Do
góry
jqt4LRhgx5EFTU86aibsZ-970-80

Kolejne wideo ze składanym Xiaomi w roli głównej!

Xiaomi nie daje nam zapomnieć o swoim istnieniu na rynku coraz bardziej nowoczesnych smartfonowych konstrukcji. Trochę ponad miesiąc temu w sieci pojawił się pierwszy teaser składanego smartfona od Xiaomi. Podejście jest zgoła inne niż w przypadku Samsunga czy Huawei.

Xiaomi postawiło na swoją własną koncepcję, składając boczne panele smartfon zachowuje symetrię oraz elegancki design. Jesteśmy obecnie po premierze kolejnego flagowca od Huawei czyli P30, w połowie tego roku mamy zobaczyć na półkach sklepowych model Mate X. Xiaomi jest natomiast po premierze flagowca Mi 9, nadeszła więc pora by podzielić się ze światem swoim autorskim składanym urządzeniem.


Youtube Xiaomishka

W serwisie Weibo zamieszczony został krótki, 10-cio sekundowy filmik prezentujący proces składania nowego smartfona, wraz z kilkoma gestami. To wciąż jednak bardzo niewiele informacji, nie znamy żadnej specyfikacji, której można by się spodziewać w tym smartfonie. Nie wiadomo jak zostały rozwiązane aparaty tylne oraz gdzie została ukryta frontowa kamera. To co natomiast możemy zobaczyć w nowym zwiastunie to optymalizacja interfejsu użytkownika oraz postawienie dużego nacisku na gesty. Można o tym wnioskować między innymi po płynności działania całego interfejsu, braku zacięć czy zwolnień animacji.

➡ Kup Xiaomi Mi Mix 3
➡ Najlepsza cena Xiaomi Pocophone F1

Eksperci uważają, że składany Xiaomi ma trafić na rynek w cenie około 1000$, co stanowi zaledwie połowę tego czego oczekuje konkurencja (Samsung 2000$, Huawei 2600$). Jeżeli okaże się to prawdą, składany smartfon od Xiaomi okaże się najbardziej przystępnym cenowo składanym smartfonem na rynku. Co dla miłośników nowych technologii może okazać się kluczowym elementem przy zakupie wciąż eksperymentalnej technologii.

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!