Samsung Galaxy S23 - oryginalne gadżety

Galaxy S23 będzie robił jeszcze lepsze zdjęcia dzięki… nowym gadżetom!

Nie od dziś wiadomo, że Galaxy S23 to jeden z najlepszych fotosmartfonów dostępnych na rynku. Dla Samsunga to jednak za mało, więc producent postanowił stworzyć… modułowe gadżety, które dodatkowo zwiększą możliwości tego smartfona!

Awatar Kamil Malczyk

Nie od dziś wiadomo, że Galaxy S23 to jeden z najlepszych fotosmartfonów dostępnych na rynku. Dla Samsunga to jednak za mało, więc producent postanowił stworzyć… modułowe gadżety, które dodatkowo zwiększą możliwości tego smartfona!

Południowokoreański producent smartfonów chce zrobić wszystko co w jego mocy, aby dodatkowo usprawnić działanie swoich flagowych urządzeń.

W tym przypadku rozchodzi się o jakość zdjęć i filmów, w usprawnieniu których mają pomóc dwa nowe, dedykowane uchwyty do smartfonów.

Dotychczasowe możliwości Galaxy S23 to tylko początek?

Jeśli myśleliście, że smartfony z serii Galaxy S23 zaprezentowane na początku lutego tego roku, to szczyt możliwości Samsunga, to niestety (lub stety!), ale jesteście w błędzie. Niezależnie od tego, czy jesteście fanami telefonów z Androidem, czy stoicie po stronie największego konkurenta – Apple’a z iOS-ami – zapewne zdajecie sobie sprawę, że Galaxy S23 jest jednym z najlepszych fotosmartfonów dostępnych na rynku. Nie należy on oczywiście do grona najtańszych urządzeń mobilnych, ale wraz z dużą ceną idą również duże możliwości – między innymi właśnie w kontekście aparatów.

Galaxy S23 - nowe gadżety
Slim Tripod do smartfonów z serii S23

Wszystko wskazuje jednak na to, że południowokoreański producent chce wyciągnąć ze swojego flagowego smartfona jeszcze więcej, nie czekając do premiery kolejnej serii. Co więcej, warto wiedzieć, że na wspomnianą poprawę nie mają składać się żadne zmiany wewnętrzne, a wręcz przeciwnie – całkowicie zewnętrzne! Samsung wpadł bowiem na pomysł opracowania oryginalnych gadżetów dedykowanych do linii swoich najnowszych smartfonów.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Cała prawda o Samsung Galaxy S23 Ultra! Test

Za nami premiera kolejnej serii wydajnych flagowców od Samsunga. Jak Galaxy S23 Ultra prezentuje się na tle konkurencji i czym różni się od swojego poprzednika? Gdzie leży największy potencjał tego smartfona, a w jakim aspekcie mogłoby być lepiej?

Czytaj artykuł

Co zaprezentował Samsung?

Samsung zaprezentował dwa nowe gadżety, wspierające oryginalne etui ochronne o nazwie Gadget Case. Do portfolio marki dołączyły dwa nowe uchwyty, z czego pierwszy z nich – Slim Tripod – jest obecnie dostępny jedynie w brytyjskim sklepie Samsunga. Na ten moment dostępna jest jedynie srebrna wersja kolorystyczna, a zainteresowani zakupem muszą się przygotować na wyłożenie 34 funtów (ok. 183 zł).

Galaxy S23 - nowe gadżety
Slim Tripod do smartfonów z serii S23

Czym w ogóle jest Slim Tripod i jak pomoże w użytkowaniu Samsunga Galaxy S23? Jest to „regulowana podstawka pod telefon”, zapewniająca chociażby możliwość elastycznego ustawienia telefonu zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej. Wspomniany gadżet może także zostać użyty jako jednoręczny uchwyt do nagrywania filmów.

Galaxy S23 - nowe gadżety
Camera Grip do smartfonów z serii S23

Camera Grip to za to „kompaktowy, miniaturowy statyw”, który – podobnie jak wcześniej opisany gadżet – pozwoli na statyczne ustawienie Galaxy S23 w poziomie i w pionie. Tutaj znalazło się także miejsce na odłączany spust migawki Bluetooth, pozwalający na wykonywanie zdjęć lub nagrywanie filmów na odległość. Warto jednak wiedzieć, że o ile dostępność pierwszego gadżetu nie jest na najwyższym poziomie, to w tym przypadku jest jeszcze gorzej. Jak informuje The Verge, najpewniej jedynym źródłem z tym gadżetem jest sklep Samsunga w… Hong Kongu! Tam akcesorium o nazwie Camera Grip, dedykowane do smartfona Galaxy S23 dostępne jest za około 45 dolarów (tj. +/- 197 zł).

Satysfakcjonuje Was jakość zdjęć, jaką zapewnia użytkownikom Samsung Galaxy S23? Zamierzacie zainteresować się którymś z nowych, dedykowanych gadżetów?

ŹRÓDŁO: The Verge

Awatar Kamil Malczyk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez