[CES 2020] Nowości od firmy HP | Nowe oblicze Elite Dragonfly!

[CES 2020] Nowości od firmy HP | Nowe oblicze Elite Dragonfly!

Podczas tegorocznych targów Consumer Electronics Show (CES) swoje najnowsze komputery osobiste, monitory oraz akcesoria zaprezentowała firma HP. 

Innowacje firmy w zakresie produktów konsumenckich i komercyjnych oferują użytkownikom komfort bezpieczniejszej pracy i dostęp do treści z dowolnego miejsca, proste i łatwe podłączanie urządzeń oraz swobodę użytkowania. Jednocześnie oferują przy tym pierwszy na świecie notebook i pokrowiec wykonany z tworzyw sztucznych, które zaśmiecały oceany.

Reklama

“Naszą pasją jest tworzenie urządzeń, które wprowadzą nas w przyszłość, a następnemu pokoleniu zapewnią większą swobodę we współpracy oraz w tworzeniu i wykorzystywaniu treści. Podczas gdy komputery osobiste stają się coraz bardziej istotne w naszym życiu, HP nieprzerwanie dostarcza kolejne, niesamowite urządzenia oraz innowacje w zakresie monitorów i akcesoriów, które zapewniają zarówno wydajność i lekkość, trwałość oraz ciekawy design, a także mobilność i prywatność.” – mówi Alex Cho, Dyrektor Personal Systems, HP Inc.

➡ Sprawdź ceny serii HP Elite

➡ HP Spectre Pro x360

➡ Seria HP Envy

Wkraczamy w nową dekadę, w której to, w jaki sposób ludzie korzystają z technologii będzie dalej ewoluować, a użytkownicy będą szukać nowych rozwiązań, które zapewnią im większą swobodę w pracy, życiu i w czasie wolnym. Blisko 34% pracowników w USA zdecydowałoby się na obniżkę wynagrodzenia nawet o 5%, aby móc więcej pracować poza biurem. Generacja Z ma kontakt z treściami online przez ponad 10 godzin każdego dnia. Co więcej, przedstawiciele generacji Z i tak zwani millennialsi używają średnio pięciu ekranów dziennie, co stanowi wyzwanie w kontekście podłączania urządzeń do ich ekosystemu akcesoriów.

HP Spectre x360 15 

Wydajność

Po mistrzowsku przeprojektowany pod kątem zwiększonej wydajności cieplnej, HP Spectre x360 15 jest najmocniejszym jak dotąd urządzeniem z rodziny Spectre, zasilanym przez procesor Intel® Core ™ i7 z najnowszej dziesiątej generacji. Na pokładzie znalazł się też układ graficzny NVIDIA® GeForce i bateria zapewniająca do 17 godzin pracy.

Do tego wyświetlacz 4K OLED 15,6 z DCI-P3 o 30% szerszym zakresie gamy kolorów, zapewnia realistyczny odbiór treści oraz żywe kolory.

Mobilność

Prawie trzy razy szybsze przesyłanie plików dzięki najnowszej technologii Intel® Wi-Fi 6, możliwość dostosowania do własnych potrzeb priorytetów sieci, za pomocą Network Booster w HP Command Center.

Bezpieczeństwo

Aż 6 na 10 konsumentów fizycznie zasłania kamerę internetową swojego laptopa, aby czuć się bezpieczniej lub przeciwdziałać zagrożeniom, urządzenie jest wyposażone w najmniejszą kamerę IR HP o średnicy 2,2 mm. Nowy HP Spectre x360 15 wyposażono w przełącznik blokowania kamery internetowej HP (HP Webcam Kill Switch), dedykowany przycisk wyciszania mikrofonu, czytnik linii papilarnych umieszczony na klawiaturze oraz Express VPN i LastPass do bezpiecznego tworzenia i korzystania z treści w dowolnym miejscu i czasie.

HP ENVY 32 (AiO) 

Tworzenie

ENVY 32 AiO jest pierwszym urządzeniem wielofunkcyjnym, które dołączyło do programu RTID Studio firmy NVIDIA. RTX Studio jest w stanie obsłużyć ponad 40 najlepszych na świecie aplikacji kreatywnych i projektowych z uwzględnieniem technologii RayTracingu i wspomaganiem AI, aby przyspieszyć realizację zadań i edycję wideo w wysokiej rozdzielczości w czasie rzeczywistym. Na pokładzie znalazł się Intel® Core ™ i7 dziewiątej generacji, grafiką NVIDIA® GeForce® RTX 2080, 32 GB pamięci DDR4 i 1 TB SSD, aby bez wysiłku realizować projekty fotograficzne i wideo. 

