Do
góry
sKCk9kpTURBXy84MjkzMzEzMmZiOWEyYjE5Y2QwNWQ4ZWNhNThkOTU4MC5qcGeSlQMAUs0D_80CQJMFzQMUzQG8gaEwAQ

Chińska premiera Honor View 20!

Smartfon Honor View 20 zaliczył bardzo dziwny start, na początku grudnia chiński gigant zapowiedział nowy telefon z “dziurą” w ekranie oraz kilka szczegółów specyfikacji.

Kilka dni później firma wypuściła na rynek model Huawei Nova 4, 6.4 – calowy smartfon, z otworem w ekranie, który możemy zobaczyć w dwóch wariantach. Jeden z nich z potrójnym modułem kamery oraz sensorem o rozdzielczości 48Mpix. Drugi natomiast posiada dwie kamery, w tym jedna o rozdzielczości 20Mpix.


Smartfony Huawei w niskiej cenie
Cena Huawei Mate 20 Pro
Cena Huawei Mate 20
Huawei Mate 20 Lite


Teraz święta się skończyły a Honor czyli sub-marka Huawei oficjalnie zaprezentował model View 20, który pod względem funkcjonalności znajduje się gdzieś pomiędzy dwoma wariantami Nova 4.

Honor View 20 posiada ekran LCD o wielkości 6.4-cala, procesor Kirin 980 oraz tylni aparat o rozdzielczości 48Mpix połączony z sensorem 3D TOF. Z przodu znajdziemy kamerkę do selfie 25Mpix. Sam smartfon dostępny jest dostępny w dwóch wariantach pamięci ram oraz wewnętrznej, 6/8 GB RAM jak i 128/256GB pamięci wbudowanej. Na pleckach umieszczony jest czytnik linii papilarnych, bateria to 4000 mAh.

Obecnie premiera Honora View 20 miała miejsce jedynie w Chinach w trzech wersjach kolorystycznych, czerwonej, niebieskiej i czarnej. Sugerowana cena startowa to 2.999 CNY, czyli około 436$, natomiast najwyższy model to wydatek (8GB/256GB) 3.999 CNY czyli równowartość 582$. Międzynarodowa premiera została zaplanowana na 22 stycznia, a odbędzie się w Paryżu.

Źródła:

  1. Mashable
Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!