LG_StylerMini

Polska premiera LG Styler! – rewolucyjnej szafy parowej

Od dziś na polskim rynku dostępne jest urządzenie, o którym pisaliśmy już jakiś czas temu LG Styler. Rewolucyjna szafa parowa, która pozwala na błyskawiczne usuwanie przykrych zapachów oraz bakterii i alergenów.

Jak już przystało na LG nie mogło zabraknąć innowacji w sposobie zarządzania nowymi urządzeniami. Zastosowano w nich bowiem systemy wspomagające zarządzanie inteligentnym domem za pomocą aplikacji SmartThinQ.

LG Styler w mgnieniu oka odświeży dla nas ubrania – na przykład po wieczornej wizycie w restauracji lub miejscu, w którym palono papierosy. Bez problemu poradzi sobie także z obuwiem, którego nie powinno prać się w pralce. Za to wszystko odpowiada technologia TrueSteam™, według której cały proces odbywa się tylko przy udziale pary wytworzonej z czystej wody.


Sprawdź cenę LG Styler ➡ http://technostrefa.com/lg_styler


Dodatkowo wszystko to dopełnione jest systemem wieszaków, przez co ubrania nie są ściśnięte podczas całego procesu a para może swobodnie przepływać. Likwiduje ona bowiem z ubrań cząsteczki zapachów, które mają rozmiar zaledwie 1/6000 cząsteczki wody. Ostatnim etapem jest suszenie w niskiej temperaturze, dochodzącej do 50-60°C, dzięki czemu ubrania nie niszczą się.

Poza odświeżeniem ubrań LG Styler wyposażony jest także w funkcję prasowania. Prasa umieszczona na drzwiach szafy parowej pozwala na szybkie prasowanie w kant eleganckich spodni.

Wszystkimi funkcjami można sterować za pomocą aplikacji. Szafa została wyposażona w łączność WiFi, stąd aktualizacja i zdalne sterowanie ogranicza się jedynie do wybrania odpowiedniej opcji na ekranie smartfona.


Sprawdź cenę LG Styler ➡ http://technostrefa.com/lg_styler


Źródła:

  1. LG News
Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!