Doświadczenie audio

Wciągający dźwięk przestrzenny dzięki pierwszemu na świecie AiO z najgłośniejszym systemem audio oraz pierwszemu na świecie AiO z Advanced Audio Stream, przy którym nie są wymagane dodatkowe głośniki. Doskonały dźwięk prosto ze źródła podczas edycji i odtwarzania treści audio dzięki wbudowanym głośnikom wysokotonowym i niskotonowym dostosowanym przez Bang & Olufsen.  

➡ Sprawdź ceny serii HP Elite

➡ HP Spectre Pro x360

➡ Seria HP Envy

Konstrukcja

Od pięknego szklanego wyświetlacza opartego na solidnym aluminiowym stojaku, do matowego wykończenia Nightfall Black, zaakceptowanego drewnopodobnym Dark Ash. Dzięki łatwemu dostępowi do portów, wbudowanemu ładowaniu bezprzewodowemu i klawiaturze umożliwiającej przełączanie się z jednego urządzenia na drugie za pomocą jednego przycisku, wszystko, czego potrzebuje użytkownik, jest na wyciągnięcie ręki.

HP ENVY 32 AiO zostało wyróżnione CES 2020 Innovation Award (m.in. za wygląd, wydajność oraz rozbudowane możliwości dla twórców) i posiada najszerszy na świecie, w urządzeniu wielofunkcyjnym, wyświetlacz 4K, dzięki czemu projektowanie  nie ma ograniczeń.

Reklama

HP Elite Dragonfly 

Bezpieczne połączenie z 5G

HP Elite Dragonfly jest pierwszym na świecie biznesowym komputerem konwertowalnym z 5G, opracowanym z wykorzystaniem inteligentnej technologii sygnałowej w celu zwiększenia wydajności anteny. Umożliwia to spełnienie rygorystycznych standardów HP dotyczących łączności w najlżejszym na świecie biznesowym komputerze konwertowalnym obsługującym 5G. Elite Dragonfly jest wyposażony w procesor Intel® Core ™ vPro® dziesiątej generacji i w swojej klasie ma najbardziej zaawansowane funkcje łączności i prywatności na świecie.

Pracuj dyskretnie: HP Sure View Reflect to przełomowa technologia, dzięki której HP może poszczycić się pozycją lidera w dziedzinie innowacji w zakresie prywatności oraz dzięki której można dyskretnie pracować w różnych warunkach oświetleniowych. Aktywacja trybu prywatności, po naciśnięciu zaledwie jednego przycisku na klawiaturze, pozwoli ochronić ekran przed wścibskimi oczami.

Łatwy do znalezienia

Elite Dragonfly to pierwszy na świecie laptop z wbudowanym Tile™, rozwiązaniem wiodącej na świecie firmy zajmującej się inteligentną lokalizacją. Umożliwia łatwe sprawdzenie, gdzie znajduje się zgubiony lub zapomniany notebook, lub dzięki opcjonalnej usłudze Tile Premium daje dostęp do proaktywnego powiadomienia o pozostawieniu urządzenia.

➡ Sprawdź ceny serii HP Elite

➡ HP Spectre Pro x360

➡ Seria HP Envy

Ekologiczny

Elite Dragonfly to pierwszy na świecie notebook wykonany częściowo z tworzyw sztucznych pochodzących z oceanów, oraz z ponad 82% części mechanicznych wykonanych z materiałów pochodzących z recyklingu. HP Elite Dragonfly to pierwszy na świecie laptop z wbudowaną technologią Tile™.

“Qualcomm nadal przoduje na rynku, jeśli chodzi o komputery z LTE, umożliwiając użytkownikom błyskawiczną łączność w podróży, a my cieszymy się, że możemy napędzać rozwój komputerów obsługujących sieci 5G we współpracy z HP. Komputery 5G napędzane technologiami Qualcomm znajdują się w samym sercu trendu transformacji cyfrowej, który przyspieszy rozwój branży komputerowej i przekształci gospodarkę.” – mówi Alex Katouzian, senior wiceprezes i dyrektor generalny, Mobile, Qualcomm Technologies, Inc.

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!