Nowe słuchawki Teufel REAL BLUE PRO już w sprzedaży

Teufel REAL BLUE PRO oferują wielopoziomowe ustawienia, wysokiej jakości dźwięk, co więcej zadbają o to, by każdy z Was słyszał w nich dobrze. Nawet osoby z wadami słuchu będą zadowolone z tych słuchawek.

Awatar Marta Urbaniak

Teufel REAL BLUE PRO oferują wielopoziomowe ustawienia, wysokiej jakości dźwięk, co więcej zadbają o to, by każdy z Was słyszał w nich dobrze. Nawet osoby z wadami słuchu będą zadowolone z tych słuchawek.

Niemiecki producent Teufel wypuścił wczoraj na rynek swoje najnowsze nauszne słuchawki bezprzewodowe REAL BLUE PRO.

Oferują nie tylko ANC, ale liczne ustawienia dopasowujące dźwięk pod użytkownika.

Wydaje się, że to pierwsze słuchawki, które mogą wykonać test Waszego słuchu.

Z tymi słuchawkami hałas z otoczenia nie będzie Wam straszny, dlatego że Teufel REAL BLUE PRO to nauszne słuchawki bezprzewodowe o zamkniętej konstrukcji. Dzięki temu już po założeniu nastąpi częściowe odcięcie od hałasu. 

Dodatkowo mają aż 3 poziomy regulacji aktywnej redukcji szumów: niski, średni, wysoki. Najwyższy poziom ANC niemal całkowicie usunie niechciane dźwięki ze świata. Jeśli jednak wolicie być w pełni świadomi otoczenia wokół Was, to pomoże tryb transparentny, który wzmacnia szmer miasta.

źródło grafiki Teufel

Autorska technologia firmy Teufel Dynamore Headphones zapewnia szeroką gamę dźwięków stereo. Dla tych, którzy nie chcą z niej korzystać, możliwe jest jej wyłączenie w aplikacji Teufel Headphones. Mikrofon na pokładzie nie tylko usuwa szelest wiatru, ale co więcej wzmacnia Wasz głos podczas odbywania rozmów.

Wbudowane 44 milimetrowe przetworniki HD wydobywają z siebie wysokiej jakości dźwięk, przy odpowiednim zrównoważeniu basu, który nadal będzie głęboki i wysokich tonów, które będą szczegółowe

Oczywiście może dostosować ustawienia pod własne preferencje przy użyciu equalizera znajdującego się w aplikacji Teufel Headphones. Szeroki zakres dostosowania się urządzenia, pozwala na słuchanie zarówno muzyki, podcastów czy oglądanie filmów wideo lub granie w gry.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Jakie słuchawki bezprzewodowe kupić? Ranking 2024

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS są właściwie obowiązkowym dodatkiem dla każdego posiadacza smartfona. Ale jakie słuchawki bezprzewodowe kupić i na co zwrócić uwagę? 

Czytaj artykuł

Teufel wyprzedziło Apple

Apple nie będzie pierwszą firmą, która implementuje badanie słuchu do swojego sprzętu. Teufel umożliwił wykonanie testu o nazwie “Mimi” za sprawą autorskiej aplikacji. Odtworzone zostają wtedy dźwięki o różnym natężeniu, aby sprawdzić możliwość usłyszenia odpowiednich częstotliwości. Z wiekiem coraz gorzej słyszycie dźwięk o wysokiej częstotliwości.

Po sprawdzeniu stanu Waszego słuchu, technologia Mimi Hearing tworzy profil dopasowany pod wadę, tak abyście słyszeli wyraźnie, nie tracąc wrażeń z ulubionych piosenek.

Jest ANC i memory foam, jest luksus

Czas działania Teufel REAL BLUE PRO jest imponujący, bowiem wynosi do 44 h z włączonym ANC. Zaś wyłączenie aktywnej redukcji szumów wydłuża ten czas do ponad 56 h. Pomyślicie więc, jak długo musi zająć ładowanie, aby móc się cieszyć przez tak długi czas? Z pomocą przychodzi szybkie ładowanie, dzięki któremu już w 15 minut naładujecie słuchawki do stanu pozwalającego na kolejne 7 h ich używania.

źródło grafiki Teufel

Ale dobry dźwięk i tłumienie szumów, to nie wszystko, tym bardziej gdy będziecie mieli słuchać muzyki przez ładnych kilka godzin na głowie. Komfort noszenia jest równie istotny co specyfikacja. Na szczęście w tym modelu nauszniki wykonano z pianki memory, która dopasowuje się pod wpływem nacisku. Co również dodatkowo zapewnia odcięcie się od otoczenia. Oczywiście możecie je wymienić na inne, jeśli te Wam nie odpowiadają.

No dobra, ale co ze sterowaniem? To odyba się za pomocą fizycznych przycisków, jak i zarówno operowaniu panelem dotykowym. Pod prawą słuchawką, na jej spodzie jest joystick, za pomocą którego ustawiacie manualnie idealną dla Was głośność, przechodzicie do następnego utworu lub zatrzymacie oraz puścicie utwór.

Zaraz obok leży przycisk odpowiedzialny za ANC, który jest z łatwością wyczuwalny na obudowie. To z jego użyciem włączycie lub wyłączycie ANC, ustawicie jednej z 3 trybów lub aktywujecie tryb transparentny. Po dwukrotnym lub trzykrotnym dotknięciem panelu dotykowego macie sterowanie różnymi funkcjami.

źródło grafiki Teufel

Czego jeszcze się spodziewać?

Same słuchawki obracają się i składając, tym samym umożliwiają łatwy transport w etui dołączonym do zestawu. Znajduje się tam również kabel mini jack 3,5 mm z pilotem do zdalnego sterowania (który pozwoli na wybór trybu aktywnego lub pasywnego nawet przy rozładowaniu) oraz kabel do ładowania typu USB-A do USB-C.

Nie zabrakło na pokładzie Bluetooth 5.1 z Qualcomm aptX Adaptive i AAC do bezprzewodowego przesyłania muzyki HD w jakości podobnej do oferowanych przez usługi streamingowe jak YouTube, Spotify, Amazon Music czy Apple Music. Funkcja ShareMe w aplikacji firmy, pozwala na podłączenie nawet 2 par tych słuchawek do 1 smartfona.

Słuchawki Teufel REAL BLUE PRO są dostępne już od wczoraj na stronie teufelaudio.pl w dwóch kolorach Night Black i Titanium Gray, oba w cenie 1 649 zł.

Źródło: informacja prasowa
Źródło miniaturki: Teufel

Awatar Marta Urbaniak

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez