4K w projektorze? Hisense C1 to potrafi i to w 300-calach!

Najnowszy projektor laserowy od Hisense – 4K Laser Smart Mini Projector C1 – pozwoli Wam na uzyskanie efektów jak w kinie. Filmy czy gry będą na nim dobrze się prezentować dzięki 300-calowemu rzucanemu obrazu i wbudowanej technologii.

Awatar Marta Urbaniak

Hisense wypuściło właśnie nowy produkt 4K Laser Smart Mini Projector C1 .

Ten projektor dzięki technologii 3 laserów umożliwi dobranie rozmiaru rzucanego obrazu od 65 cali do 300 cali.

Nie zabrakło na pokładzie obsługi standardów HDR10, Dolby Vision, Dolby Atmos czy wbudowanego systemu VIDAA.

300-cali na Waszej ścianie z Auto Magic AI

źródło grafiki Hisense

4K Laser Smart Mini Projector C1 to kompaktowy projektor  (245 mm x 179 mm x 216 mm) o minimalistycznym wyglądzie, który wykorzystuje technologię 3 laserówczerwonego, zielonego i niebieskiego. Dzięki niej i możliwości ustawienia rozmiaru obrazu od 65 cali do 300 cali, poczujecie się jak w kinie.

Wystarczy, że ustawicie projektor odpowiednio daleko od ściany, a urządzenie dzięki technologii Auto Magic AI dostosuje rozdzielczość do powierzchni. Maksymalny jakość to 4H UHD, co przekłada się na płynność i dynamikę oglądanych filmów i seriali.

źródło grafiki Hisense

Trójkolorowy laser pozwala na lepsze odwzorowanie kolorów i ich nasycenie. Pokryte zostało 110% przestrzeni barw w standardzie BT.2020. Jak jasny jest rzucany obraz? Jest to poziom 1600 ANSI lumenów, dzięki czemu obraz jest dobrze widoczny nawet w słoneczne dni.

Model 4K Laser Smart Mini Projector C1, to pierwsze urządzenie tego typu od Hisense, które obsługuje technologię Dolby Vision, HDR10 oraz HLG. Te standardy zapewnią głębie kolorów, szczegółowość detali i odpowiedni kontrast. Dodatkowo technologia MEMC zajmie się niechcianym smużeniem i opóźnieniami, abyście mogli komfortowo oglądać to co chcecie.

W zestawie dołączono regulowany stojak, który umożliwi dostosowanie odpowiedniej odległości i wysokości sprzętu względem ściany.

źródło grafiki Hisense

Dźwięk podsyci emocje

Ale obraz to nie wszystko, aby wejść w pełną immersję zdarzeń na ekranie potrzebne jest również odpowiednie nagłośnienie. Na pokładzie znalazły się dwa 10-watowe głośniki, które wspierają technologię Dolby Atmos. Ta pozwoli Wam poczuć, że dźwięk naprawdę Was otacza, nadając głęboki odczuć.

Same głośniki powstały dzięki rozwiązaniu dźwięku JBL, znanej marki słuchawek, w związku z tym macie mocny bas, ale również wyraźne wysokie tony. Niezależnie od dziejącej się akcji na ekranie, dźwięk nie będzie płytki, a podsyci emocje jakie płyną z wyświetlanego obrazu.

Game Mode dla graczy

źródło grafiki Hisense

Na tym projektorze nie tylko obejrzycie filmy i seriale, ale również odtworzycie ulubione tytuły z biblioteki gier za pomocą złącza HDMI 2.1. Dedykowany tryb Game Mode tylko podkręci odpowiednie ustawienia, aby dostosować się pod dynamikę akcji jakie wykonuje gracz.

Obsługiwany jest również system VIDAA, który udostępnia bibliotekę aplikacji jak Netflix, Disney+, Prime Video, czy Rakuten. Dlatego nie zabraknie Wam seriali na zimowe wieczory przy ulubionym napoju.

Jego cena w przedsprzedaży wynosi 9 999 zł w Media Expert.

Źródło: informacja prasowa

Awatar Marta Urbaniak

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Pokaż wszystkie wyniki

Brak wyników.