Apple ogłasza App Store Award 2022

Apple ogłasza App Store Award 2022

Apple lubi się chwalić swoimi osiągnięciami, nie jest inaczej w przypadku aplikacji z ich sklepu. Co roku organizowane jest App Store Award i nie zabrakło go tym razem. Od aplikacji po gry roku. Jesteście ciekawi tegorocznych zwycięzców?

Jakość, kreatywność i nowe rozwiązanie, te cechy są brane pod uwagę podczas rozdawania nagród w corocznym App Store Award. Event dotyczy najlepszych aplikacji w danym roku, które znalazły uznanie w różnych kategoriach. Co prawda rok 2022 jeszcze nie dobiegł końca, jednak Apple jest znane z organizowania tego eventu w okolicach grudnia.

Reklama

This year’s App Store Award winners reimagined our experiences with apps that delivered fresh, thoughtful, and genuine perspectives. From self-taught solo creators to international teams spanning the globe, these entrepreneurs are making a meaningful impact, and represent the ways in which apps and games influence our communities and lives.

dyrektor generalny Apple, Tim Cook

Tak jak samo Apple wywołuje niemałe emocje, tak również nominowane przez nich aplikacje mają ich dostarczyć, a prezentują się one następująco:

W segmencie Aplikacji:

  • Tytuł aplikacji roku na iPhone’a otrzymuje nikt inny jak BeReal!
  • Aplikacja roku na iPada: GoodNotes 5 od Time Base Technology Limited
  • Mac App of the Year: MacFamilyTree 10 od Synium Software GmbH.
  • Apple TV App of the Year: ViX od TelevisaUnivision Interactive, Inc.
  • Aplikacja Apple Watch roku: Gentler Streak od Gentler Stories LLC
Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

BeReal kończy z sztucznością mediów społecznościowych

Zauważyłem, że coraz więcej osób nabiera dystansu do mediów społecznościowych. Zapewne to kwestia nagłośnienia ich szkodliwości, jak i tego, że zaczynają robić się przewidywalne. Aczkolwiek teraz pojawił się pozytywny powiew świeżości w postaci BeReal.

Czytaj artykuł

W segmencie Gry:

Ale to jeszcze nie koniec – firma z Cupertino nadała wyróżnienia 5 aplikacjom, które miały wpływ na kulturę, jak i życie ludzi. A oto nagrodzone tytuły:

App Store Award

Nie dziwi chyba nikogo wybór na aplikację roku dla iPhone’a, w końcu zrobił się wokół niej mały szum – jest przeciwieństwem tego co znacie w social mediach. Tak samo jak gra roku na smartfona – niewątpliwie jest jedną z popularniejszych pozycji jak chodzi o Battle Royale.

Tak jak sama firma wzbudza wiele emocji, tak i tegoroczni zwycięzcy z pewnością na Was wpłyną. Aplikacje powinny łączyć ludzi różnych narodowości czy pokoleń, ale również i angażować każdego z osobna w najróżniejsze przeżycia. Nie wspominając o ułatwianiu życia, w końcu dążymy do tego, aby zbudować lepszy świat.

Źródło: MacRumors

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!