A teraz pora na relaks – Spotify zaczyna kolaborację z aplikacją Calm

Jeśli stresuje Was praca tuż przed urlopem, Spotify przychodzi z pomocą! Dzięki kolaboracji z aplikacją Calm na platformie streamującej muzykę pojawi się jeszcze więcej materiałów odprężających. Pora na relaks!

Awatar Karolina Burnagiel

W ramach Spotify Open Access platforma rozpoczyna współpracę z aplikacją Calm.

Na Spotify pojawi się 11 programów relaksacyjnych, pochodzących z Calm. Część programów będzie miało wersje darmowe, za inne trzeba będzie dopłacić.

Materiały Calm mogą być wykorzystywane do medytacji, relaksacji, zasypiania czy ćwiczenia technik mindfulness.

Aplikacja Calm zawiera treści pomagające w medytacji, rozluźnieniu czy po prostu zwykłym zaśnięciu. Wraz ze wzrostem popularności technik jak mindfulness czy treningu oddychania pojawia się coraz większe zapotrzebowanie na właśnie taki kontent. Krok w tym kierunku zrobiło ostatnio Spotify, zaczynając kolaborację z wyżej wspomnianym Calm

Dzięki temu na Spotify pojawi się teraz więcej materiałów przynoszących relaks i odprężenie. Jak na razie na platformie streamingowej zadebiutuje 11 programów, w tym ścieżka medytacyjna, ścieżka na uśmierzenie stresu i nerwowości oraz ścieżka pomagająca w zaśnięciu. Warte odnotowania jest też show Camili Cabello o mindfulness. Każdy program będzie miał wersję darmową dla wszystkich, a za dłuższe materiały trzeba będzie dopłacić

Źródło grafiki: Calm.

Przedstawiciele Calm w notatce prasowej zaznaczają, iż znalezienie czasu dla siebie na medytację czy ćwiczenie oddechu jest jednym z większych wyzwań w obecnej rzeczywistości, kiedy tego czasu nie mamy praktycznie na nic. Dlatego właśnie Spotify i Calm rozpoczęło współpracę, by jedne z najlepszych materiałów Calm były bardziej otwarte na odbiorców.

Po pierwsze, nie trzeba ściągać dodatkowej aplikacji, ponieważ wszystko, czego potrzebujemy, jest tam, gdzie dostęp już mamy. Po drugie, użytkownicy Spotify korzystają z platformy praktycznie codziennie, więc dla Calm łatwiejsze jest po prostu dodanie swoich programów do o wiele większej bazy podcastów. Wszystko po to, by zaoszczędzić nasz czas.

Kolaboracja z Calm jest częścią większego procesu nazwanego przez platformę “Spotify Open Access” – funkcji dodanej w 2021 roku, która pozwala partnerom na publikowanie swoich materiałów w bazie Spotify. Oczywiście, kontent jest otwarty na różnych poziomach subskrypcji, tak więc część materiałów jest darmowych, a inne za dodatkową opłatą. Dzięki temu można mieć dostęp bez ściągania dodatkowej aplikacji i płacenia za subskrypcję podwójnie.

Źródło grafiki: Gear Junkie.

Wobec tego – czy jesteś laikiem, czy też ekspertem w medytacji – to jest Twoja szansa! Materiały są dostępne, więc każdy może spróbować się zrelaksować we własnym zakresie. Nie musisz iść do profesjonalisty – wystarczą Ci słuchawki, Spotify i domowe zacisze. Korzystajmy! 🙂  

Źródło: Mashable

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez