Smartfon i słuchawki od OPPO w Biedronce i to w super cenie!

W ofercie sieci sklepów Biedronka często możecie ujrzeć smart urządzenia, ale również telefony. OPPO wykonało krok i podjęło się współpracy z Biedronką Home. Pierwsza oferta jest atrakcyjna, bo zapewnia urządzenia taniej po wpisaniu kodu promocyjnego.

Awatar Marta Urbaniak

W ofercie sieci sklepów Biedronka często możecie ujrzeć smart urządzenia, ale również telefony. OPPO wykonało krok i podjęło się współpracy z Biedronką Home. Pierwsza oferta jest atrakcyjna, bo zapewnia urządzenia taniej po wpisaniu kodu promocyjnego.

OPPO podjęło się współpracy z Biedronką Home i od teraz na jej stronie możecie kupić produkty znanej marki smartfonów.

Dzięki kolaboracji macie możliwość zakupu urządzeń w tańszych cenach za sprawą kodów promocyjnych.

Na ten moment kupcie smartfon z serii A lub słuchawki TWS.

Producenci często oferując swoje urządzenia starają się zapewnić dostęp do swoich produktów przez możliwie szeroki zakres sprzedaży. Aby to osiągnąć często podejmują się współpracy ze supermarketami jak RTV Euro AGD, Media Markt czy sklepami komputerowymi, jak X-Kom.

Mimo to mało kto mógł wpaść na pomysł, aby znana marka na rynku smartfonów pojawiła się w zwykłym markecie, a jednak tak się stało. Biedronka za sprawą swojego sklepu internetowego “Biedronka Home” postanowiła podjąć się współpracy z OPPO.

Klienci w ten sposób będą mieli łatwiejszy dostęp do produktów jakimi są smartfony czy inne akcesoria. To z pewnością przełoży się na wzrost sprzedażowy dla firmy. Oferta jest szczególnie atrakcyjna, bowiem na start dzięki kodom promocyjnym możliwy będzie zakup w niższych cenach.

Czego możecie się spodziewać odwiedzając stronę Biedronka Home? Na jednym z promocyjnych slajdów znalazły się jak na razie 2 produkty, a są nimi smartfon – OPPO A17 oraz słuchawki – OPPO Enco Buds2.

Jak wygląda oferta? Od 14 maja do 27 maja lub do wyczerpania zapasów możliwy jest zakup OPPO A17 w cenie 649 zł przy wykorzystaniu kodu TELE150 (regularna cena to 799 zł) lub słuchawek OPPO Enci Buds2 za 99 zł po wpisaniu kodu OPPO80 (regularna cena wynosi 179 zł).

Smartfon jest dostępny w jednym wariancie pamięci, a dokładniej 4GB RAM + 64 GB pamięci wewnętrznej, jednak warianty kolorystyczne są już dwa: niebieski (bardziej wchodzący w błękit) i czarny.

Są to pierwsze urządzenia, które będziecie mogli nabyć za pośrednictwem Biedronki Home, jednak nie jedynie. Jest to na razie początek współpracy, który skupi się głównie na smartfonach z serii A i urządzeniach typu IoT, czyli tych które mogą komunikować się ze sobą za sprawą Internetu.

Źródło: informacja prasowa

Awatar Marta Urbaniak

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez