Do
góry
razr

Motorola Razr zostanie wskrzeszona już w lutym!

Plotki mówią, że firma Lenovo, która ma pod sobą między innymi Motorolę planuje wskrzesić jeden z najbardziej ikonicznych telefonów ubiegłego dziesięciolecia. Co więcej ma mieć to miejsce już w lutym tego roku. Do dziś nie było wiadomo wiele na temat reboot’u tego legendarnego modelu. Do dziś, ponieważ za sprawą Światowej Organizacji Własności Intelektualnej, dowiedzieliśmy się jak może ona wyglądać.

Wniosek odkopany został przez redaktorów serwisu 91mobiles (via The Verge). Według rysunków patentowych nowe urządzenie od motoroli łudząco przypomina pierwotną wersję modelu Razr. Jest między nimi jednak jedna ogromna różnica, wewnątrz zamiast fizycznej klawiatury alfanumerycznej znajduje się wyświetlacz. Jednak nie posiada on żadnej przerwy, jest dokładnie tym samym co zaprezentowała firma Royole czy Samsung podczas swoich pokazów.


➡ Motorola One


Nowy Razr nie będzie jednak tani, znajdzie się w bardzo podobnym segmencie cenowym co Galaxy F czy FlexPai. To jednak jedynie plotki i domysły, nie ma na to żadnych oficjalnych informacji.

Oryginalny Razr zadebiutował w roku 2004, jak na tamte czasy był telefonem niemal doskonałym. Niezwykle cienki, lekki oraz elegancki – każdy w tym okresie chciał posiadać Motorolę Razr. Był to także okres, w którym smartfony zaczęły podbijać rynek, a motorola pomimo kilku prób nie pobiła wyniku pierwszego modelu, tym samym zaniechując linię.

Oczywiście, fakt pojawienia się patentu wyglądającego jak zupełnie nowy Razr nie świadczy, że pojawi się on na rynku. Jednak jeżeli ktoś ma wykorzystać ogromny boom na składane wyświetlacze i dać ludziom to czego naprawdę oczekują to będzie to Motorola.

Źródła:

  1. Mashable
  2. 91mobiles
  3. The Verge
Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!