Konkurs Huawei i SofaScore dla fanów piłki nożnej

Jeśli jesteście fanami piłki nożnej to konkurs Huawei i SofaScore jest skierowany właśnie do was. Do wygrania są sportowe smartwatche.

Awatar Mateusz Zelek

Jeśli jesteście fanami piłki nożnej to konkurs Huawei i SofaScore jest skierowany właśnie do was. Do wygrania są sportowe smartwatche.

Konkurs Huawei i SofaScore

Jeśli chcecie się przygotować odpowiednio do nadchodzących piłkarskich emocji, to możliwe, że lepsza okazja się nie trafi! Huawei we współpracy z SofaScore zapraszają fanów piłki nożnej do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie.  Zadanie konkursowe jest banalnie proste i polega na wytypowaniu najlepszych europejskich reprezentacji w piłce nożnej. Możecie to zrobić korzystając z aplikacji SofaScore. W konkursie mogą też wziąć udział osoby, które nie korzystają z aplikacji – wystarczy, że wejdą na stronę internetową SofaScore.

konkurs Huawei i SofaScore

Czym zajmuje się SofaScore? To firma specjalizująca się w analizie i dostarczaniu w czasie rzeczywistym wyników wydarzeń sportowych z całego świata. Każdego miesiąca średnio 20 milionów użytkowników korzysta z aplikacji. Służy ona do śledzenia na żywo wyników wielu dyscyplin sportowych, m.in. piłki nożnej, koszykówki, hokeja, sportów wyścigowych. SofaScore jest dostępne w 30 różnych językach w tym także j. polskim. 

Świetny dodatek sportowy

Watch 3 Pro to najnowszy smartwatch od Huawei, który swoją premierę miał 2 czerwca tego roku. W porównaniu do swoich poprzedników ulepszono kwestie ładowania oraz wytrzymałości baterii. Ta wytrzymuje nawet 3 tygodnie i to przy maksymalnym wykorzystaniu możliwości w trybie ultra. Udoskonalono także funkcje monitorowania zdrowia i aktywności fizycznej. Teraz użytkownik może na bieżąco mierzyć swoją temperaturę ciała, a urządzenie wykrywa potencjalne upadki użytkownika.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Huawei Watch 3 – czy konkurencja ma się czego bać?

Chiński gigant zaprezentował swój autorski system HarmonyOS, a wraz z nim nowe gadżety. Najwięcej uwagi wzbudził jednak niepozorny Huawei Watch 3!

Czytaj artykuł

Huawei zastosował w nim swój własny, autorski system o nazwie HarmonyOS. Zapewnia on nowy wygląd interfejsu wyświetlacza, a menu aplikacji oparte jest na motywie szachownicy, dzięki czemu odczytywanie informacji jest proste i wygodne. Smartwatch obsługuje aż 100 trybów sportowych, rejestruje kluczowe dane takie jak czas trwania treningu, spalone kalorie, tętno, postęp ćwiczeń czy czas regeneracji. Urządzenie monitoruje też ryzyko wystąpienia gorączki, pomaga zadbać o odpowiedni czas mycia rąk, a także monitoruje puls, jakość snu i natlenienie krwi SpO2.

Źródło: informacja prasowa

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Pokaż wszystkie wyniki

Brak wyników.