IFA 2019 | Innowacyjna kuchnia od marki Sharp

Marka Sharp zaprezentowała na tegorocznych targach IFA w Berlinie swoją jak dotąd najbardziej energooszczędną i interaktywną ofertę AGD. Najnowsza oferta, inspirowana ideą „Be Original, Be You”, jest pochwałą indywidualizmu, dającą klientom więcej możliwości wyrażania się w kuchni.

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Marka Sharp zaprezentowała na tegorocznych targach IFA w Berlinie swoją jak dotąd najbardziej energooszczędną i interaktywną ofertę AGD. Najnowsza oferta, inspirowana ideą „Be Original, Be You”, jest pochwałą indywidualizmu, dającą klientom więcej możliwości wyrażania się w kuchni.

Ta wystawa jest doskonałym przykładem naszej idei „Be Original”. Projektując najnowszą ofertę chcieliśmy podkreślić dlaczego jesteśmy inni niż wszyscy. Dlatego z dumą prezentujemy atrakcyjne konstrukcje, wydajne i ultranowoczesne urządzenia oraz innowacyjne technologie. Dla nas technologia to środek do osiągnięcia celu oraz sposób na zapewnienie klientowi możliwości wyrażenia siebie w kuchni. Przykładem takiego rozwiązania jest chociażby piekarnik Love2Cook zintegrowany z platformą Innit. Wierzymy także, że dom przyszłości to dom inteligentny, dlatego postawiliśmy na rozwiązania proekologiczne ograniczające zużycie wody czy energii

– tak stoisko Sharp na targach IFA 2019 komentuje Alberico Lissoni, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży na Europę.

AGD Sharp z asystentami Google Assistant i Alexa

Marka Sharp po raz kolejny udowadnia, że doskonale rozumie potrzeby współczesnych konsumentów, dla których podstawowe funkcje AGD są od dawna zwyczajnie niewystarczające. W dobie rozwoju sztucznej inteligencji to właśnie ultranowoczesne technologie stają się kluczowe przy wyborze nowego sprzętu. A wszystko to byułatwić życie użytkownikom i zminimalizować koszty użytkowania.

I taka właśnie jest nowa oferta produktów od Sharp zaprezentowana podczas IFA 2019 w Berlinie. Urządzenia zaprojektowano przede wszystkim z myślą o łatwości użytkowania, tj. możliwości połączenia ich z najpopularniejszymi cyfrowymi asystentami głosowymi: Google Assistant oraz Amazon Alexa.

Sprawdź ceny AGD marki Sharp

A wszystko to by ułatwić życie użytkownikom i zminimalizować koszty użytkowania. I taka właśnie jest nowa oferta produktów od Sharp zaprezentowana podczas IFA 2019 w Berlinie. Urządzenia zaprojektowano przede wszystkim z myślą o łatwości użytkowania, tj. możliwości połączenia ich z najpopularniejszymi cyfrowymi asystentami głosowymi: Google Assistant oraz Amazon Alexa.

Platforma Innit

Na stoisku Sharp zobaczyć można także nową wersję inteligentnego piekarnika Sharp Love2Cook, zintegrowanego z pierwszą na świecie kulinarną platformą sieciową Innit. To rozwiązanie rozszerza możliwości kucharzy niezależnie od ich doświadczenia oraz wypełnia lukę między profesjonalną wiedzą kucharską oraz najnowocześniejszą technologią. Platforma Innit została stworzona, by dostosowywać i personalizować przepisy w czasie rzeczywistym.

Oznacza to, że zastępuje ona składniki na podstawie preferowanych i nielubianych produktów oraz wymagań dietetycznych każdego, kto stworzy profil w aplikacji Innit. To narzędzie, optymalizujące wydajność i pozwalające na przygotowanie profesjonalnych posiłków. Nie tylko automatycznie ustawia idealną temperaturę, tryb i czas gotowania, ale również zmienia ustawienia tak, by pasowały do modelu Love2Cook. Innit może także czuwać nad wieloma potrawami w tym samym piekarniku oraz dopilnować, by każda część posiłku była gotowa o tej samej porze.

Po połączeniu konta Innit z inteligentnymi wyświetlaczami, na przykład Google Nest Hub, użytkownicy zyskują możliwość zdalnego sterowania głosem. Dla większego wsparcia podczas gotowania mogą poprosić asystenta Google Assistant o wybór posiłków Innit, odczytanie na głos przepisu, wyświetlenie tysięcy filmików „krok po kroku”, czy wybór ustawień piekarnika.

GourmetMaestro

Marka Sharp jest świadoma problemów trapiących współczesne społeczeństwo, masowe marnowanie żywności to coś z czym musimy się jak najszybciej uporać. Dzięki rozwojowi technologii pozwalających przechowywać żywność długo bez utraty wartości odżywczych w końcu staje się to możliwe. Odpowiedzią na ten problem jest tegoroczna nowość zaprezentowana podczas targów IFA – przełomowy model czterodrzwiowej chłodziarko-zamrażarki GourmetMaestro.

Sprawdź ceny AGD marki Sharp

By pomóc w walce z marnowaniem jedzenia i jego szkodliwym wpływem na środowisko, ten 560-litrowy model oferuje możliwość zachowywania świeżości produktów na dłużej, dzięki technologiom wspierającym pakowanie próżniowe i fermentowanie żywności. Z tym modelem, każdy będzie mógł spróbować swoich sił w przygotowywaniu potraw metodą sous-vide oraz fermentowanych przysmaków i napojów, takich jak jogurt, kimchi i chleb, a także wino i piwo.

Seria 1-Touch Pro

Z myślą o osobach ceniących przede wszystkim swój czas i wygodę marka Sharp zaprezentowała również serię urządzeń 1-Touch Pro. Zapewniają idealne efekty przy niższym zużyciu energii. Zarówno pralka 1-Touch Pro, z bębnem o pojemności 10 kg, jak i zmywarka, mieszcząca 15 kompletów naczyń, wymagają od użytkownika – dosłownie – jednego ruchu palcem, by wyprać ubrania jak i umyć naczynia. Po naciśnięciu jednego przycisku oba urządzenia automatycznie obliczają i ustawiają parametry prania czy zmywania.

Seria chłodziarko-zamrażarek ColourCatch Retro Combi

Naprzeciw wszelkim opiniom jakoby kuchnie inspirowane wzornictwem były niepraktyczne i nieekonomiczne marka Sharp przedstawiła nową ofertę wydajnych chłodziarko-zamrażarek ColourCatch Retro Combi. Mają być dostępne w kolorach rubinowej czerwieni, flamingowego różu, brzoskwiniowego odcieniu pomarańczy, delikatnego błękitu, głębokiej zieleni i cytrynowej żółci. Ta designerska linia chłodziarko-zamrażarek, będąca nową wersją stylu retro, oferuje niebanalne połączenie konstrukcji retro oraz ultranowoczesnego, matowego, fakturowanego wykończenia. W ramach interaktywnej wystawy każdy, kto odwiedzi stoisko, będzie mógł zagłosować na swój ulubiony kolor i wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą jest mikrofalówka Sharp.

Sprawdź ceny AGD marki Sharp

Konstrukcja 2020

Wśród nowości AGD od Sharp znalazła się także nowa kolekcja Sharp 2020. To oferta zapowiadająca jeszcze większe przywiązanie wagi do szczegółów. Urządzenia tej serii cechują pochylone panele sterowania, do których użytkownik ma łatwy dostęp. Seria wyróżnia się powściągliwą elegancją i oferuje takie funkcje, jak pozbawione uchwytów konstrukcje czy dyskretne wyświetlacze LED.

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez