Niebawem AirPodsy naładujesz biżuterią

Nie zawsze macie jak zabrać ze sobą etui do AirPodsów? Apple ma na to rozwiązanie i jest nim zakładane akcesorium, które przypomina element garderoby. Nadchodzą ubieralne etui ładujące.

Awatar Marta Urbaniak

Nie zawsze macie jak zabrać ze sobą etui do AirPodsów? Apple ma na to rozwiązanie i jest nim zakładane akcesorium, które przypomina element garderoby. Nadchodzą ubieralne etui ładujące.

Apple chce stworzyć nowe akcesorium, które obok standardowego etui naładuje Wasze AirPodsy.

Firma już uzyskała patent na nowe produkty, których będzie kilka.

Dwa z nich pełnią rolę „biżuterii”, którą możecie założyć na siebie.

Apple często wprowadza innowacje w świecie technologii, jak chociażby AirPodsy. Małe, zgrabne, bezprzewodowe słuchawki zachwyciły dużą część społeczeństwa. Zaś również niewielkich rozmiarów etui pozwala zabrać je ze sobą wszędzie i szybko naładować w razie potrzeby.

Ale co jeśli zapomnicie, gdzie zostawiliście etui lub chcecie bezpiecznie odłożyć Wasze pchełki, bez potrzeby szukania futerału w torbie lub po kieszeniach? W końcu nie zawsze macie możliwość posiadania go tuż przy sobie. Podczas uprawiania aktywności, obłe etui łatwo może wypaść z dłoni.

Firma z Cupertino znalazła na to rozwiązanie i jest nim ubieralny case… i nie jest to żart. Apple opatentowało nawet już pomysł na te akcesoria, bo będzie ich więcej niż jedno. Czym dokładnie są?

Funkcjonalna biżuteria, czyli nowe etui

źródło grafiki Apple Insider

Pierwsza propozycja to imitacja naszyjnika w kształcie litery “U” z małym ekranem dotykowym na środku i końcówkami na kształt AirPodsów, aby można było je tam schować. Jednak to naraża AirPodsy na wypadnięcie, w związku z tym powstała kolejna propozycja.

Tym razem końcówki mogą połączyć się ze sobą za pomocą magnesów, tym samym tworząc literę “O” wokół szyi, a samo zgięcie produktu będzie możliwe dzięki wykorzystaniu elastycznych tworzyw na całej jego długości lub częściowo.

źródło grafiki Apple Insider

Przedsiębiorstwo z logiem nadgryzionego jabłka bada różne opcje, są nimi również małe akcesoria. Te nadawałyby się do założenia na nadgarstek jako bransoletka, a jeszcze mniejsze wersje pełniłyby funkcję breloka do kluczy czy nawet elementu przy plecaku.

To mogłoby pełnić rolę głośnika kierunkowego, tak aby nie przeszkadzać innym osobom wokół. Wtedy wsadzenie do środka pchełek podczas prowadzenia rozmowy, nie spowodowałoby wykroczenia poza prywatną konwersację.

źródło grafiki Apple Insider

Na samych akcesoriach znajdowałyby się diody informujące o stanie baterii, aby użytkownik wiedział ile ma jeszcze pojemności do wykorzystania. Co byłoby niezwykle przydatne podczas noszenia akcesoriów.

Pomysł lekkich i ubieralnych etui do AirPodsów ma prawo zadziałać, na razie są to koncepty i zatwierdzony patent. Pytanie jak planowane produkty wyjdą w rzeczywistości i czy okażą się tak łatwe w używaniu i wygodne jak marzy sobie Apple.

źródło grafiki United State Patent

A czy Wy bylibyście skłonni kupić takie akcesorium i tym samym wydać zapewne dużą kwotę, aby usprawnić sobie życie? Dajcie znać w komentarzu co myślicie o nadchodzących produktach Apple.

Źródło: AppleInsider

Awatar Marta Urbaniak

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez