Bank Millennium trafi do Huawei AppGallery!

Bank Millennium trafi do Huawei AppGallery!

Millennium to już kolejna aplikacja polskiego banku, jaka trafi do biblioteki AppGallery. Huawei cały czas stara się rozbudowywać swój ekosystem.

Huawei oraz Bank Millennium rozpoczęły współpracę, której celem jest wprowadzenie aplikacji mobilnej banku do AppGallery. Będzie ona początkowo dostępna na urządzeniach opartych o GMS. Niedługo potem, już po integracji z Huawei Mobile Services, zagości na najnowszych smartfonach i tabletach marki. Bank Millennium to kolejny duży polski bank, który dołączy do autorskiego sklepu z aplikacjami Huawei.

Reklama
Millennium appgallery

Liczymy na to, że w grudniu uda nam się wprowadzić aplikację Banku Millennium do AppGallery, najpierw dla smartfonów i tabletów Huawei opartych o GMS. Potem nastąpi integracja z HMS, dzięki czemu aplikacją Banku Millennium będą mogli cieszyć się także użytkownicy najnowszych urządzeń Huawei. 

Witold Walczak, dyrektor rozwoju ekosystemu w Huawei CBG Polska

Bank Millennium jest ogólnopolskim bankiem oferującym usługi wszystkim segmentom rynku. Zaczynając od bankowości elektronicznej, poprzez sieć oddziałów oraz sieć indywidualnych doradców. Bank stawia sobie za cel bycie liderem innowacyjności i najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.

Millennium appgallery

Za priorytet stawiają sobie ułatwianie codziennego życia klientom poprzez oferowanie im wygodnego i intuicyjnego dostępu do usług finansowych i pozafinansowych. Kluczem do wszystkich wprowadzanych zmian jest dbałość o najwyższej jakości doświadczenie użytkownika.

Z urządzeń Huawei korzysta wielu naszych klientów. Wiemy, że ci, którzy w swoich urządzeniach nie mają dostępu do usług Google, czekali na tę współpracę. Od kliku miesięcy otrzymujemy od nich wiele pytań. Dzięki nawiązanej współpracy nasza aplikacja mobilna wkrótce będzie dostępna w AppGallery na wszystkich urządzeniach Huawei.  

Halina Karpińska, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium

Przyszłość Huawei zależy od banków

Millennium appgallery

Millennium Bank to już kolejny Bank, który zdecydował się na otwartą współpracę z Huawei oraz ich autorskim ekosystemem HMS. Wszystko to sprowadza się do obecności w ich sklepie AppGallery, ale także możliwości obsługi zupełnie nowych urządzeń. Na przykład tych, które swoją premierę miały w tym roku – seria P40 czy Mate 40.

Kolejne instytucje, które dołączają do wyzwania, przed jakim stanął Huawei w połowie 2019 roku dają nadzieję na Happy Ending. To jednak będzie zależeć jeszcze od wielu czynników, a nie jedynie chęci polskich banków do kontynuowania współpracy.

Źródło: informacja prasowa

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!