Do
góry
moto_edge_plus_ (2)

Motorola Edge+ | Nowy flagowiec od Motoroli już w lutym!

Rok 2019 był dla Motoroli szczególnie owocny, oczywiście jeżeli mówimy o smartfonach. Na rynku pojawiło się kilka modeli ze średniej półki. Motorola także zaprezentowała jako jedna z pierwszych składany telefon z elastycznym ekranem. Obecny rok zapowiada się jednak jeszcze ciekawiej. W portfolio ma zadebiutować flagowy model o nazwie Edge+.

Takie rewelacje podał cieszący się bardzo dużym zaufaniem użytkownik twittera Evan Blass, który już wielokrotnie ujawniał informacje ze świata urządzeń mobilnych. W swoim wpisie na twiterze nie ujawnił wielu informacji na temat najnowszego flagowca od Motoroli poza jego nazwą. Najnowszy model Edge+ ma pojawić się w sieci Verizon jeszcze w tym roku. Ekran jaki znajdzie się w najnowszym modelu będzie oferował wycięcie na frontową kamerkę typu Punch-Hole. 

Evan Blass to jeden z najlepszych informatorów, a taki wyciek informacji i to jeszcze przed targami MWC 2020, które jak co roku odbędą się w Barcelonie pod koniec lutego to bez wątpienia nie jest przypadek. Zwłaszcza jeśli połączymy te informacje z już potwierdzoną obecnością Motoroli na targach oraz zapowiedzianą konferencją. To właśnie na niej mogą pojawić się najnowsze smartfony od motoroli w tym flagowy Edge+. 

➡ Motorola Moto G8 Plus

➡ Motorola One Zoom

➡ Motorola One Action

Jeżeli plotki okażą się prawdą, to nowy flagowiec od Motoroli może okazać się dla nich ogromnym krokiem na przód. Szczególnie, że przez kilka ostatnich lat firma skupiała się właśnie na modelach ze średniej półki cenowej. Przez to marka Motorola jest teraz kojarzona raczej z urządzeniami średniej klasy dostępnymi dla szerokiego grona odbiorców. Nie jest to oczywiście zarzut w stronę samej Motoroli, cała seria G jak i One to świetne smartfony szczególnie jeżeli spojrzymy na ich cenę oraz oferowane możliwości. 

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!