Do
góry
lg-magazine_unveiling_the_lg_g7_thinq_key-visual

LG G8 ThinQ na pierwszych renderach! Możliwość sterowania gestami?!

W czasach gdy najwięksi giganci skupiają się na stworzeniu najbardziej technologicznie zaawansowanych flagowców w 2019 włączając w to dziury w ekranie, czytnik linii papilarnych pod wyświetlaczem czy 4 kamery na pleckach jest LG. Firma, która postanowiła do kwestii flagowca na miarę 2019 podejść bardzo tradycyjnie, bez większych udziwnień.

Na renderze można zobaczyć między innymi podwójną kamerę z tyłu wraz z diodą doświetlającą, zaraz pod aparatem zamontowano czytnik linii papilarnych. Nie znajdziemy w tym modelu zatem czytnika w ekranie, ale LG wyraźnie planuje zrezygnować ze standardowego głośnika do rozmów na rzecz “Sound on Display”. Rozwiązanie to po raz pierwszy na szerszą skalę mogliśmy zobaczyć w Xiaomi Mi Mix, a teraz pojawia się w prototypach smartfonów pozbawionych wszelkich złącz.


➡LG G7 ThinQ w Niskiej CENIE!
➡ LG G7 ThinQ w kolorze Niebieskim


Na froncie wciąż gości notch, jednak jak wcześniej wspomniałem bez głośnika do rozmów. Zaraz obok kamery umieszczono czujniki, które zostaną wykorzystane do rozpoznawania twarzy lub jako czujnik do obrazowania 3D.

Jak narazie brak jakichkolwiek dalszych informacji na temat specyfikacji. Można natomiast zakładać, że LG wyposaży swojego flagowca, w baterię o pojemności około 4.000 mAh oraz procesor Snapdragon 855. Ma pojawić się takżę moduł odpowiedzialny za obsługę sieci w standardzie 5G. Obecność sensora ToF może mieć także związek z enigmatyczną funkcją obsługi gestami.


➡LG G7 ThinQ w Niskiej CENIE!
➡ LG G7 ThinQ w kolorze Niebieskim


Jak zapowiadało LG funkcja ta ma mieć swoją premierę na targa MWC 2019. Prawdopodobnie wtedy też zobaczymy omawianego LG G8 ThinQ.

Źródła:

  1. GizChina
  2. xdaDevelopers
Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!