Do
góry
mini

Spotify pozwoli na blokowanie nielubianych artystów – już jest beta!

Spotify zdecydowanie jest świadome, że użytkownicy nie darzą sympatią wszystkich wykonawców jakich można znaleźć w ich bazie. Dla tych, którzy mają wyjątkową awersję na konkretnych artystów powstała odpowiedź. Firma właśnie testuje blokowania wybranych przez użytkownika wykonawców, jak na razie tylko na systemie iOS.

Według doniesień od użytkowników, najpopularniejszy serwis streamingowy udostępnił wybranej grupie ludzi możliwość blokowania wykonawców. Po takim zabiegu nie pojawią się oni w prywatnej bibliotece, playlistach, radiu i każdej innej usłudze oferowanej przez aplikację.

Co ciekawe, zablokowana jest nawet możliwość manualnego odtworzenia utworów zablokowanego wykonawcy. Funkcja blokowania nie działa tylko w jednym konkretnym przypadku. Mianowicie kolaboracje artystów zdają się umykać całemu systemowi i nawet w przypadku zablokowania jednego z artystów, utwór z jego udziałem może się pojawić.


↪ Smartfony NAJTANIEJ!


Funkcja “Nie odtwarzaj tego artysty” dostępna jest na stronie wykonawcy pod ikoną “ … “. Tak więc jeżeli nachalna promocja, która miała miejsce latem 2018 dała się wam we znaki to koniecznie sprawdźcie tę funkcję.

Źródła:

  1. CNet
  2. Thurrott
Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!