Xiaomi Mi Watch Lite już w Polsce!

Xiaomi Mi Watch Lite już w Polsce!

Oferta Xiaomi znów się powiększ tym razem o smart zegarek Mi Watch Lite, który właśnie trafił do sprzedaży w naszym kraju w oszałamiająco dobrej cenie!

Xiaomi Mi Watch Lite został oficjalnie zaprezentowany już ponad tydzień temu. Teraz po zaledwie kilku dniach obecności na światowych rynkach trafia też do nas i do tego może z miejsca stać się jednym z najlepszych smart zegarków na rynku.

Reklama

Mi Watch Lite

Mi Watch Lite

Nowy zegarek od Xiaomi ma na froncie wyświetlacz o przekątnej 1,4 cala i rozdzielczości 320 x 320 px. Obsługuje także funkcję automatycznej regulacji jasności dzięki dedykowanemu sensorowi. Pozwoli to na zaoszczędzenie baterii na przykład w trakcie snu. Akumulator, jaki znalazł się wewnątrz ma pojemność 230 mAh i pozwoli na działanie przez nawet 9 dni na jednym ładowaniu. A sam ten proces trwa zaledwie 2 godziny.

Mi Watch Lite współpracuje z aplikacją Xiaomi Wear, dzięki czemu dane z treningów gromadzone i analizowane są w jednym miejscu. Smartwatch dostępny będzie w trzech kolorach: czarnym, niebieskim (Navy Blue) oraz kość słoniowa. Dodatkowo zaraz po wyjęciu z pudełka na zegarku znajduje się 5 różnych tarcz, które pomogą spersonalizować Wasz nowy zegarek.

Skrojony dla ludzi aktywnych

Mi Watch Lite

Nowy smart zegarek od Xiaomi wyposażono między innymi w moduł GPS. W tej cenie jest to naprawdę rzadkość. Po za tym wewnątrz nie zabrakło takich funkcji jak pomiar ciśnienia atmosferycznego czy wysokości. Z pomocą tego zegarka możecie też dokładnie śledzić informacje o Waszych treningach. Bez wątpienia jest to konstrukcja skierowana dla ludzi aktywnych.

Zegarek Mi Watch Lite może monitorować aż 11 różnych trybów ćwiczeń m.in. bieganie, bieganie na bieżni, jazda na rowerze oraz rowerze treningowym, górskie wędrówki czy pływanie. Pomaga on także śledzić stan zdrowia monitorując tętno (BPM), dzięki czemu możecie kontrolować, czy w ciągu doby nie występują jakieś nieprawidłowości. Oczywiście w przypadku zbyt wysokiego lub niskiego tętna zegarek wyśle stosowne ostrzeżenie.

Mi Watch Lite

Smartwatch ma na pokładzie również funkcję monitorowania snu oraz prawidłowego oddechu. Dzięki integracji smartwatcha ze smartfonem na wyświetlaczu zegarka mogą pojawiać się powiadomienia push z obsługą emoji, godzina i prognoza pogody.

Reklama

Cena i dostępność

Mi Watch Lite, w dniach 18-20 grudnia, będzie można kupić na mi-home.pl, mimarkt.pl oraz mi-store.pl w promocyjnej cenie 199 zł. Liczba sztuk w promocji jest ograniczona. W regularnej cenie smartwatch kosztować będzie 249 zł.

Źródło: informacja prasowa

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!