Do
góry

Mateusz „Szakal” Skitek

Redaktor Naczelny

Zakręcony wokół technologii pomysłodawca projektu TechnoStrefa. W wolnym czasie lubi pograć w FIFĘ lub pooglądać walki MMA.

Aleksander „Alo” Pałczyński

Z-ca Redaktora Naczelnego

Stale uśmiechnięty i robiący to co lubi! Oprócz technologii i gadżetów, jego zainteresowania to szeroko pojęta muzyka jak i występowanie na scenie jako DJ.

Ziemowit Wiśniewski

Sekretarz Redakcji

Geek z dużym dystansem do siebie. Zapalony miłośnik sprzętu audio, a w szczególności słuchawek. Meloman, w wolnych chwilach gracz i projektant 3D.

Bartłomiej „Rapid” Kukuczka

Redaktor / Montażysta

Żartowniś z dużym dystansem do siebie, montażysta filmów. Nadano mu przydomek „Łysy z TechnoStrefy”.

Katarzyna Hajzer

PR Executive

Miłośniczka wszystkiego co analogowe, choć nowe technologie również nie są jej obce. Pasjonatka fotografii i socialmediowy ninja – odpowiada za kanały społecznościowe TechnoStrefy.

Kacper Andrzejczak

Designer

Kreatywna praca przy komputerze to jego żywioł! Twórca szaty graficznej kanału TechnoStrefa oraz niniejszej strony internetowej.


Autorzy publikacji

Mateusz Rej

Pasjonat technologii, który bacznie przygląda się smartfonom, analizując ich rynek. W wolnym czasie uwielbia dyskutować na tematy społeczne, filozoficzne, jak i (oczywiście!) technologiczne.

Kamil Malczyk

Miłośnik CS:GO oraz serii Grand Theft Auto, oprócz tego słuchacz rapu – w głównej mierze z polskiego podwórka, aczkolwiek w playliście nie brakuje również zagranicznych kawałków. Poza komputerem pasjonat piłki nożnej i siatkówki.

Szymon Nocoń

Mateusz Zelek