna z tych propozycji, w których wystarczy spojrzeć na zdjęcia i specyfikację techniczną, żeby od razu zorientować się, z jakim kalibrem mamy do czynienia. Krótko mówiąc, jest to iście flagowa hulajnoga elektryczna – hypercar wśrod hulajnóg.

Co jednak świadczy o tym, że model Q7 zasługuje na tak wyjątkowe przywitanie? Długo można byłoby wymieniać, ale… akumulator o pojemności 20000 mAh zapewnia do 60 km na jednym ładowaniu (droższy wariant z baterią 25000 mAh to nawet 70 km zasięgu), maksymalną prędkość 60 km/h, maksymalny udźwig na poziomie 120 kg, a to wszystko na 10-calowych, bezdętkowych oponach.

Tak nadzwyczajne możliwości techniczne to zasługa między innymi dwóch potężnych silników o mocy 1000W każdy (moc maksymalna każdego z nich to nawet 1470W…). Warto wspomnieć, że choć poruszanie się na hulajnodze z prędkością większą niż 20 km/h nie jest legalne, to sama Techlife Q7 jest jak najbardziej legalna, bowiem mimo tak potężnej specyfikacji nie przekracza wagi 30 kg! Przy zakupie tego modelu otrzymujemy dostęp do dedykowanej aplikacji mobilnej oraz klucz NFC do odblokowywania hulajnogi.

Hiley Tiger 10 V4 VLR

  • Prędkość maksymalna
    70 km/h
  • Rozmiar kół
    10″
  • Masa
    29.5 kg
  • Bateria
    28000 mAh

Na ostatnim miejscu rankingu znalazła się hulajnoga elektryczna, której nie można było umieścić nigdzie indziej. Mowa bowiem o modelu Hiley Tiger 10 V4 VLR o wartości… 10 000 zł! Czy ta hulajnoga kosztuje więcej, niż niektóre samochody? Dokładnie tak!

Po raz kolejny mamy do czynienia z pojazdem, który w 100% (a może nawet i w 200%) wypełnia definicję flagowego produktu. Przechodząc jednak do konkretów, bo tych mamy wiele – na pokładzie znalazły się dwa silniki 1000W, które mogą dostarczyć moc szczytową na poziomie 3000W. Tiger 10 V4 VLR spełnia normy wodoodporności klasy IPX7 i jest w stanie rozpędzić się do 70 km/h.

Za utrzymywanie hulajnogi przy życiu odpowiada akumulator o pojemności 28000 mAh, co ma być równoznaczne z zasięgiem 100 km na jednym ładowaniu! Hulajnoga waży mniej niż 30 kg, więc (o ile nie jedziemy nią szybciej, niż 20 km/h), jest ona całkowicie legalna, ale… powinni na nią uważać wszyscy, nawet profesjonaliści.

MOTUS Pro 10 Sport GT 52V

Motus Pro 10 Sport GT 52V_hulajnoga_elektryczna
  • Prędkość maksymalna
    74 km/h
  • Rozmiar kół
    10″
  • Masa
    35 kg
  • Bateria
    23000 mAh

W kwocie, która jest górną granica budżetu możecie kupić już prawdziwą bestię. Motus PRO 10 Sport GT 52V sprawdzi się nie tylko w mieście, ale swoje prawdziwe oblicze pokaże poza miastem i na bezdrożach. Jest to pierwsza hulajnoga w zestawieniu wyposażona w dwa silniki, a każdy z nich oferuje ogromną moc 1200 W. Te w połączeniu z niebagatelnym akumulatorem 22400 mAh pozwalają rozpędzić hulajnogę do 74 km/h i przejechać aż 63 kilometry na jednym ładowaniu.

Tak ogromna moc wymaga specjalnych środków, by jazda była przyjemna i bezpieczna. Przednie i tylne koło mają niezależne, regulowane zawieszenie, przez co niestraszne Wam będą nierówności i dziury w drodze. Tak samo jest w przypadku hamulców tarczowych, które znalazły się na każdym z dwóch kół. Centrum zarządzania tej hulajnogi znajduje się na kierownicy. Poza manetką prędkości czy dźwigniami hamulców jest tam także kilka innych elementów.

Przede wszystkim wyświetlacz z dwoma przyciskami, który poinformuje Was o stanie naładowania akumulatora, prędkości czy przejechanym dystansie. Nie zabrakło klasycznego dzwonka czy konieczności w pojeździe o takiej mocy, czyli stacyjce. Tą hulajnogą nie pojedziecie bez dołączonego kluczyka.


Podsumowanie

Aktualna pora roku i sytuacje jej towarzyszące czynią hulajnogi elektryczne jeszcze bardziej atrakcyjnym środkiem transportu, niż kiedykolwiek. Poza tym modeli nieustannie przybywa, więc zarówno przeciętna osoba dojeżdżająca do pracy, jak i entuzjasta prędkości oraz przyspieszenia może znaleźć coś dla siebie.

Jednakże bez względu na to do jakiej grupy użytkowników należycie, to należy pamiętać o kasku i o szczególnej uwadze na przejściach dla pieszych. 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Awatar Fabian
    Fabian

    ja polecam X rider F10 !

  2. Awatar Patryk
    Patryk

    Szukam czegoś na 12″ kołach, póki co Lamax eLander na radarze, coś ciekawego polecicie do 5k?

    1. Awatar Mateusz Rej
      Mateusz Rej

      Niestety na rynku bardzo ciężko o modele z kołami o tej wielkości. Wszyscy producenci stawiają na okolice 10″. Średnicę kół, o której mówisz mają głównie modele terenowe, a nie szosowe :/

  3. Awatar Michalina
    Michalina

    Sprawdzcie dla młodszych young rider ! 🙂 Mój syn zasuwa do szkoły na niej

  4. Awatar Mariusz
    Mariusz

    Ja typowo szukałem hulajnogi na dojazdy do pracy. Postawiłem na Mantę i ich x-rider i był to naprawdę dobry wybór. Praktycznie codziennie jeżdżę nią do pracy, czasem jeszcze z rodzinką na jakieś przejażdżki

    1. Awatar Wojtaszek
      Wojtaszek

      Jak się sprawdza? Jak bateria ?

      1. Awatar Mariusz
        Mariusz

        bateria bardzo długo trzyma, fajny mocny silnik, nie psuje się, nie mam generalnie zastrzeżeń

  5. Awatar Piotr
    Piotr

    74 km/h to jest niezgodne z przepisami. Tak samo jak koszyki na przewóz rzeczy.

  6. Awatar Elektryczne hulajnogi i skutery
    Elektryczne hulajnogi i skutery

    Najgorszy ranking hulajnóg. Mam nadzieje, ze nikt nie oprze swojej dycyzji o zakupu sprzetu na podstwie tego poradnika. Nie ma w nim topowych marek takich jak: ninebot, techlife, vsett, nanrobot, kaabo i wiele wiecej. Jezeli ktos pisze, ze xiaomi pro2 to „dlugodystanowiec” to niech odpusci ten temat! Pisze to na podstawie swojego doswiadczenia jak i postowi na najwiekszej grupie hulajnog elektrycznych.

    1. Awatar Mateusz Rej
      Mateusz Rej

      Dziękuję za konstruktywną krytykę, przy następnej aktualizacji weźmiemy twoje propozycje pod uwagę. Nikt z nas nie jest wszechwiedzący, a rynek dość obszerny, więc łatwo coś przeoczyć. W każdym razie z najgorszego postaramy zrobić się najlepszy 😉

      1. Awatar Mateusz
        Mateusz

        Nikt nie jest wszechwiedzący ale od osób traktujących się poważnie którzy chcą brać się za rankingi wymaga się więcej niż od pierwszego złapanego z ulicy który nie zna więcej marek niż motus i m365. Porażka.

Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez