Spotify pozwoli na blokowanie nielubianych artystów – już jest beta!

Spotify zdecydowanie jest świadome, że użytkownicy nie darzą sympatią wszystkich wykonawców jakich można znaleźć w ich bazie. Dla tych, którzy mają wyjątkową awersję na konkretnych artystów powstała odpowiedź. Firma właśnie testuje blokowania wybranych przez użytkownika wykonawców, jak na razie tylko na systemie iOS.

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Według doniesień od użytkowników, najpopularniejszy serwis streamingowy udostępnił wybranej grupie ludzi możliwość blokowania wykonawców. Po takim zabiegu nie pojawią się oni w prywatnej bibliotece, playlistach, radiu i każdej innej usłudze oferowanej przez aplikację.

Co ciekawe, zablokowana jest nawet możliwość manualnego odtworzenia utworów zablokowanego wykonawcy. Funkcja blokowania nie działa tylko w jednym konkretnym przypadku. Mianowicie kolaboracje artystów zdają się umykać całemu systemowi i nawet w przypadku zablokowania jednego z artystów, utwór z jego udziałem może się pojawić.

 Smartfony NAJTANIEJ!

Funkcja “Nie odtwarzaj tego artysty” dostępna jest na stronie wykonawcy pod ikoną “ … “. Tak więc jeżeli nachalna promocja, która miała miejsce latem 2018 dała się wam we znaki to koniecznie sprawdźcie tę funkcję.

Źródła:

  1. CNet
  2. Thurrott
Awatar Ziemowit Wiśniewski

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez