Walentynki w wykonaniu Huawei i AppGallery

Walentynki w wykonaniu Huawei i AppGallery

W 2021 roku nie mogło zabraknąć promocji Huawei w ich sklepie AppGallery, tym razem tematem przewodnim są Walentynki, a do zgarnięcia jest głośnik Sound X.

Huawei wystartował z walentynkową akcją promocyjną, standardowo już ta będzie mieć miejsce w sklepie AppGallery. Zasady też nie uległy zmianie, za pobieranie aplikacji z AppGallery i odkrywanie kolejnych okienek w kalendarzu, możecie zdobyć dwa rodzaje nagród. Pierwsze to atrakcyjne vouchery w aplikacjach, natomiast drugie to nagrody główne w postaci głośnika Huawei Sound X oraz kart podarunkowych Allegro.

Reklama
Huawei AppGallery Walentynki

O nagrodę główną możecie się ubiegać po odkryciu i zebraniu odpowiedniej liczby wirtualnych naklejek w kształcie serca. Akcja rozpoczyna się dokładnie dziś, 1 lutego i potrwa do walentynek 14 lutego.

Jak wziąć udział i wygrać?

Jeżeli chcecie wziąć udział w nowej zabawie Huawei wystarczy, że klikniecie w baner promocyjny na stronie głównej AppGallery. Każdego dnia za pobranie 3 wybranych aplikacji spośród całej puli podanej w sklepie pozwoli Wam odebrać jedną nagrodę. Różnego rodzaju vouchery i bonusy są przyznawane raz dziennie.

Codziennie w okienku znajdować się będzie inna nagroda niespodzianka. Może to być na przykład kupon do aplikacji lub „serca”, o których za chwilę. Dzień 14 lutego będzie wyjątkowy nie tylko ze względu na święto. Wtedy będą na Was czekać aż dwie różne nagrody do odebrania w sklepie AppGallery. Listę kuponów, które będą dostępne po pobraniu 3 aplikacji znajdziecie poniżej:

  • 6 miesięcy darmowej subskrypcji Tinder Plus
  • rabat w wysokości 40 zł na zakupy w aplikacji 4F (zamówienie o wartości przekraczającej 200 zł)
  • zniżka w wysokości 20% w aplikacji KFC na zamówienie za minimum 50 zł
  • rabat w wysokości 8% na wycieczkę fakultatywną w ITAKA
  • zniżka w wysokości 40 zł na zakupy w eobuwie (minimalna wartość zamówienia 200 zł)
  • 40 zł zniżki na zakupy o minimalnej wartości 200 zł w Modivo
  • kupony zniżkowe Huawei o wartości 4 zł do wykorzystania na zakupy w dowolnej grze lub aplikacji zintegrowanej z systemem płatności Huawei i pobranej z AppGallery. Minimalna wartość transakcji musi wynosić 20 zł

Wymień serca na nagrody

promocja
Huawei AppGallery Walentynki

Wcześniej wspomniane „serca” to wirtualne punkty, które później będziecie mogli wymienić na nagrody. Oczywiście najpierw musicie zebrać ich odpowiednią ilość. Niemniej jednak 7 serc daje Wam możliwość odebrania głośnika Huawei Sound X. Z kolei 6 – kartę podarunkową o wartości 50 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.

Zebranie wskazanej liczby „serc” jest warunkiem nabycia prawa do nagrody. Jeden uczestnik może ubiegać się tylko o jedną nagrodę główną. Jak mogliście się pewnie spodziewać ich liczba jest ograniczona. Do zdobycia są 4 głośniki Huawei Sound X oraz 500 kart podarunkowych do serwisu Allegro.

Reklama

Warunki?

Aby wziąć udział w zabawie i móc odebrać vouchery czy też inne nagrody musicie zalogować się do AppGallery. To oczywiście będzie możliwe dzięki Waszemu HuaweiID, które z łatwością założycie wchodząc w ustawienia w Waszym smartfonie lub na stronie internetowej.

Huawei AppGallery Walentynki

O zdobytym w danym dniu voucherze w aplikacji lub „sercu” zostaniecie poinformowani za pomocą wyskakującego powiadomienia. To pojawi się od razu po pobraniu 3 wybranych aplikacji oraz kliknięciu w odpowiednie okienko w kalendarzu na stronie akcji.

Voucher możecie odebrać wchodząc w zakładkę „Nagrody” w AppGallery. Ponadto, jeżeli macie chrapkę na nagrody główne i planujecie aktywnie zbierać serca to będziecie musieli wypełnić dodatkowy formularz. Ten krok będzie aktywny dopiero po zebraniu ich odpowiedniej ilości. Znajdziecie go na stronie promocji nad kalendarzem i aplikacjami.

Źródło: informacja prasowa

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!