Do
góry
nintendo-to-release-first-mobile-game-by-this-year-heres-what-we-expect

Nintendo wejdzie na rynek Smartfonów dla graczy?!

Nintendo właściwie przez ostatnie 20 lat doskonale odnajdywało się w mobilnym gaming’u. Można się także pokusić o stwierdzenie, że przez większość czasu było na pierwszym miejscu na rynku mobilnych technologii. Wraz z coraz szybszym rozwojem smartfonów oraz gier na nie przewaga Nintendo zaczęła delikatnie topnieć. Jednak konkurencji nadal nie udało się zbliżyć do ogromnego sukcesu konsoli 3DS.

↪ Smartfony NAJTANIEJ!

Japońska firma bezwątpienia widzi co dzieje się obecnie na rynku oraz jaką popularność zyskują smartfony jako sprzęt do grania mobilnego. Pewne informacje oraz plotki sugerują jakoby to właśnie NIntendo planowało rozwój smartfona dla graczy.

W raporcie opublikowanym na łamach serwisu WCCFTech, Nintendo obecnie rozważa założenie zupełnie nowego działu. Zupełnie nowa ekipa miałaby zająć się projektowaniem i rozwojem urządzenia, które w najprostszych słowach będzie smartfonem od Nintendo.

Jeżeli Nintendo faktycznie planuje taki ruch, może się to okazać ewenementem na skalę światową. W momencie gdyby nowy telefon faktycznie został wypuszczony na rynek, Nintendo ma ogromnego asa w rękawie. Gry, które wypuściło Nintendo w trakcie swojej wieloletniej historii mogłyby znaleźć drugie życie właśnie na smartfonach.

↪ Smartfony NAJTANIEJ!

Smartfony gamingowe to stosunkowo nowy wynalazek. Do teraz na rynku pojawiło się zaledwie kilka konstrukcji, między innymi Razer Phone czy Xiaomi Black Shark. O ile same konstrukcje są potężne pod względem podzespołów to nie posiadają wyraźnego “selling point’u”.

Tak samo jak w przypadku konsol, smartfony gamingowe muszą posiadać atrakcyjne zaplecze gier, które przyciągną szeroką publikę i zatrzymają na dłużej niż kilka minut w autobusie w drodze do pracy.

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!