Promocja na POCO. Smartfony tańsze o 200 złotych!

Promocja na POCO. Smartfony tańsze o 200 złotych!

Jeśli chcieliście zakupić telefon od Xiaomi to macie świetną okazję. W tym momencie obowiązuje Promocja na POCO. 

Promocja na POCO od Xiaomi

Reklama

Najmocniejszy telefon z tego zestawu to POCO F3 8/256GB. Normalnie kosztuje 1799 złotych, ale w promocji dostaniecie go za 1599 złotych. Kolejną propozycją jest POCO F3 6/128GB dostępny w cenie 1399 złotych (standardowo 1599 złotych). Na promocji znajdziecie także tańsze alternatywy – POCO X3 Pro 8/256GB dostaniecie za 1099 złotych, z kolei POCO X3 Pro 6/128GB kupicie już od 899 złotych. 

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

POCO F3 zmiata konkurencję!

Dziś swoją światową, a także Polską premierę miały najnowsze smartfony marki POCO. Zaprezentowano zabójcę flagowców – POCO F3!

Czytaj artykuł

Jednak warto szybko się decydować – promocja obowiązuje wyłącznie 24-godziny, więc jeśli chcecie zakupić POCO, to zróbcie to najlepiej teraz. Siłą tej marki są mocne oraz wydajne podzespoły w dość niskich cenach. Nic dziwnego, że POCO znalazło masę fanów na całym świecie.

Już nie raz mieliśmy okazję pisać o ich doskonale wycenionych smartfonach na naszej stronie. Zdecydowanie najwięcej zamieszania wywołują modele z serii POCO F. Wszystko zaczęło się od modelu F1, który zadebiutował jeszcze w 2018. Wtedy za sprawą specyfikacji został okrzyknięty pogromcą flagowców. Nie było w tym nic dziwnego, swoją wydajnością dorównywał najdroższym konstrukcjom, kosztując przy tym co najmniej dwa razy mniej. 

Reklama

O marce POCO

POCO jest niezależną marką stworzoną przez Xiaomi. W ciągu trzech lat od premiery POCO weszło na ponad 35 światowych rynków. Według stanu na 28 lutego 2021 roku marka sprzedała ponad 13 milionów smartfonów na całym świecie. Smartfon POCO F1 zaprezentowany w 2018 roku szybko spopularyzował markę wśród entuzjastów technologii i mediów.

Użytkownicy chwalili przede wszystkim wysoką wydajność telefonu. Sprzedał się w ponad 2,2 miliona sztuk. Obecnie POCO ma niezależny zespół ds. produktów, sprzedaży i marketingu, a także dzieli się zasobami z Xiaomi w zakresie produkcji i obsługi klienta. Do końca lutego 2021 roku marka sprzedała się w liczbie 13 milionów telefonów. 

Promocja obowiązuje w sklepach Xiaomi: www.mistore.pl, www.mi-home.pl, www.mimarkt.pl oraz w dobrych sieciach handlowych z elektroniką.

Źródło: informacja prasowa

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!