MSI prezentuje luksusowe laptopy we współpracy z Mercedes-AMG

Podczas targów COMPUTEX 2023 MSI zaprezentowało między innymi swoje najnowsze laptopy gamingowe. Z kolei wydarzenie MSIology: Luxury Gaming Experience zapowiedziało laptopa z pazurem, który powstał podczas współpracy z Mercedes-AMG.

MSI zaprezentowało swoje najnowsze laptopy dla graczy, ale nie tylko, podczas targów COMPUTEX 2023.

Przedstawiono również limitowany model, który powstał we współpracy z Mercedes-AMG.

Znajdą się propozycje dla osób pracujących w biznesie oraz tych w bardziej kreatywnych zawodach.

MSI na tegorocznych targach COMPUTEX pochwaliło się najnowszymi propozycjami laptopów. Wysoka wydajność, obsługa rysika czy łączność NFC to niektóre z wprowadzonych funkcji. Nowy sprzęt możecie zobaczyć na własne oczy od dziś, czyli 30 maja do 2 czerwca.

MSI Creator Z17 HX Studio dla wymagających

Firmie udało się zdobyć jedną z nagród, a dokładniej w kategorii “Best Choice”. Otrzymał ją laptop MSI Creator Z17 HX Studio, który łączy w sobie elegancję i moc w smukłej obudowie unibody CNC w kolorze Lunar Grey.

Sercem urządzenia jest procesor Intel Core i9 13. generacji oraz karta graficzna NVIDIA GeForce RTX z serii 40. Z pomocą w utrzymaniu odpowiedniej temperatury podczas pracy przychodzi system chłodzenia MSI Vapor Chamber Cooler, który utrzyma optymalną temperaturę podczas wykonywania zadań.

Co ciekawe laptop ma zainstalowane sterowniki Studio, które działają wraz ze sztuczną inteligencją, która ma zwiększyć zakres możliwości tworzenia, a skrócić czas pracy. Ekran, który ma wyświetlić efekty Waszego trudu, to True Color o rozdzielczości QHD+ i proporcjach 16:10.

Innowacją jest możliwość sterowania dotykiem, a nawet używanie rysika dla ułatwienia Wam pracy. MSI Pen 2 z haptyczną i grafitową końcówką Microsoft MPP 2.6, który zapewni Wam dokładność pisania czy rysowania jest w zestawie z laptopem.

Cienkie ramki oznaczają duży obszar do wykorzystania, umożliwiając płynne przechodzenie z jednej do drugiej aplikacji w razie potrzeby.

MSI Raider GE78 HX Smart Touchpad zapewni flow

W tym modelu na pokładzie znalazł się Intel Core i9 HX 13. generacji, wraz z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 4090. Te podzespoły wraz z wysoką częstotliwością odświeżania oznaczają zanurzenie się w świecie gier na wysokim poziomie.

Tutaj również postawiono na dotyk, jako jedną z cech urządzenia. Inteligentny touchpad pozwala na wysoki komfort używania na co dzień oraz podczas długich godzin wykonywania pracy.

Dla osób, które lubią mieć wszystko pod ręką lub pod jednym kliknięciem, wykorzystano programowalne klawisze skrótów. Zapewniając Wam intuicyjne poruszanie się czy dostosowywanie ustawień od głośności po jasność ekranu, a kończąc na łączności Bluetooth czy łączności z wbudowaną kamerką internetową. Do dyspozycji jest 5 skrótów klawiszowych.

MSI Commercial 14 dla ludzi biznesu

Ta pozycja ma to co niezbędne przy profesjonalnej pracy. Macie w opcji szereg zabezpieczeń, które zapewnią bezpieczeństwo danych. Ale to nie wszystko, znajdziecie również łączność z NFC czy czytnik Smart Card do podpisywania dokumentów, autoryzacji czy płatności. Bezpieczeństwo przy prowadzeniu biznesu jest jedną z najważniejszych rzeczy, a z tym laptopem możecie być o to spokojniejsi.

Zadbano nie tylko o bezpieczeństwo, ale przy okazji o ekologię. Obudowa klawiatury powstała z odpadów pokonsumpcyjnych, co oznacza ponowne wykorzystanie surowców. Dodatkowo samo opakowanie, w którym sprzedawany jest laptop, to w 90% papier z recyklingu.

MSI Alpha 17 z szybkim połączeniem

Tutaj zawitał już procesor AMD Ryzen 7045 HX Dragon Range z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX z serii 40 do laptopów. Tutaj ekran to QHD z odświeżaniem 240 Hz dla wysokiej płynności wyświetlanego obrazu.

Wewnątrz znalazł się również modem Qualcomm FastConnect 7800 Wi-Fi 7 z myślą o łączności z przyszłymi standardami. Technologia High Band Simultaneous (HBS) Multi-Link wykorzystuje wiele pasm, aby zapewnić najlepsze dostępne połączenie sieciowe. Modem osiąga maksymalną prędkością do 5,8 Gb/s i rzekomym spóźnieniem 2 milisekund.

MSI Prestige 16 z inteligentnym ładowaniem

MSI Creator Z17 HX Studio to nie jedyny zdobywca nagrody w tym tekście. MSI Prestige 16 otrzymał oskara designu, czyli Red Dot Product Design 2023. Jego waga to tylko 1,5 kg dzięki wykorzystaniu stopu magnezu podczas produkcji obudowy.

Został obdarowany najnowszym procesorem Intela z certyfikatem platformy Intel Evo. Obsługuje ładowanie PD3.1 o mocy do 140 W, jednak ze względu na specyfikę standardu, może dobrać natężenie oraz moc prądu przesyłanego do podłączonego sprzętu.

Stealth 16 Mercedes-AMG Motorsport to dziecko MSI i Mercedesa-AMG

“Wisienką na torcie” jest Stealth 16 Mercedes-AMG Motorsport, który jest synonimem luksusu i wydajności. Obudowę wykonano ze stopu magnezu i aluminium, przez co laptop będzie lekki. Z kolei wyświetlacz to OLED 4K w proporcjach 16:10, aby wyświetlić duży obszar rozgrywek.

Kolor Selenite Grey i umieszczone na konstrukcji logo Mercedes-AMG Motorsport nawiązują do sportowego auta Mercedes-AMG GT2. Podzespoły nie zwolnią tempa i będą równie szybkie co samochód, a mowa o procesorze Intel Core i9 i karcie graficznej z serii NVIDIA RTX 40

Chłodzeniem zajmie się system MSI Cooler Boost 5 z dwoma wentylatorami i pięcioma rurkami cieplnymi, aby wszystkie procesy odbywały się szybko i płynnie. Bez spadków na jakości, bo prędkość i niezawodność są istotne nie tylko podczas wyścigów.

Współpraca zaowocowała również dodatkowymi akcesoriami w zestawie z laptopem: kolorowym pudełkiem, myszką, podkładką pod mysz, pendrivem USB, etui, pocztówkami i opaskami na kable, które uzupełniają luksusowe wrażenia.

Źródło: informacja prasowa

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!