MSI prezentuje nową serię klawiatur mechanicznych: VIGOR GK41 oraz VIGOR GK41 DUSK

MSI prezentuje nową serię klawiatur mechanicznych: VIGOR GK41 oraz VIGOR GK41 DUSK

MSI znane ze swoich produktów gamingowych prezentuje nową serię klawiatur mechanicznych. 2 modele VIGOR GK41 i VIGOR GK41 DUSK zapewnią to, co niezbędne do komfortowego grania.

MSI wypuściło serię nowych klawiatur mechanicznych, a dokładniej 2 modele: VIGOR GK41 i VIGOR GK41 DUSK.

VIGOR GK41 oferuje dostosowanie stref podświetlenia, ustawienia makr, regulację nachylenia oraz Anti-Ghosting.

Model VIGOR GK41 DUSK umożliwi większą personalizację podświetlenia oraz zaoferuje dodatkowe klawisze w innych kolorach.

Reklama

MSI, to znana marka na całym świecie zajmująca się tworzeniem sprzętu zarówno dla zapalonych graczy, jak i twórców treści. Tym razem nadszedł czas na przedstawienie najnowszej serii klawiatur mechanicznych “VIGOR GK41”. W jej skład wchodzą 2 modele: VIGOR GK41 i VIGOR GK41 DUSK, zacznijmy jednak od tej pierwszej.

VIGOR GK41

źródło grafiki MSI

Klawiatur VIGOR GK41, to model zawierający mechaniczne przełączniki Kailh Linear Red. Typ czerwony oferuje najszybszy czas reakcji przy najmniejszym nacisku spośród innych przełączników. A to właśnie czas często liczy się najbardziej podczas rozgrywek, szczególnie, gdy mówimy o grach typu FPS czy tytułach wyścigowych.

Jak akcesorium dla graczy, to oczywiście nie mogło zabraknąć podświetlenia LED, w tym przypadku macie 6 kolorów i 10 stref podświetlenia klawiszy. Oprogramowanie MSI Center pozwoli Wam dostosować podświetlenie do Waszych upodobań, ale nie tylko. Tutaj również ustawicie makra czy dostosowujecie multimedia pod swoje potrzeby.

Podczas wielogodzinnych rozgrywek wygoda ma ogromne znaczenie, dlatego też regulowane nóżki z tyłu obudowy pozwolą Wam na dostosowanie kąta nachylenia całej klawiatury. Do wyboru macie 3 stopnie nachylenia:, lub.

Pomocny podczas grania będzie również 100% Anti-Ghosting, który jest wisienką na torcie. Dzięki niemu nie musicie się frustrować z powodu przypadkowego wciśnięcia niechcianego klawisza. Klawiatura zarejestruje 6 klawiszy wciśniętych jednocześnie lub nieskończenie wiele w zależności od ustawionej opcji.

Model VIGOR GK41 jest podstawową wersją pośród 2 modeli, ale jego funkcje pozwalają jeszcze bardziej cieszyć się z Waszych ulubionych tytułów. Cena za ten model wynosi 279 zł.

Reklama

VIGOR GK41 DUSK

Przejdźmy teraz do trochę bardziej zaawansowanego modelu, czyli VIGOR GK41 DUSK. Ten ma na pokładzie te same przełączniki Kailh Linear Red. Jednak tutaj podświetlony jest każdy klawisz z osobna w standardzie RGB oraz boki klawiatury w formie pasków.

Co ciekawe keycapsy są w kolorze czarnym, szarym i czerwonym, aby wyróżnić konkretne klawisze (jedynie niektóre) i tym samym ułatwić funkcjonowanie na klawiaturze. W pudełku znajduje się również dodatkowy zestaw do personalizacji klawiatury.

I w tym modelu jest dostępna opcja 3 stopniowej regulacja nachylenia oraz ustawienia makr pod Wasze wymagania. 100% Anti-Ghostingiem wspomoże graczy, którzy kupią i tę klawiaturę.

Jak widzicie model z dopiskiem “DUSK” ma więcej opcji personalizacji i dodatkowe podświetlenie. Jego cena sugerowana to 359 zł.

Źródło: informacja prasowa
Źródło miniaturki: MSI

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!