Wyścig na najlepszego fotosmartfona trwa, a do stawki dołącza Nubia

Wyścig na najlepszego fotosmartfona trwa, a do stawki dołącza Nubia

Choć Nubia rzeczywiście dołączyła do wyścigu o tytuł najlepszego fotosmartfona, to raczej nie tak, jak wszyscy by się spodziewali. Zamiast nowego modelu, wypuścili oni… specjalne etui z możliwością montażu standardowych filtrów ND o średnicy 67 mm!

Chiński producent telefonów Nubia oficjalnie rozpoczął starania o posiadanie w swoim portfolio najlepszego fotosmartfona na rynku.

W tym przypadku nie chodzi jednak o premierę nowego urządzenia, a o… specjalne etui z możliwością montażu standardowych filtrów ND.

Reklama

Nowe akcesoria do smartfona Nubia

Chiński producent telefonów Nubia zaprezentował zestaw akcesoriów dla modelu Nubia Z50S Pro. W skład pakietu Starlight Imaging Kit wchodzi etui z pierścieniem z 36 magnesami N52, za pomocą którego możemy swobodnie przyczepić smartfona do ładowarek czy stojaków z magnesami.  

etui z obiektywem Nubia Z50S Pro

W przeciwieństwie do akcesoriów MagSafe od Apple, Chińczycy pozbyli się magnesów pod pierścieniem, które zapobiegają obracaniu się smartfona na uchwycie. Na osłonie ochronnej znalazł się za to gwint filtra ND o średnicy 67 mm.

Zestaw Starlight Imaging Kit zawiera dwa pasujące do gwintu filtry, które „zostały zaprojektowane w celu zapewnienia wysokiej jakości obrazu dzięki wysokiej jakości szkła Schott z Niemiec i powłoce PVD”.

etui z obiektywem Nubia Z50S Pro

Do czego się przydadzą? Pierwszy z nich – „Starry Night” – odpowiada za zmniejszenie ilości zanieczyszczeń światła na zdjęciach, zaś drugi – „Twinkle Star 6x” – „przekształca skoncentrowane źródło światła na obrazie w gwiazdy z sześcioma ramionami”.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Jaki smartfon kupić? Ranking – Grudzień 2023

Odpowiadamy na wiecznie nurtujące Was pytanie. Jaki smartfon kupić? W rankingu telefonów nie zabraknie pozycji budżetowych, średniaków oraz flagowców. Tutaj znajdziecie szereg propozycji dopasowanych do Waszego stylu życia, oczekiwań i budżetu.

Czytaj artykuł
Reklama

Ile trzeba zapłacić za taki zestaw?

Choć na ten moment zestaw Starlight Imaging Kit jest kompatybilny tylko z modelem Z50S Pro, a jego dostępność jest ograniczona do Chin, niewykluczone, że w przyszłości producent postanowi „zaatakować” zagraniczne rynki.

etui z obiektywem Nubia Z50S Pro

Za zestaw Nubia Z50S Starlight Kit trzeba obecnie zapłacić 599 juanów (ok. 340 zł). W skład zestawu wchodzi etui ochronne z pierścieniem magnetycznym i gwintem filtra 67 mm, a także dwa pasujące filtry: „Starry Night” i „Twinkle Star 6x”.

Co uważacie o innowacyjnym rozwiązaniu od chińskiego producenta? Czy według Was takie akcesorium ma szansę na międzynarodowy sukces?

ŹRÓDŁO: Nubia

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!