Infinix NOTE 30, czyli nowe smartfony z autorskimi rozwiązaniami!

Infinix NOTE 30, czyli nowe smartfony z autorskimi rozwiązaniami!

Chińczycy właśnie zaprezentowali serię smartfonów Infinix NOTE 30, w skład której wchodzą modele NOTE 30/30 5G i NOTE 30 Pro. Warto zwrócić uwagę na autorską technologię szybkiego ładowania, świetny dźwięk czy wysoką częstotliwość odświeżania!

Chiński producent smartfonów zaprezentował właśnie nową serię swoich mobilnych urządzeń w różnych progach cenowych!

Wspomniane telefony to między innymi bezprzewodowe, szybkie ładowania, świetnej jakości dźwięk czy inne autorskie rozwiązania.

Reklama

All-Round FastCharge, czyli
innowacyjna technologia ładowania 

Jak zapowiada Inifnix, dzięki zastosowaniu wspomnianej technologii w swoich urządzeniach, korzystanie z nich jest zdecydowanie bardziej komfortowe. Tak oto najbardziej zaawansowany model, czyli Infinix NOTE 30 Pro, obsługuje ładowanie przewodowe o mocy 68 W (ładowanie od 1% do 80% w zaledwie 30 minut).

Idąc dalej, jako jeden z pierwszych smartfonów w tym przedziale cenowym, obsługuje on ładowanie bezprzewodowe o mocy 15 W. Modele NOTE 30 i 30 5G to ładowanie przewodowe 45 W, dzięki któremu naładujemy urządzenia w 30 minut do poziomu około 75%. Warto również wspomnieć, że wspólnym mianownikiem wszystkich trzech nowych modeli jest bateria o pojemności 5000 mAh. 

Infinix NOTE 30 - All-Round FastCharge
Infinix NOTE 30

All-Round FastCharge to także funkcja ładowania zwrotnego ładowanie dodatkowych urządzeń w trakcie całego procesu czy obejściowego (niższe temperatury urządzenia). Nie należy zapominać także o możliwości bezpiecznego ładowania nocą, a to wszystko za sprawą specjalnego algorytmu, który wstrzymuje ładowanie na poziomie 80% w nocy, a pozostałe 20% dorzuca jeszcze przed ustawioną pobudką. 

Infinix x JBL – idealny dźwięk smartfona 

Dzięki współpracy z renomowaną marką JBL, smartfony z serii Infinix NOTE 30 mogą chwalić się wysokiej jakości dźwiękiem, którego nie spotkacie w urządzeniach innych producentów. Wszystko za sprawą połączenia podwójnych głośników i programowego dostrojenia brzmienia przez specjalistów JBL. W ramach współpracy uzyskano dźwięk bogaty w zrównoważone średnie tony i wzmocniony bas, który wręcz idealnie jest w stanie odzwierciedlać autentyczne brzmienia w najwyższej możliwej jakości. 

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Nowy producent, nowe podejście – Test Infinix Hot 20 5G

Zapewne o “Infinix” słyszycie po raz pierwszy, gdyż to nowy producent na polskim rynku. Specjalizuje się w tańszych urządzeniach i stawia na wysoki stosunek ceny do jakości. Jednakże to nie tym Infinix Hot 20 5G mnie zaskoczył i zniesmaczył jednocześnie…

Czytaj artykuł

Ekrany i aparaty na każdą okazję 

Wszystkie smartfony z serii Infinix NOTE 30 zostały wyposażone w ekrany o częstotliwości odświeżania na poziomie 120 HZ! Oprócz tego, w modelu PRO pojawiła się dodatkowo matryca AMOLED, zapewniająca bogate kolory i wysoki kontrast.

Zastosowane rozwiązania pozwalają na dopasowanie częstotliwości odświeżania do aktualnie wykonywanych zadań, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoszczędzić nieco baterii. O stan naszego zwroku zadba za to tryb ochrony oczu, pomagający przede wszystkim po korzystaniu z urządzenia po zmroku. 

Infinix Note 30 z obsługą 5G
Infinix NOTE 30 5G

Kolejnym dopracowanym elementem w mobilnych urządzeniach od Infinix są definitywnie aparaty. W przypadku NOTE 30 mówimy o aparacie o rozdzielczości 64 Mpx, zaś w przypadku NOTE 30 5G i NOTE 30 PRO, już o rozdzielczości 108 Mpx.

Dodatkowo, model PRO otrzymał przedni aparat 32 Mpx, gdzie w przypadku dwóch pozostałych wariantów mówimy o rozdzielczości równej 16 Mpx. Wszystkie smartfony mają dostęp do trybu Dual View, czyli jednoczesnego rejestrowania obrazów z przedniego i tylnego obiektywu. 

Reklama

Infinix NOTE 30 – specyfikacja techniczna

Na sam koniec zostawiliśmy jeszcze pozostałe aspekty techniczne smartfonów z serii Infinix NOTE 30. W tym przypadku również możemy zauważyć pewne różnice między modelem PRO (8 GB RAM / 256 GB pamięci na dane), a dwoma pozostałymi smartfonami (8 GB RAM / 128 GB pamięci na dane). Wspólnym czynnikiem jest za to możliwość rozszerzenia pamięci operacyjnej do 16 GB oraz pamięci wewnętrznej do 2 TB, dzięki karcie microSD. 

Infinix Note 30 - standardowe modele w 4 kolorach
Infinix NOTE 30

Za wydajność smartfona NOTE 30 5G odpowiada procesor MediaTek Dimensity 6080 6nm, z obsługą sieci 5G. Nieco inaczej wygląda sytuacja w przypadku modelu NOTE 30 i NOTE 30 Pro, gdzie znalazł się procesor MediaTek Helio G99 6nm. We wszystkich modelach z nowej serii smartfonów od Infinix nie zabrakło również modułu NFC, który w obecnych czasach jest wręcz wymogiem dla wielu użytkowników. 

Co sądzicie o najnowszych smartfonach od chińskiej marki Infinix? Czy któreś z ich nowych urządzeń mobilnych wpadło Wam szczególnie w oko? 

Źródło: informacja prasowa Infinix

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!