Do
góry
projektor_xgimi_mogo_ts_ (1)

Kieszonkowe projektory MoGo | Już niedługo w Polsce

Firma Solectric wprowadza do sprzedaży nowe kieszonkowe projektory MoGo i MoGo Pro marki XGIMI. Sprzęty wyposażono w system Android TV 9.0, który umożliwia współpracę ze sklepem Google Play, a co za tym idzie szeroki wybór aplikacji. Wbudowane w projektory baterie umożliwiają oglądanie filmów nawet przez 4 godziny na jednym ładowaniu.

Najostrzejsze i najjaśniejsze obrazy o niesamowitej przekątnej

Rewolucyjna technologia DLP od XGIMI pozwala projektorom MoGo uzyskać obraz w natywnych rozdzielczościach – 960 x 540 pikseli (MoGo) oraz 1920 x 1080 pikseli (MoGo Pro). Obsługują również formaty video aż do 4K Ultra HD, zapewniając najbardziej ostre obrazy spośród wszystkich projektorów o podobnych rozmiarach. Wysoka jasności projektorów 210 ANSI lumenów (MoGo), 250 ANSI lumenów (MoGo Pro), gwarantuje bardzo dobrą jakość filmów. Sprzęty pozwalają także na emisję obrazów o przekątnych ponad 100 cali. 

W serii MoGo za dźwięk odpowiadają dwa 3-watowe głośniki od firmy Harman/Kardon. Projektory mogą pełnić też funkcje zewnętrznych głośników Bluetooth i umożliwić słuchanie, nawet do 300 utwór na jednym pełnym naładowaniu. W urządzeniach nie zabrakło gniazd słuchawkowych typu minijack 3,5 mm. 

Rozrywka non-stop

Projektory mają na pokładzie system Android TV 9.0 (z możliwością aktualizacji). Gwarantuje to szybki dostęp do sklepu Google Play i wybór ponad 4000 aplikacji. Sympatycy konsol Switch, PlayStation i Xbox bez problemu podłączą je do MoGo lub MoGo Pro. Ponadto propozycje marki XGIMI są kompatybilne z Asystentem Google i zostały wyposażone w Chromecast, co powoduje, że można strumieniować zawartość z zewnętrznych urządzeń, czyli między innymi smartfona. 

➡ Promocje na Smartfony!

➡ Xiaomi w najniższej cenie!

W MoGo i MoGo Pro zastosowano baterie o dużych pojemnościach – 10 400 mAh. W ten sposób użytkownicy otrzymują mobilne sprzęty, oferujące możliwość oglądania ulubionych filmów do 4 godzin czy nawet 8 godzin słuchania muzyki na jednym ładowaniu. Za sprawą wysoce wydajnych źródeł świateł LED, obrazy są idealnie ostre, wyraźne i jasne przez cały okres eksploatacji urządzeń. Wbudowane w projektory diody LED zapewniają 30 000 godzin świecenia, co przekłada się na obejrzenie 20 000 filmów, a co za tym idzie 4 filmów każdego dnia przez 10 lat.

Nie będzie też problemu z ustawieniem projektora. Wystarczy umieścić go pod dowolnym kątem, a opatentowana inteligentna korekcja zniekształceń (tzw. Keystone Correction) wyreguluje obraz do ponad 40 stopni zarówno w pionie, jak i w poziomie, aby zapewnić najlepszą jakość oglądania. 

Porty, łączność, wymiary i cena

MoGo i MoGo Pro mają taką samą liczbę złączy. Wśród portów wejściowych można znaleźć HDMI 2.0, USB 2.0 i DC. Portem wyjściowym jest tutaj minijack 3,5 mm. Za łączność urządzeń odpowiadają Wi-Fi Dual-band 2.4/5GHz i Bluetooth 4.2/5.0. Wymiary i waga jest dokładanie taka sama w obydwu sprzętach – 146×105.5×94 mm i 0,9 kg. Cena MoGo wynosi 1999 zł, a MoGo Pro kosztuje 2599 zł. 

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!