LAMAX InstaKid1

Instax dla najmłodszych? LAMAX InstaKid1 to coś więcej niż aparat

LAMAX InstaKid1, to – jak informują jej twórcy – nie tylko aparat fotograficzny, lecz także magiczne urządzenie. Skąd takie określenie? Instax dla najmłodszych może bowiem służyć także do nagrywania, odtwarzania muzyki czy… gier!

Awatar Kamil Malczyk

Marka LAMAX zaprezentowała swój LAMAX InstaKid 1, czyli – jak sama nazwa wskazuje – nowy produkt dla najmłodszych użytkowników.

Przede wszystkim jest to prosty w obsłudze aparat fotograficzny, który może posłużyć także do nagrywania filmików, czy odtwarzania muzyki i gier!

Instax dla dzieci – co warto wiedzieć?

LAMAX InstaKid1 to niewielkich rozmiarów urządzenie z kolorowym wyświetlaczem o przekątnej 2,4 cala. Przede wszystkim jest to „szybki” aparat fotograficzny, więc od razu po wykonaniu zdjęcia, możemy obejrzeć efekty naszych starań.

LAMAX InstaKid1 - różowy

InstaKid1 oferuje aż 18 różnych ramek, 8 efektów i 5 kolorowych filtrów, które możemy wykorzystać, aby urozmaicić nasze dzieła. Za jego pomocą możemy również nagrywać filmiki (rozdzielczość interpolowana 1080p / rzeczywista 720p).

LAMAX InstaKid1 - niebieski

W środku małego aparatu znalazło się miejsce na baterię o pojemność 800 mAh, którą możemy naładować za pomocą złącza USB-C. Aby zapisać jak najwięcej zrealizowanych prac, InstaKid1 obsługuje karty microSD o pojemności do 32 GB.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Aparat bez obiektywu? Jak to ma prawo działać?!

Jeżeli myśleliście, że AI już zdominowało wszystkie dziedziny, które mogło to muszę Was zaskoczyć. Sztuczna inteligencja dotarła do fotografii, a raczej stworzyła jej zupełnie nowy odłam. Wszystko za sprawą aparatu bez obiektywu inspirowanego kretem.

Czytaj artykuł

LAMAX InstaKid1 – idealny dla dzieci

Jak już wspominaliśmy, najnowszy produkt z oferty LAMAX to przede wszystkim aparat, który pozwoli najmłodszym poznać fotografię w prosty sposób! W zestawie znalazła się smycz, dzięki której InstaKid1 może być zawsze pod ręką.

LAMAX InstaKid1

Interfejs tego urządzenia jest bardzo prosty i przejrzysty, a zlokalizowana z przodu kamera i dodatkowe oświetlenie dają nowe możliwości, również w zakresie zdjęć selfie. Jednym z najważniejszych elementów jest fakt, iż LAMAX InstaKid1 pozwala na natychmiastowe wydrukowanie wykonanych zdjęć!

LAMAX InstaKid1 - różowy

Na tym jednak nie kończą się możliwości tego sprzętu, bowiem pełni on również funkcję przenośnego odtwarzacza MP3, dzięki czemu dzieci mogą słuchać muzyki podczas fotograficznych sesji. Oprócz tego, posiadacze InstaKida1 mogą umilić sobie czas wolny, spędzając czas przy jednej z wbudowanych gier (np. przy Snake’u!).

Korzystaliście kiedyś z Instaxa lub innych, podobnych aparatów? Jak myślicie, czy InstaKid1 ma szansę na sukces na polskim rynku?

ŹRÓDŁO: informacja prasowa LAMAX

Awatar Kamil Malczyk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez