realme GT5 Pro

Realme GT5 Pro zaraz zadebiutuje w Chinach. Kiedy przyjdzie nasza kolej?

Jak to zwykle bywa u chińskich (i nie tylko) producentów, ich nowe urządzenia w pierwszej kolejności debiutują na rodzimych rynkach. Co jednak wiemy o realme GT5 Pro, którego premierę w Chinach zaplanowano już na początek grudnia?

Realme GT5 Pro to najnowszy smartfon z portfolio chińskiego producenta, będący kolejnym produktem z popularnej serii smartfonów GT.

Choć na europejską premierę będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, wiemy, że na pokładzie tego modelu znalazł się najsilniejszy dotąd układ od Qualcomm – Snapdragon 8 Gen 3.

Premiera realme GT5 Pro

Pod koniec listopada realme ogłosiło, że ich najnowszy smartfon z serii GT, czyli realme GT5 Pro, zadebiutuje na chińskim rynku już 7 grudnia podczas wydarzenia w miejscowości Shenzen.

realme GT5 Pro - premiera w Chinach

Jak zapowiada producent, model ten jest zgodny z mottem serii GT, czyli dążeniem do perfekcji zarówno w zakresie wydajności, jak i fotografii mobilnej.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Realme z wyjątkowym rekordem! Marka dostarczyła ponad 200 milionów smartfonów

Założyciele, jak i cała ekipa realme, zdecydowanie ma się z czego cieszyć. Mowa o osiągnięciu wyjątkowego kamienia milowego, w postaci przekroczenia liczby 200 milionów dostarczonych smartfonów!

Czytaj artykuł

Co wiemy o nowym flagowcu?

Najważniejszym punktem, jeśli chodzi o potwierdzone informacje związane z modelem GT5 Pro, jest fakt, iż na jego pokładzie znalazł się najmocniejszy jak dotąd układ od firmy Qualcomm, czyli procesor Snapdragon 8 Gen 3.

realme GT5 Pro - Snapdragon 8 Gen 3
źródło: MobileSyrup

Jak zapowiadają Chińczycy, wykorzystanie najnowszego Snapdragona bezpośrednio przełożyło się na znaczące wzrosty wydajnościowe. Mowa tutaj o aż 30-procentowym wzroście wydajności procesora i 20-procentowej poprawie efektywności energetycznej, w porównaniu z poprzednimi urządzeniami z serii GT.

GT5 Pro ma być nowym liderem foto

Oprócz wyższej wydajności i lepszej efektywności energetycznej, GT5 Pro ma przynieść znaczące zmiany w kontekście aparatów we flagowcach. Wszystko za sprawą wykorzystania superlekkiego, peryskopowego teleobiektywu IMX890.

realme GT5 Pro - peryskopowy teleobiektyw IMX890
źródło: MySmartPrice

„Rewolucyjne podejście do architektury obrazowania”, płynące ze współpracy realme z Qualcomm i ArcSoft, ma sprawić, że GT5 Pro „stanie się wiodącym modelem wśród telefonów z teleobiektywem”.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

realme 11 Pro i realme 9 Pro+ TANIEJ na Black Friday!

Już 24 listopada odbywa się Black Friday, czyli najpopularniejszy na całym świecie, wyjątkowy dzień dla poszukiwaczy promocji. Jakie zniżki prezentuje z tej okazji realme i ile trzeba będzie zapłacić za ich smartfony?

Czytaj artykuł

Czy coś nas zaskoczy, czyli garść plotek

Zagadką nie jest sam wygląd urządzenia, bowiem zdjęcia modelu GT5 Pro już od jakiegoś czasu krążą po sieci. Sam Dyrektor ds. marketingu chińskiej marki opublikował porównawcze grafiki, które wskazują, że ich nowy smartfon ma bardzo cienkie ramki i zaokrąglone rogi.

realme GT5 Pro - ekran i ramki
źródło: GSMArena

Jak wskazano na portalu GSMArena, wcześniejsze plotki wskazują, że realme GT5 Pro dysponuje 6,78-calowym ekranem OLED z wysoką częstotliwością odświeżania na poziomie 144 Hz. Co więcej, wspomniany wcześniej Dyrektor potwierdził, że wyświetlacz będzie dysponował jasnością na poziomie… 3000 nitów!

Czekacie na premierę GT5 Pro na europejskim rynku? Jak myślicie, czy chiński flagowiec rzeczywiście zaskoczy możliwościami foto?

ŹRÓDŁO: informacja prasowa

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez