Samsung Galaxy Unpacked

Samsung Galaxy Unpacked 2024 – kiedy i jak oglądać transmisję?

Początek roku to – zgodnie z trwającą tradycją – nowe urządzenia mobilne od Samsunga. Nie inaczej będzie tym razem, bowiem podczas dzisiejszej prezentacji Galaxy Unpacked 2024 mamy ujrzeć najnowsze Samsungi z serii S24!

Awatar Kamil Malczyk

Już dziś wieczorem odbędzie się prezentacja Galaxy Unpacked 2024 by Samsung, podczas której ujrzymy nowe Samsungi S24!

O której godzinie wystartuje oficjalna transmisja? Gdzie będzie można ją oglądać? Prezentacji jakich produktów możemy się spodziewać?

Samsung odpowiada na produkty Apple

Zgodnie z tradycją, co rok – zazwyczaj w pierwszych dwóch miesiącach – jesteśmy świadkami wydarzenia Galaxy Unpacked by Samsung. Podczas oficjalnej prezentacji jeden z najpopularniejszych producentów na świecie przedstawia całemu światu swoje najnowsze urządzenia, w tym serię smartfonów Galaxy.

Galaxy Unpacked - odpowiedź na premierę serii Apple iPhone 15
iPhone 15 (źródło: TechnoStrefa)

Galaxy Unpacked, to – obok wrześniowych konferencji Apple – bardzo ważny punkt w corocznym kalendarzu każdego miłośnika technologii. Po tym, jak gigant z Cuppertino zaprezentował 15-tą serię iPhone’ów jeszcze w ubiegłym roku, już dziś będziemy mieli okazję ujrzeć oficjalną odpowiedź od Samsunga!

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Na to czekaliśmy 2 lata? – test Samsung Galaxy S23 FE

Samsung Galaxy S23 FE to zdecydowanie jeden z najbardziej wyczekiwanych smartfonów tego roku ze względu na to, że reprezentuje najbardziej opłacalną serię Samsunga! Czy będzie to kolejny bestseller? 

Czytaj artykuł

Galaxy Unpacked – co, gdzie, kiedy?

Nie jest żadną tajemnicą, że najważniejszym punktem prezentacji będzie oficjalna premiera całej serii Samsung Galaxy S24. Jak wiadomo, składa się ona z trzech modeli: podstawowego Samsunga S24, S24 Plus oraz S24 Ultra.

Galaxy Unpacked - Samsung Galaxy S24
seria smartfonów Samsung Galaxy S24 (źródło: The Verge)

Mimo tego, że oficjalna premiera odbędzie się dopiero dziś – 17 stycznia 2024 roku – już wcześniej, za sprawą rzetelnych informatorów mieliśmy okazję dowiedzieć się nieco więcej na temat najnowszej serii smartfonów od Samsunga.

Od której i gdzie będzie można obejrzeć prezentację Galaxy Unpacked 2024? Wspomniane wydarzenie startuje już dziś wieczorem o godzinie 19:00 czasu polskiego. Transmisja będzie dostępna na kanale Samsung na YT i na ich stronie.

Zamierzacie oglądać dzisiejszą transmisję z wydarzenia Samsunga? Rozważacie zakup któregoś modelu z najnowszej serii Galaxy S24?

ŹRÓDŁO: The Verge

Awatar Kamil Malczyk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Pokaż wszystkie wyniki

Brak wyników.