Najlepsze aplikacje według Google w 2022 roku!

Google co roku przyznaje nagrody za najlepsze aplikacje i gry, które zostały stworzone w 2022 roku. Konkretniej chodzi o te do pobrania ze Sklepu Play, a dostęp do nich macie za pośrednictwem Androida, WerOS i Chromebooków.

Google chce nagrodzić te aplikacje, które były najpopularniejsze, najczęściej wybierane, wokół których skupiało się najwięcej osób. Coraz częściej ważnym aspektem życia jest kondycja i przede wszystkim kreatywność. Jak wiecie gry pomagają uciec od przykrej rzeczywistości, jak i zarazem wejść w nowy ekscytujący świat.

Za to aplikacje są narzędziem ułatwiającym funkcjonowanie w codziennym życiu. Przekłada się to na wybór tych konkretnych tytułów. Nie tylko aplikacje i gry zostały nagrodzone, ale również najlepiej sprzedające się książki i audiobooki. Ze względu na tematykę strony skupimy się na pierwszych 2 dziedzinach.

Zwycięzcy generalni:

Wybór użytkowników

Najlepsze aplikacje w Sklepie Play w 2022 roku:

Najlepsze gry 2022 roku ze Sklepu Play:

Wyniki mówią same za siebie. Użytkownicy szukają pomocy ze strony sztucznej inteligencji. Wraz z Dream możecie stworzyć niepowtarzalne nawet abstrakcyjne dzieła sztuki, które odejmą dech w piersiach. Malowanie słowami nabiera teraz nowego znaczenia.

Z drugiej strony wybór użytkowników padł na zupełnie coś odwrotnego – postawiliście na realizm oraz bycie obecnym tu i teraz. W ciągłej pogoni za ideałami i pędzącym trybem życia oraz wyścigiem szczurów warto się zatrzymać i docenić chwilę oraz otaczający Was świat.

Źródło: Blog Google

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!