realme

Realme z wyjątkowym rekordem! Marka dostarczyła ponad 200 milionów smartfonów

Założyciele, jak i cała ekipa realme, zdecydowanie ma się z czego cieszyć. Mowa o osiągnięciu wyjątkowego kamienia milowego, w postaci przekroczenia liczby 200 milionów dostarczonych smartfonów!

Awatar Kamil Malczyk

Przez ostatnie lata rynek smartfonów zmienił się do tego stopnia, że praktycznie wszyscy producenci muszą cały czas walczyć o swoją pozycję.

Jedną z marek, którym szczególnie zależy na rozwoju, jest realme, które pochwaliło się właśnie dostarczeniem ponad 200 milionów telefonów na całym świecie!

Realme i 200 milionów smartfonów!

Przedstawiciele marki realme podzielili się dzisiaj wyjątkowym ogłoszeniem, związanym z przekroczeniem kolejnej bariery w liczbie sprzedanych urządzeń. W tym przypadku mowa o niebyle jakiej liczbie, bo o aż 200 milionach smartfonów dostarczonych do klientów na całym świecie!

realme - 200 milionów sprzedanych smartfonów

Jak czytamy w oświadczeniu, tym samym marka stała się piątym, pod względem czasu potrzebnego na osiągnięcie takiego wyniku, producentem telefonów, który przebił tę magiczną barierę. Jak zaznaczają przedstawiciele, ich historia rozpoczęła się od debiutu na globalnym rynku w 2018 roku.  

Przez około 37 miesięcy od rozpoczęcia międzynarodowej działalności, czyli już w 2021 roku, firma dostarczyła 100 milionów smartfonów na całym świecie. Niecałe dwa lata później, w listopadzie 2023, marka może pochwalić się osiągnięciem dwukrotności tego wyniku!

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

realme 11 Pro i realme 9 Pro+ TANIEJ na Black Friday!

Już 24 listopada odbywa się Black Friday, czyli najpopularniejszy na całym świecie, wyjątkowy dzień dla poszukiwaczy promocji. Jakie zniżki prezentuje z tej okazji realme i ile trzeba będzie zapłacić za ich smartfony?

Czytaj artykuł

Jakie smartfony znajdziemy w ich ofercie?

Na naszej stronie wielokrotnie wspominaliśmy o nadchodzących premierach i nowych smartfonów z ich stajni, w tym o modelach: 11 Pro, 9 Pro+, C55 czy GT3.

realme 11 Pro na Black Friday

Jeśli poszukujecie aktualnie nowego urządzenia mobilnego za mniej niż 2000 zł, zainteresować Was mogą dwie propozycje od chińskiego producenta, które tylko do 30 listopada są dostępne w obniżonych cenach. Mowa tutaj o modelu realme 9 Pro+ (8/256 GB) za 1499 zł i realme 11 Pro (8/256 GB) za 1699 zł.

Spodziewaliście się, że ten chiński producent radzi sobie tak dobrze na światowym rynku? Korzystacie z jakiegoś urządzenia z ich oferty?

ŹRÓDŁO: informacja prasowa

Awatar Kamil Malczyk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Pokaż wszystkie wyniki

Brak wyników.