Panasonic SoundSlayer

Panasonic SoundSlayer – bezprzewodowy głośnik gamingowy na… ramiona?!

Głośniki, zwłaszcza te komputerowe, są nam znane raczej jako urządzenia statyczne. W przypadku Panasonic SoundSlayera jest… kompletnie inaczej. Mówimy bowiem o bezprzewodowym głośniku dla graczy, którego miejsce jest… na naszych ramionach!

Awatar Kamil Malczyk

Firma Panasonic zaprezentowała innowacyjny, bezprzewodowy głośnik, który może wnieść branżę audio na kompletnie inny poziom.

Wszystko za sprawą SoundSlayera, czyli głośnika dla graczy, którego możemy swobodnie ułożyć na… swoich ramionach! Jest on kompatybilny z komputerami z systemem Windows, konsolami Sony PS4/PS5 oraz Nintendo Switch.

Panasonic SoundSlayer – inny poziom gamingowych głośników

SoundSlayer SC-GNW10 to pozycja, która – przynajmniej w kwestii aspektów wizualnych – broni się sama. Najnowsze urządzenie audio z portfolio Panasonic to najprawdopodobniej jeden z najbardziej wyróżniających się głośników.

Panasonic SoundSlayer

Głośnik ten ma nam być w stanie zastąpić nam słuchawki douszne, które przy długich sesjach mogą obciążać nam uszy, jak i głowy. Za wyjątkową jakość audio odpowiada między innymi oddzielny, bezprzewodowy nadajnik, który wystarczy podłączyć do kompatybilnego urządzenia, aby cieszyć się możliwościami głośnika!

Panasonic SoundSlayer - komfort użytkownika

Jak wspominaliśmy na wstępie, SoundSlayera możemy połączyć ze wszystkimi laptopami i komputerami stacjonarnymi z systemem Windows 10/11, konsolami Sony PlayStation 4/5, a także konsolami Nintendo Switch (w trybie TV).

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Jakie słuchawki bezprzewodowe kupić? Ranking 2024

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS są właściwie obowiązkowym dodatkiem dla każdego posiadacza smartfona. Ale jakie słuchawki bezprzewodowe kupić i na co zwrócić uwagę? 

Czytaj artykuł

Realistyczny dźwięk dzięki 4 głośnikom

Według Panasonic – i osób, które miały okazję zobaczyć innowacyjny głośnik na targach IFA 2023 w Berlinie – SoundSlayer wypada lepiej od „standardowych” słuchawek, między innymi dzięki obecności aż czterech (a nie dwóch, jak w słuchawkach) 38mm głośników.

Panasonic SoundSlayer - dźwięk 3D

Oprócz przycisków do regulowania dźwięku na głośniku, użytkownicy komputerów mogą dodatkowo konfigurować go za pomocą dedykowanej aplikacji. Otrzymują oni dostęp do korektora dźwięku, głośności czatu i trzech trybów dźwięku.

Panasonic SoundSlayer - gaming

Chodzi o: tryb gry fabularnej (poczucie realizmu i głębi niczym w wirtualnym świecie gry), tryb strzelanki pierwszoosobowej (dokładne lokalizowanie dźwięku – przewaga w strzelankach pierwszo- i trzecioosobowych) oraz tryb głosu (wzmacnianie głosu, przydatne na przykład w grach przygodowych).

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Mały, ale z mocą – nowy głośnik Sony SRS XB100

Kompaktowy głośnik z Bluetooth pozwoli na długie godziny słuchania muzyki w każdych warunkach. Jego mała konstrukcja sprawia, że zabierzecie go wszędzie, gdzie potrzebujecie dobrego brzmienia. Sony SRS XB100 to najnowsza pozycja od japońskiej firmy.

Czytaj artykuł

Czysty głos i informacyjne diody

Tworząc głośnik SoundSlayer, marka zadbała również o rejestrowanie dźwięku użytkownika na wysokim poziomie – niezależnie od kierunku, w jakim skieruje on swoją głowę. Za sprawą przetwarzania głosu przez sztuczną inteligencję, wewnętrzne systemy są w stanie wyróżnić głos gracza nad hałasem otoczenia.

Panasonic SoundSlayer - dwa mikrofony wysokiej jakości

Aby wiedzieć, kiedy mikrofon jest włączony, wystarczy spojrzeć na informacyjne diody zlokalizowane na panelu. Po wyłączeniu mikrofonu, diody zmieniają swój kolor – z niebieskiego, na czerwony. Oprócz tego dostępny jest także tryb ukrycia oraz – jeśli nie jesteście fanami światełek – możliwość całkowitego ich wyłączenia.

Gdzie kupić SoundSlayera?

Panasonic SoundSlayer jest dostępny w sprzedaży od grudnia 2023 roku. Zakupić go można wyłącznie w sklepie internetowym marki w cenie 939 zł.

Czy bylibyście w stanie zrezygnować ze słuchawek na rzecz takiego głośnika? Co uważacie SoundSlayerze – dobry pomysł, czy wręcz przeciwnie?

ŹRÓDŁO: informacja prasowa

Awatar Kamil Malczyk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez